Bedoelde dus eigenlijk of de borden bij aansluiting 24 richting Utrecht al vervangen zijn.
Er zijn 26 resultaten gevonden
- za 12 sep 2020, 16:00
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
- vr 11 sep 2020, 23:04
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
En de vernieuwde afrit Ede/Wageningen lijkt al geopend; in de zijspiegel zag ik dat de nieuwe borden voor de dubbele uitvoeger niet meer waren afgeplakt. Sterker nog, de borden op de A12 tussen knooppunt Maanderbroek en aansluiting 24 zijn allemaal vervangen. Die aansluiting is hierbij vernoemd van...
- ma 20 apr 2020, 20:19
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
^^ Ik heb slechts herinneringen. Meerkerk was rechtdoordoel, ik geloof met een afstand van 11 km, en stond onder Gorinchem en Breda op het bord. In de bordendatabase van RWS is niet te zien wat er stond afgedekt, en Streetview gaat maar terug tot 2009. De wegwijzer is al een oudje, uit 1997. Meerke...
- ma 20 apr 2020, 17:56
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
^^ Soms heb je van die obscure doelen op de afstandsborden staan. Ik moet dan ook denken aan bv. Meerkerk, dat ooit de portaalborden op de A27 bij Lexmond sierde. Inmiddels al jarenlang afgedekt, gelukkig. Heb je daar ook foto's van? Want ik ben wel erg benieuwd welke bestemmingen zijn afgeplakt op...
- za 01 feb 2020, 20:29
- Forum: Stedelijk verkeer
- Onderwerp: Parklaan Ede
- Reacties: 147
- Weergaves: 15851
- za 01 feb 2020, 11:05
- Forum: Stedelijk verkeer
- Onderwerp: Parklaan Ede
- Reacties: 147
- Weergaves: 15851
Re: Parklaan Ede
Hoe zit het met de Maanderdijk? Op de projectpagina wordt ik niet wijzer of die weg vanaf de kruising in twee richtingen berijdbaar blijft. Dit is de route van/naar de Maanderdijk. De rechtstreekse aansluiting op de N781 die er nu is verdwijnt. Het verkeer wordt onder de nieuwe af- en toerit en ond...
- zo 10 feb 2019, 11:57
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Old School. Het bestaat nog
- Reacties: 1036
- Weergaves: 89217
Re: Old School. Het bestaat nog.
Ah ik zie het. Dank jullie wel! Weer een mysterie opgelost
- za 09 feb 2019, 23:19
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Old School. Het bestaat nog
- Reacties: 1036
- Weergaves: 89217
Re: Old School. Het bestaat nog.
Nu je het toch hebt over old school borden bij de A12 bij Utrecht: richting Arnhem zag ik tussen aansluiting De Meern en knooppunt Oudenrijn dit: https://www.google.nl/maps/@52.069963,5.0481807,3a,45.6y,86.02h,113.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1szyYjuh1SmXAH1jHEuRHekg!2e0!7i16384!8i8192 Ik vraag me al heel ...
- zo 05 aug 2018, 23:40
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N702] Hogering + Buitenring Almere
- Reacties: 241
- Weergaves: 23817
- zo 05 aug 2018, 13:32
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N702] Hogering + Buitenring Almere
- Reacties: 241
- Weergaves: 23817
Re: Flevoland: N701 t/m N720
Eergisteren zag ik bij de N702 dat de westelijke helft van de aansluiting met de Audioweg/Elementendreef (stilzwijgend) is opengesteld.
- do 21 jun 2018, 17:52
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
Over overgeplakte borden gesproken: weet er iemand welke bestemmingen hier zijn overgeplakt? https://www.google.nl/maps/@52.1057251,5.9549246,3a,37.2y,36.16h,112.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssYkhl3sh5vWVZMV-og-WYg!2e0!7i13312!8i6656 https://www.google.nl/maps/@52.1735568,6.0281628,3a,41.7y,3.39h,117.65t/...
- ma 12 mar 2018, 9:56
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
Zo'n bord mag ook op de A15 ten oosten van aansluiting Arkel. Tussen knooppunt Gorinchem en Arkel staat een bord met Eindhoven erop (onder de streep; https://www.google.nl/maps/@51.8467269,4.9772685,3a,54.3y,112.11h,99.21t/data=!3m6!1e1!3m4!1szZ0Jp1YmXVysUyCQr65elg!2e0!7i13312!8i6656 , daarna zie ik...
- ma 24 jul 2017, 23:27
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Het grote Ddesign-topic
- Reacties: 2831
- Weergaves: 194943
Re: Het grote Ddesign-topic
Dit geldt ook voor :KP: Holendrecht vanuit Vinkeveen. Wel op het vorkbord voor de aansluiting Abcoude maar verder geen apart knooppuntbord verderop. Natuurlijk is er geen apart knooppuntbord verderop, want die staat al 600 meter voor het vorkbord. Om precies te zijn boven de aankonigingsbord van aa...
- za 08 jul 2017, 20:58
- Forum: Autosnelwegen
- Onderwerp: [A050] KP Grijsoord-Ewijk: verbreding naar 2x3 / 2x4
- Reacties: 1630
- Weergaves: 176324
Re: [A050] KP Grijsoord-Ewijk: verbreding naar 2x3 / 2x4
Waar ik vooral benieuwd naar ben is wanneer ze verkeer naar de A15 al vlak voor de Tacitusbrug laten voorsorteren.
- di 10 jan 2017, 23:33
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N031] Leeuwarden - Drachten (Wâldwei)
- Reacties: 134
- Weergaves: 16468
Re: [N031] Leeuwarden - Drachten (Wâldwei)
Dat kan kloppen.
Op StreetView zag ik dat dit bord in mei 2014 nog niet is gepopnageld en toen stond Drachten-Centrum er nog (en nu niet meer).
Het tweede gepopnagelde deel is het woordje 'West' (eerst stond er dus Drachten-West, tegenwoordig is het dus Drachten-Noord).
Op StreetView zag ik dat dit bord in mei 2014 nog niet is gepopnageld en toen stond Drachten-Centrum er nog (en nu niet meer).
Het tweede gepopnagelde deel is het woordje 'West' (eerst stond er dus Drachten-West, tegenwoordig is het dus Drachten-Noord).
- zo 11 dec 2016, 19:25
- Forum: Autosnelwegen
- Onderwerp: [A050] KP Grijsoord-Ewijk: verbreding naar 2x3 / 2x4
- Reacties: 1630
- Weergaves: 176324
Re: [A050] KP Grijsoord-Ewijk: verbreding naar 2x3 / 2x4
Al een idee waar die kantelwalsborden voor de oude Tacitusbrug (richting Zwolle) voor zijn? Bij de topic NBA: Foto's van borden las ik dit: ^^ Hierbij de beloofde foto van de kantelwalsen: http://farm9.staticflickr.com/8350/8175271339_d209b59165.jpg DSC_0228 by jeroenvanlieshout , on Flickr Ik verwa...
- ma 17 okt 2016, 19:57
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Lege plekken op afstandsborden
- Reacties: 110
- Weergaves: 7778
Re: Lege plekken op afstandsborden
Ik ben er eigenlijk al achtergekomen wat daar hoort te staan
Al had ik eerlijk gezegd niet verwacht dat Utrecht was afgeplakt. Ik verwachtte ook eerder Tilburg dan Utrecht.
Al had ik eerlijk gezegd niet verwacht dat Utrecht was afgeplakt. Ik verwachtte ook eerder Tilburg dan Utrecht.
- do 02 jun 2016, 18:08
- Forum: Autosnelwegen
- Onderwerp: [A009] Omlegging Badhoevedorp
- Reacties: 1859
- Weergaves: 208573
Re: [A009] Omlegging Badhoevedorp
Nee, die zit volgens mij iets ten zuiden van knooppunt Kruisdonk.Claus Plein schreef:Is dat niet dat portaal wat het langste van Nederland zou zijn met ±50 meter?
- za 28 mei 2016, 16:48
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N232] Haarlem - Aalsmeer
- Reacties: 216
- Weergaves: 22561
Re: [N232] Haarlem - Aalsmeer
Er vervalt niets als de brug gemaakt is, de aansluiting Aalsmeer heeft twee opritten richting Amstelveen als de brug gemaakt is. Een voor verkeer vanaf de N232-zuid (via fly-over) en een voor al het andere verkeer (bestaande oprit).
- wo 20 apr 2016, 11:17
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: NBA: Systeem- en uitvoeringsdiscussie
- Reacties: 2128
- Weergaves: 107851
Re: NBA: Systeem- en uitvoeringsdiscussie
Over de laatste potentiële ring (Alphen a/d Rijn): deze ring bestaat al.
https://www.wegenwiki.nl/Ring_Alphen_aan_den_Rijn
https://www.google.nl/maps/@52.1121477, ... 6656?hl=nl
https://www.wegenwiki.nl/Ring_Alphen_aan_den_Rijn
https://www.google.nl/maps/@52.1121477, ... 6656?hl=nl
- vr 08 apr 2016, 10:31
- Forum: Grote Projecten
- Onderwerp: [A001][A006][A009] Schiphol - Amsterdam - Almere
- Reacties: 7261
- Weergaves: 748092
Re: [A001][A006][A009] Schiphol - Amsterdam - Almere
Zonder enige ceremonie is ergens tussen gisterochtend en vanochtend op de A6 de aansluiting Havendreef (3a?) geopend, dwz aan de zuidkant (oostkant?) van de A6, vanuit Amsterdam en richting Lelystad dus. 3a? Volgens mij komt er geen aansluiting 3a, maar wordt dit de nieuwe aansluiting 3. De huidige...
- do 07 jan 2016, 0:35
- Forum: Autosnelwegen
- Onderwerp: [A020] Kleinpolderplein - Terbregseplein
- Reacties: 290
- Weergaves: 25943
Re: [A020] Kleinpolderplein - Terbregseplein
Op eerste kerstdag 2015 zijn alle werkzaamheden aan de schermen zo goed als af.
- ma 30 nov 2015, 23:13
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL
^^ Ik heb hier nog zo'n voorbeeld, maar dan op de A1 Amsterdam --> Amersfoort. Op een vorkbord bij afrit 8 (Blaricum/Huizen) staat in de rechtdoorrichting Laren aangegeven, maar verderop heet het opeens Hilversum-Noord. Weet iemand hier waarom? https://www.google.nl/maps/@52.2730504,5.1929854,3a,15y...
- wo 25 nov 2015, 17:44
- Forum: Grote Projecten
- Onderwerp: [A001][A006][A009] Schiphol - Amsterdam - Almere
- Reacties: 7261
- Weergaves: 748092
Re: [A001][A006][A009] Schiphol - Amsterdam - Almere
...is er ook 1 geplaatst. Om precies te zijn op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam (waar de Peulenstraat Zuid over de A15 gaat).Klaasje schreef:Bij Utrecht in de spoorlijn Utrecht-Woerden maar op wegen..?
- ma 23 nov 2015, 18:49
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Discussie bewegwijzering in NL (NBA)
- Reacties: 14394
- Weergaves: 859617
Re: Discussie bewegwijzering in NL
En er is nog meer nieuwe bewegwijzering gespot. Deze keer op de A6 bij de tweede (nieuwste) Hollandse brug waar het verkeer richting Lelystad na komend weekend gaat rijden. Ik heb geen foto's kunnen maken, maar ik zag wel dat Almere Stad er niet meer op staat. In plaats daarvan staat er nu dit op de...
- wo 28 okt 2015, 20:51
- Forum: Bww-Nederland
- Onderwerp: Lege plekken op afstandsborden
- Reacties: 110
- Weergaves: 7778
Re: Lege plekken op afstandsborden
Ik heb nog een vraag over de bewegwijzering bij de A9 en A59. Bij de A9 heb ik gezien dat er richting Alkmaar onlangs nieuwe borden zijn geplaatst bij het busviaduct. Bij het bord waar Amsterdam opstaat staat er onder Amsterdam echter een lege plek. Wat moet daar nog komen? Ook bij de A59 heb ik bij...