Er zijn 1290 resultaten gevonden
- ma 07 mei 2018, 20:11
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
- Reacties: 1344
- Weergaves: 127438
Re: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
In Enschede is nog niets gewijzigd. Het is een beetje zoeken, maar er zijn borden vervangen. Dit bord is vervangen door een bord zonder Haaksbergen. De overige borden op deze afrit zijn nog hetzelfde. https://i.imgur.com/fN2qm0i.jpg Ik bedoelde eigenlijk in Enschede zelf (Singel), waar de gemeente ...
- za 05 mei 2018, 18:24
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
- Reacties: 1344
- Weergaves: 127438
Re: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
Is er nooit een aansluiting bedacht t.h.v. de belangrijkere N347? Ik vind dat eigenlijk de meest opvallende ontbrekende aansluiting. Zeker wel! In de TN/MER uit 2008 is in één van de varianten een aansluiting op de N347 opgenomen. Net zoals men in Beckum zich verzette tegen een directe aansluiting ...
- vr 04 mei 2018, 19:02
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
- Reacties: 1344
- Weergaves: 127438
Re: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
Ik vond het trouwens wel opvallend dat er vanaf de N18 (in elk geval richting Enschede) geen N347 en N739 bestemmingen worden bewegwijzerd; * bij de aansluiting Neede: Neede, Haaksbergen-Zuid, Borculo * bij de aansluiting Haaksbergen: Haaksbergen De N739 en N347 hebben geen directe aansluiting op d...
- di 29 sep 2015, 20:52
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Tijdreis - Inzoombare en tijdreizende NL topokaart
- Reacties: 34
- Weergaves: 4167
Re: Tijdreis - Inzoombare en tijdreizende NL topokaart
Als ik in de omgeving Tiel op een willekeurige aansluiting klik bij het jaar 2004 blijkt de aanleg van de Betuweroute er nog niet in verwerkt. Het schuifje aan de linkerzijde suggereert dat je per jaar kunt kiezen voor een kaart. In de realiteit ben je gewoon overgeleverd aan de pakweg tienjaarlijk...
- za 06 jun 2015, 8:44
- Forum: De Wegensites
- Onderwerp: borden.plaatsengids.nl (Harry)
- Reacties: 2145
- Weergaves: 132216
Re: borden.plaatsengids.nl (Harry)
Een update vanuit Twente. Lemselo (gemeente Dinkelland) heeft z'n borden gekregen (langs de Lemseloseveldweg, zowel vanaf de Oldenzaalse zijde als zoals hier vanaf de N738 t.h.v. de kruising met de Oude Deurningerstraat).
- za 01 dec 2012, 17:46
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: Vechtdallijnen (Emmen - Zwolle/Almelo)
- Reacties: 172
- Weergaves: 23511
Re: Vechtdallijnen (Emmen - Zwolle/Almelo)
^^ Doortrekking van de treindienst Almelo-Mariënberg naar Hardenberg staat voor 2015 gepland: http://rocovtwente.nl/rechtstreekse-trein-naar-hardenberg/ . Geerdijk, het Nederlandse station dat ná Enschede de Eschmarke de minste reizigers trekt, wordt dan gesloten. Dat er nog niet meteen wordt doorge...
- za 01 dec 2012, 14:06
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: Vechtdallijnen (Emmen - Zwolle/Almelo)
- Reacties: 172
- Weergaves: 23511
Re: Vechtdallijnen (Emmen - Zwolle/Almelo)
En bij welke van de drie hoort de trein op de achtergrond dan..? Is inderdaad een bijzonder geval. Het OV in de Regio Twente is op verzoek van de regio zelf allemaal onder de naam Twents, al zijn de concessies in handen van Connexxion en Syntus. Connexxion heeft nu nog de concessie voor de spoorlij...
- do 18 okt 2012, 8:20
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
^^ Altere en Bolnes. In Groningen heb je dat ook, als je op hetzelfde zoomniveau kijkt. Groningen staat er dan nog wel, maar ook Oranjewijk (buurt in Groningen) en Noorddijk (idem). Die staan er dan alsof het aparte plaatsen zijn. Net als Herewegwijk en Helpman (dit zijn gewoon wijken van Groningen...
- vr 01 jun 2012, 7:57
- Forum: Forum
- Onderwerp: kaart waar de forummembers wonen!
- Reacties: 200
- Weergaves: 17729
Re: kaart waar de forummembers wonen!
Eeserveen ligt vlakbij Borger in Drenthe. ;) Inmiddels weet ik dat, na er een paar keer geweest te zijn, ook (na het eerst nog verward te hebben met Eesveen (bij Steenwijk) :oops: Kan je nagaan hoe saai jullie woonplaatsen zijn. :lol: Vrij naar Finkers: Het ene stoplicht staat op rood, een ander we...
- di 29 mei 2012, 22:27
- Forum: Forum
- Onderwerp: kaart waar de forummembers wonen!
- Reacties: 200
- Weergaves: 17729
Re: kaart waar de forummembers wonen!
^^Het is ook een schande dat ze jou verkeerd op het kaartje zette. Iedereen weet toch dat Weerselo in Twente ligt. :twisted: Dat weten wij... vraag iemand uit Zeeuws-Vlaanderen eens waar Weerselo ligt en hij kijkt je waarschijnlijk schouderophalend aan. Ach ja... mij schoonfamilie verhuisd binnenko...
- di 29 mei 2012, 13:06
- Forum: Forum
- Onderwerp: kaart waar de forummembers wonen!
- Reacties: 200
- Weergaves: 17729
Re: kaart waar de forummembers wonen!
Inderdaad (ter onderscheiding staat er niets voor niet "kadastraal bekend gemeente Weerselo" achter . Rossum in Gelderland is ook "kadastraal bekend gemeente Rossum".boe! schreef:Ik zie dat N342 bij het verkeerde Rossum is geplaatst. Er ligt ook nog een Rossum ten noorden van Oldenzaal.
- ma 28 mei 2012, 14:03
- Forum: De Wegensites
- Onderwerp: borden.plaatsengids.nl (Harry)
- Reacties: 2145
- Weergaves: 132216
Re: borden.plaatsengids.nl (Harry)
Nieuwe borden: Bij de Wierdense buurtschap Enterbroek zijn witte plaatsnaamborden geplaatst! :vlag-nl: Kedinger Met dank aan deze melding meteen maar even op pad gegaan (foto van vanochtend): http://img220.imageshack.us/img220/5479/01enterbroekplaatsnaamb.jpg Staat aan de weg Bornerbroek-Enter t.h....
- ma 28 mei 2012, 6:50
- Forum: De Wegensites
- Onderwerp: wegnummers.nl (Harry's wegnummers)
- Reacties: 930
- Weergaves: 59452
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Geen idee waar anders te posten, dus maar hier. Dit is wel een aparte manier van bewegwijzeren. Die heb je in Delden ook: http://goo.gl/maps/lHfb . Het bordje voor de zijweg is overigens gewoon een straatnaam (Muldersweg). Voor de afslaande richting (o.a. voor (brom)fietsers richting Bentelo) is no...
- za 26 mei 2012, 7:00
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
Openstreetmap is wel onverwacht interessant, hier staan bijvoorbeeld windmolens en elektriciteitsmasten op aangeduid. Ook staan er geplande wegen en/of knooppunten op, zoals de A11, N74, onafgewerkte stukken van de R8, etc. Leg (i.i.g. voor Nederland) OpenStreetMap en een Kadasterkaart naast elkaar...
- zo 20 mei 2012, 18:11
- Forum: De Wegensites
- Onderwerp: borden.plaatsengids.nl (Harry)
- Reacties: 2145
- Weergaves: 132216
Re: borden.plaatsengids.nl (Harry)
^^ Bornse deel van Azelo heeft op kosten van de gemeente Hof van Twente in 2010 al borden gekregen. Die zijn te herkennen aan het ontbreken van het onderschrift "gem. Hof van Twente". Zie ook de foto's op de Plaatsengids-pagina van Azelo . Enterbroek zijn naar ik aanneem dezelfde soort bor...
- zo 06 mei 2012, 19:15
- Forum: De Wegensites
- Onderwerp: borden.plaatsengids.nl (Harry)
- Reacties: 2145
- Weergaves: 132216
Re: borden.plaatsengids.nl (Harry)
Wellicht even een opmerking. PowNews heeft in haar uitzending van 4 mei j.l. de foto van Vorden ( deze ) gebruikt zonder bronvermelding. Zie hier bij uitzending gemist: http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1251082 . Rond 07:00 is de foto zodanig in beeld dat de hoek linksonder (waar het (c)'t...
- za 03 mar 2012, 8:31
- Forum: Algemeen
- Onderwerp: Benamingen Grensovergangen
- Reacties: 144
- Weergaves: 13923
Re: Benamingen Grensovergangen
Even aanvullende Twentse grensovergangen: N342-B213 = Rammelbeek/Frensdorferhaar Overdinkel-Gronau (Overdinkelstraße-Hoofdstraat) = Overdinkel/Tiekerhook voormalige N35-voormalige B54 (Gronausestraat-Enscheder Straße) = Glanerbrug/Gronau-Glanerbrücke De nieuwe grensovergang van de N35-B54 stamt van ...
- za 03 mar 2012, 8:09
- Forum: Algemeen
- Onderwerp: Stille getuigen: sporen van nooit uitgevoerde plannen
- Reacties: 4465
- Weergaves: 459919
Re: Stille getuigen: sporen van nooit uitgevoerde plannen
^^ De Hessenweg-Leemculeweg is heel iets naar het zuiden verlegd voor de aanleg van de A50. Het voormalige verloop kun je op de satellietfoto's nog vrij duidelijk zien. Volgens Kadasterkaarten zijn de overblijfselen zowel noordoostelijk als noordwestelijk van het viaduct nog aanwezig. Is dus geen SN...
- do 09 feb 2012, 16:25
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: [OV] Winterweer op het spoor (is er een oplossing)
- Reacties: 77
- Weergaves: 3594
Re: [OV] Winterweer op het spoor (is er een oplossing)
Het 3x wisselen van personeel op een doorgaande sneltreindienst brengt anders ook enorme risico's voor de dienstregeling met zich mee... :roll: Als NS overschakelt op de winterdienstregeling dan hoort daar (uiteraard) ook bij dat de diensten van conducteurs en machinisten overschakelt op de winterd...
- di 24 jan 2012, 17:43
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
Nee, het Valleikanaal hoort niet bij Leusden.boe! schreef:Er zijn twee Leusdens?
- ma 23 jan 2012, 14:56
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
Overigens heeft Google Maps recentelijk ook woonplaats- en gemeentegrenzen ingevoegd. Meteen natuurlijk naar onjuistheden gezocht en uiteraard ook gevonden (gewoon effe vergelijken met de BAG-viewer ): De begrenzing tussen De Lutte en Oldenzaal klopt niet direct ten zuidoosten van Oldenzaal. Sinds 2...
- vr 30 dec 2011, 8:20
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
Ik beperk me tot echte fouten. Verkeerde straatnamen, situaties die fysiek niet (meer) kloppen. De langste in die categorie, een melding uit juli dat de kruising N343/Langeveenseweg/Rouweweg in de buurt van Geesteren/Langeveen in 2009 is omgebouwd tot een rotonde, loopt nog altijd [altijd handig, zo...
- za 26 nov 2011, 14:04
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
Inderdaad... Vandaag nog diverse artikelen gelezen over SV en er werd in een van die artikelen echt opgeroepen om een aanvraag in te dienen om je huis te blurren, want anders krijg je zeker weten het bezoek van boeven... M.a.w. een flinke portie paniekzaaien, en velen lopen er in, ik heb bijvoorbee...
- vr 25 nov 2011, 17:56
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: [EXPLOITATIE RAIL] Dienstregeling 2012
- Reacties: 136
- Weergaves: 7870
Re: [EXPLOITATIE RAIL] Dienstregeling 2012
^^ En reed daar één keer per uur nog een (semi-)stoptrein Amsterdam CS-Venlo via Rotterdam CS tussendoor. In de jaren '90 is er een periode geweest dat de IC naar Venlo wel uit Den Haag vertrok, maar niet in Delft stopte. Dat is later weer ongedaan gemaakt. Dat had te maken met de opening van de vie...
- wo 23 nov 2011, 8:07
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: OV-Chipkaart: vragen en tips
- Reacties: 107
- Weergaves: 8584
Re: OV-Chipkaart: vragen en tips
^^ Dat kan nog veel vreemder. Plan een reisje van bijvoorbeeld Amsterdam Centraal naar Bad Bentheim in de NS reisplanner en je krijgt resultaten die gebruik maken van de Grensland Express. Voor de ritprijs wordt je echter naar de site van NS Hispeed verwezen omdat voor deze internationale treinreis ...
- di 22 nov 2011, 19:07
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: [EXPLOITATIE RAIL] Dienstregeling 2012
- Reacties: 136
- Weergaves: 7870
Re: [EXPLOITATIE RAIL] Dienstregeling 2012
^^ Jawel, tussen Den Haag HS en Schiphol deed de Thalys hetzelfde traject één minuutje sneller dan de Beneluxtrein, die onderweg eveneens nergens stopte. Dat was louter een praktische uitwerking van de hogere snelheid. Theoretisch (volgens de dienstregeling) reden de 9200 (Beneluxtrein) en 9300 (Th...
- zo 20 nov 2011, 17:57
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: [HSL] Oplevering en exploitatie
- Reacties: 2584
- Weergaves: 127784
Re: [HSL] Oplevering en exploitatie
De meest makkelijke variant is gewoon TRAXXlocs+ICRm rijtuigen. Dat kan 200 km/h rijden en is geschikt materieel om zowel op HSL spoorlijnen als op conventionele spoorlijnen in Nederland, België en Duitsland dienst te doen. ICRm is toegelaten tot 160 km/u en de eerste seriematig gebouwde TRAXX-loc ...
- zo 20 nov 2011, 17:13
- Forum: Niet-autosnelwegen
- Onderwerp: [N018] N18 Varsseveld - Enschede
- Reacties: 1344
- Weergaves: 127438
Re: [A018][N018] Varsseveld - Enschede
^^ Omdat de huidige N18 tussen Groenlo en Enschede dermate veel erfaansluitingen heeft dat opwaardering naar SW100 met zich meebrengt dat een heel stelsel van parallelwegen aangelegd moet worden om allerlei boerderijen te kunnen bereiken [het is niet voor niets dat tussen Varsseveld en Groenlo gewoo...
- zo 20 nov 2011, 8:06
- Forum: Openbaar Vervoer
- Onderwerp: [EXPLOITATIE RAIL] Dienstregeling 2012
- Reacties: 136
- Weergaves: 7870
Re: [EXPLOITATIE RAIL] Dienstregeling 2012
Dat niet mogelijk is om 160 km/h te rijden heeft op zich niets met ERMTS te maken. In het ATB-systeem is al rekening gehouden met een code voor 160 km/h, alleen is die nooit geimplementeerd. Het is relatief eenvoudig om dat alsnog te doen, zodat de treinen ook onder het ATB-systeem 160 km/h uur kun...
- zo 13 nov 2011, 14:44
- Forum: Land- en wegenkaarten
- Onderwerp: Google Earth & Maps, deel 2
- Reacties: 1300
- Weergaves: 66499
Re: Google Earth & Maps, deel 2
Ik heb verder de ballen verstand van computers (net als een auto is en blijft het een gebruiksvoorwerp dat het gewoon moet doen), maar zelfs ik ken het verschil tussen boolean logic (dat alleen met waar/onwaar om kan gaan) en fuzzy logic (dat ook 'grijs' kan denken, iets is 'een beetje' waar).