Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
- Mandelsoft
- expressweg
- Berichten: 3228
- Lid geworden op: za 26 sep 2009, 16:16
- Locatie: Zoetermeer
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Op alle wegwijzers staat Larochette. Wat staat er op Google Maps? Fiels
Sommige mensen zijn niet in een model te vatten...
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7931
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Als Google Map Maker weer werkt en er verbeteringen zijn doorgevoerd, hoop ik dat plaatsnamen aanpassen iets makkelijker gaat
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat werkt dus ook niet meer. Links en rechts werkt om je blikpunt te draaien maar pijl naar boven en naar onder doet niets meer.Egbert schreef:WTF, je kunt de pijltjestoetsen gebruiken om te navigeren? Dat is voor het eerst dat ik daar van hoor.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik kwam zojuist in Den Haag beelden uit mei 2015 tegen.Mark schreef:De Bovendijk in Rotterdam heeft Streetview beelden uit mei 2015. Dit zou kunnen betekenen dat er op meer plekken nieuwe (zeer) recente beelden zijn.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7931
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Rijswijk idem dito. Daar was mijn huidige auto al te zien op de stoep voor Kringloop Rijswijk (ja, dat kan tegenwoordig ook ).
-
- stadsweg
- Berichten: 366
- Lid geworden op: di 26 nov 2013, 21:11
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Moet je nog eens wat verder uitzoomen
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
-
- stadsweg
- Berichten: 366
- Lid geworden op: di 26 nov 2013, 21:11
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ben ik de enige die net ten zuiden van de Coentunnel ineens weer pre-Westrandweg beelden heeft? :confuuuse:
- SPOILER: TOON
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Op de zaanstraat (rangeerterein recht van de Coentunnel) staat 2x een Mat '64 plan T, de laatste is volgens mij in 2010 buiten dienst gesteld. Ook staat er een DDM-1 die in die ook al een aantal jaar niet meer rijden (komt wel weer )
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Google Earth zijn die beelden helemaal niet te vinden (ook niet in de historische beelden laag). Google publiceert wel vaker nieuwe luchtbeelden eerder in Maps dan Earth of andersom.
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dit kan ik nou niet echt nieuwere beelden noemen
Dan zet ik dit onder de categorie vaag want ik heb het nog steedsboe! schreef:Ik zie niets bijzonders.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Nee, bij mij staat er ook een teletijdmachine halverwegekeokiracer schreef:Ben ik de enige
-
- stadsweg
- Berichten: 366
- Lid geworden op: di 26 nov 2013, 21:11
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Precies hetgeen waar ik onbewust een foto van postte, blijkt nu een unicum te zijn!Claus Plein schreef:
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7931
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Map Maker is weer beschikbaar in o.a. Nederland, Frankrijk en Duitsland
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Jammer dat men weer de wat brakkige Nederlandstalige termen is blijven gebruiken: het verschil tussen een "Regionale autoweg", een "autoweg" en een "rijksweg" zal vele users ontgaan.
Het probleem in Luxemburg is dat in de meeste gevallen de preferente schrijfwijze het Franstalige exoniem is. Daarmee is het het een van de weinige landen dat ik ken waarbij het exoniemen een hogere status toekent dan de eigenlijke (locale) naam. Het is in die zin wel vergelijkbaar met Friestalige dorpen waar 90% van de inwoners Fries spreken, maar waarbij de officiële plaatsnaam (nog) Nederlandstalig is. Daar liggen in de buurt van Heeg nog wel wat vanEgbert schreef: Bij de meeste plaatsen blijft het Letzebuergesch, bij sommigen komt er als je ver genoeg inzoomt de "internationale" (Frans/Duitse) naam.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het klopt inderdaad nog steeds niet. De bedoeling is:Vinny schreef:Jammer dat men weer de wat brakkige Nederlandstalige termen is blijven gebruiken: het verschil tussen een "Regionale autoweg", een "autoweg" en een "rijksweg" zal vele users ontgaan.
Regionale autoweg: N-weg < 400
rijksweg: N weg met E nummer (komt dus nauwelijks voor in Nederland)
autoweg: autoweg met gescheiden rijbanen en ongelijkvloerse kruisingen
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat zijn definities die totaal niet aansluiten bij de definities die we in Nederland hanteren. Dat is vragen om onjuiste toepassing.
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Klopt, ik heb hemel en aarde moeten bewegen om de N198 in Map Maker 'gedeklasseerd' te krijgen en de N470, N459 en het GOW-deel van de N458 'opgewaardeerd'. Maar de aanhouder wint uiteindelijk wel, heb ik ontdekt. Zo heb ik ook de belangrijkste wegen binnen Bodegraven een trapje omhoog gezet, zodat je er als buitenstaander nog enigszins kaas van kunt maken. In de meeste dorpen en steden is het verschil tussen een woonerf, een wijkontsluiting en een doorgaande weg nauwelijks te ontdekken: vrijwel alles heeft daar de classificatie 'Lokale weg'.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat is jammer. Het zijn definities die wereldwijd worden toegepast. Wat Marcel aangeeft levert een kaartbeeld op waarmee Nederland ongeveer vergelijkbaar ingetekend wordt als bijvoorbeeld de VS.boe! schreef: Dat zijn definities die totaal niet aansluiten bij de definities die we in Nederland hanteren. Dat is vragen om onjuiste toepassing.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Helaas komt het belang/de uitbouw van een weg in de wegnummering in Nederland niet altijd terug. Gelet op het nummer zou je verwachten dat N458 en N459 vergelijkbare wegen zijn. De N458 is echter goeddeels een ETW-60 die krap 5.000 voertuigen per dag verwerkt en hoofdzakelijk dient voor de ontsluiting van Nieuwerbrug. Dat terwijl de N459 een GOW-80 is waar dagelijks tegen de 25.000 voertuigen overheen gaan en die een ontbrekende schakel tussen A12 en N11 vormt. Hier ga je dus nat als je op de nummering afgaat. En daar zijn in Nederland legio voorbeelden van te noemen.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het Baskische taalgebied is ook wel een mooi voorbeeld.Vinny schreef:Het probleem in Luxemburg is dat in de meeste gevallen de preferente schrijfwijze het Franstalige exoniem is. Daarmee is het het een van de weinige landen dat ik ken waarbij het exoniemen een hogere status toekent dan de eigenlijke (locale) naam.
Je kunt lokale gebruiken nou eenmaal niet wereldwijd standaardiseren. Aan wereldwijd toegepaste definities heb je bij landkaarten niet zo veel, aangezien elk land zijn eigen wetenswaardigheden heeft.Vinny schreef:Dat is jammer. Het zijn definities die wereldwijd worden toegepast. Wat Marcel aangeeft levert een kaartbeeld op waarmee Nederland ongeveer vergelijkbaar ingetekend wordt als bijvoorbeeld de VS.boe! schreef: Dat zijn definities die totaal niet aansluiten bij de definities die we in Nederland hanteren. Dat is vragen om onjuiste toepassing.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Tja, de wereld is te complex om het niet te standariseren. Locale kaartenmakers als de ANWB en Michelin kunnen hun kaarten optimaliseren voor hun thuisland. Voor een wereldwijd operend bedrijf is dat lastig, en bovendien ook niet altijd wenselijk. Toen Groot-Brittanië nog zijn eigen kleurstelling had werd daar ook bijzonder veel over geklaagd bijvoorbeeld.Je kunt lokale gebruiken nou eenmaal niet wereldwijd standaardiseren.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2867
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik heb gisteren de A30 (stompje bij A1), N33, N46 en N261 geupgrade naar autoweg in Google Maps (behalve de A30 is dat nu verwerkt). De N34 is eerlijk gezegd even aan mijn aandacht ontsnapt.