Nee, want Amsterdam wil er formeel een wijknaam van maken.Rein schreef:En moet bij Zuidas geen kantorentekentje worden bijgevoegd?
Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Moderator: Moderatoren
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18188
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Over deze foto:
Ik meen vandaag gezien te hebben dat de bewegwijzering is vervangen en achter Haarlem nu N205 tussen haakjes staat. Alleen weet ik niet precies op welke locatie de foto is genomen, dus weet ik niet exact of ik er langs ben gereden.
Ik meen vandaag gezien te hebben dat de bewegwijzering is vervangen en achter Haarlem nu N205 tussen haakjes staat. Alleen weet ik niet precies op welke locatie de foto is genomen, dus weet ik niet exact of ik er langs ben gereden.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Gezien de (middelste) Calatravabrug en de Hoofddorpse bebouwing op de achtergrond, ziet dit eruit als de Noordelijke Randweg van Nieuw Vennep ter hoogte van de rotonde met de Operaweg (waarlangs het viaduct van de Zuidtangent loopt).
De foto zal van voor 2008 zijn, aangezien van de baan van de Zuidtangent niets te zien is.
Edit: foto komt uit 2005 volgens Harry's website.
Edit 2: Hier het SV plaatje (uit 2009) van de betreffende wegweizer. De N205 staat daar op dat moment nog steeds in zwart op geel. Nu is op de achtergrond wel de baan van de Zuidtangent te zien.
De foto zal van voor 2008 zijn, aangezien van de baan van de Zuidtangent niets te zien is.
Edit: foto komt uit 2005 volgens Harry's website.
Edit 2: Hier het SV plaatje (uit 2009) van de betreffende wegweizer. De N205 staat daar op dat moment nog steeds in zwart op geel. Nu is op de achtergrond wel de baan van de Zuidtangent te zien.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Voor de bordenfotografen die wel eens in Den Bosch rijden: op de hoek van de Hekellaan en de Oude Dieze staat een fietswegwijzer met opschrift "Centum".
Helaas had ik al groen licht voor ik een foto kon maken.
Helaas had ik al groen licht voor ik een foto kon maken.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
En een wegweizertje in Prinsenbeek: verkeer richting Breda hoeft de snelweg na de rotonde helemaal niet op, maar steekt die (A16) alleen over.
Hier te zien op Streetview-archiefbeelden, maar eerder deze week nog door ondergetekende op straat waargenomen.
Hier te zien op Streetview-archiefbeelden, maar eerder deze week nog door ondergetekende op straat waargenomen.
- Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7874
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Deze vond ik toevallig op Googlemaps.
Screenshot afkomstig van Streetview
Inmiddels staat hier handwegwijzers met een s101 schildje op
Screenshot afkomstig van Streetview
Inmiddels staat hier handwegwijzers met een s101 schildje op
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Die N44 was geen wegweizer. En dat je geen N44 ziet, maar N4, ligt aan Streetview. Kijk maar hier
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Als je het over de N4 hebt. Dat is door SV. Verkeerd plakken van 2 plaatjes gemaakt door de camera.
Kun je ook zien aan Leien.
(nét te laat)
Kun je ook zien aan Leien.
(nét te laat)
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Je komt dat inderdaad heel veel tegen, maar soms zie je eentje waarbij je echt twijfelt, zoals dit kombord waar het lijkt alsof de laatste letter mist.
http://maps.google.nl/maps?q=bosschenho ... 85,,1,5.57
http://maps.google.nl/maps?q=bosschenho ... 85,,1,5.57
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Er gaat wel vaker iets mis bij het aan elkaar plakken van de foto's: http://maps.google.nl/maps?q=neerstraat ... 9,,0,-0.73
- Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7874
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Ik zag t ook na Rene, z'n post Nou ja t had een leuke wegweizer kunnen zijn.
In ieder geval er staat nu ook al een tijdje een s101 schildje op
In ieder geval er staat nu ook al een tijdje een s101 schildje op
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Handwegwijzer met N205 ipv N285, geen idee of dit al gecorrigeerd is. klik.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Verhip, ik rij daar regelmatig langs maar het is me nog nooit opgevallen. Zal er de volgende keer eens op letten!
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Vanmiddag even wezen kijken. Er staat nergens meer N205.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Een wegweizer op de A73: rijdend van Nijmegen naar Venlo kom je ergens bij Venray een afstandenbord tegen met Maastricht 47 erop. Die afstand moet veel groter zijn dan 47 kilometer.
Ik dacht dat het hier al eens voorbij gekomen was, maar kon het nergens vinden.
Ik dacht dat het hier al eens voorbij gekomen was, maar kon het nergens vinden.
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18029
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Ja, lijkt mij ook. Na de oprit Venray op de A73 is het nog zo'n 95 kilometer naar Maastricht, het dubbele dus.
Enne gojje mins blieft altied leave.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Je had het goed gezien! Er staat nu N205 tussen haakjes.mavas op 13 januari schreef:Over deze foto:
Ik meen vandaag gezien te hebben dat de bewegwijzering is vervangen en achter Haarlem nu N205 tussen haakjes staat. Alleen weet ik niet precies op welke locatie de foto is genomen, dus weet ik niet exact of ik er langs ben gereden.
Ook op de achterkant staat N205 tussen haakjes. Er is trouwens nog wel meer veranderd daar, zelfs de paal lijkt een andere te zijn.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18188
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Is jouw foto op dezelfde locatie genomen als die van Harry? Die van Harry lijkt op rotonde Noordelijke Randweg/Operaweg genomen te zijn, die foto van jou op rotonde Noordelijke Randweg/Spoorlaan.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Het is 100% dezelfde locatie, namelijk de rotonde Noordelijke Randweg - Operaweg.
En mocht je me nu echt niet geloven , zie dan hieronder foto 3 waar je het viaduct van de Zuidtangent over de Noordelijke Randweg ziet. Uiteraard was deze op de foto van Harry nog niet aanwezig, maar jij weet dat hij er inmiddels wel (al jaren) ligt.
Ik wil trouwens geen doelendiscussie beginnen, maar waarom er zoveel bestemmingen de Operaweg (=bibeko) op gaan snap ik echt niet. Voor Lisse moet je bij voorkeur sowieso via de N205 (richting Haarlem over de Noordelijke Randweg dus), maar ook Lisserbroek, Hillegom en Beinsdorp zou ik over de Noordelijke Randweg (=bubeko) en dan de IJweg (bibeko) leiden (omdat je dan minder bibeko hebt). En nog afgezien daarvan vraag ik me af waarom er überhaupt zoveel doelen staan vermeld op deze toch niet echt doorgaande route. De Noordelijke Randweg is immers vooral ontsluitingsweg voor Nieuw Vennep en niets meer.
En mocht je me nu echt niet geloven , zie dan hieronder foto 3 waar je het viaduct van de Zuidtangent over de Noordelijke Randweg ziet. Uiteraard was deze op de foto van Harry nog niet aanwezig, maar jij weet dat hij er inmiddels wel (al jaren) ligt.
Ik wil trouwens geen doelendiscussie beginnen, maar waarom er zoveel bestemmingen de Operaweg (=bibeko) op gaan snap ik echt niet. Voor Lisse moet je bij voorkeur sowieso via de N205 (richting Haarlem over de Noordelijke Randweg dus), maar ook Lisserbroek, Hillegom en Beinsdorp zou ik over de Noordelijke Randweg (=bubeko) en dan de IJweg (bibeko) leiden (omdat je dan minder bibeko hebt). En nog afgezien daarvan vraag ik me af waarom er überhaupt zoveel doelen staan vermeld op deze toch niet echt doorgaande route. De Noordelijke Randweg is immers vooral ontsluitingsweg voor Nieuw Vennep en niets meer.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Dat is na Centrum de meest voorkomende wijknaam van Nederland ben ik bang
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Industrieterrein 'Andere' (zoals op die foto hierboven) doet denk ik ook aardig mee.......
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Deze "afstandenwegweizer" viel me onlangs op:
Allereerst bij het kruispunt N282/Minervum in Breda: http://goo.gl/maps/kjUU7
En vervolgens een paar honderd meter oostwaarts: http://goo.gl/maps/17GJX
Allereerst bij het kruispunt N282/Minervum in Breda: http://goo.gl/maps/kjUU7
En vervolgens een paar honderd meter oostwaarts: http://goo.gl/maps/17GJX
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Als je er op gaat letten zie je heel veel inconsistenties.
Hier zijn Den Haag en Utrecht precies even ver, bij de volgende kruising is Utrecht opeens 2 km verder dan Den Haag (en ligt Utrecht zelfs een kilometer verderweg dan één kruising eerder), nog iets verderop (op dezelfde weg, N201) scheelt het 1 km, terwijl weer een aantal kilometers verderop op dezelfde weg Utrecht 7 km verder ligt dan Den Haag. (en is Utrecht 48 km ver weg, terwijl de wegwijzer in Cruquius waar je 8 km eerder was nog 49 km aangaf).
Hier zijn Den Haag en Utrecht precies even ver, bij de volgende kruising is Utrecht opeens 2 km verder dan Den Haag (en ligt Utrecht zelfs een kilometer verderweg dan één kruising eerder), nog iets verderop (op dezelfde weg, N201) scheelt het 1 km, terwijl weer een aantal kilometers verderop op dezelfde weg Utrecht 7 km verder ligt dan Den Haag. (en is Utrecht 48 km ver weg, terwijl de wegwijzer in Cruquius waar je 8 km eerder was nog 49 km aangaf).
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5540
- Lid geworden op: vr 04 sep 2009, 19:22
- Locatie: Breda
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Hier in de buurt zie je dat ook regelmatig, maar ik denk niet dat veel weggebruikers daar zich heel erg druk om maakt.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Het was me nooit opgevallen, maar het bord staat na de toerit Horst.Willem schreef:Een wegweizer op de A73: rijdend van Nijmegen naar Venlo kom je ergens bij Venray een afstandenbord tegen met Maastricht 47 erop. Die afstand moet veel groter zijn dan 47 kilometer.
Ik dacht dat het hier al eens voorbij gekomen was, maar kon het nergens vinden.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Op het bord bij Venray-Noord staat Maastricht 96 km, en bij Venray staat Maastricht 93 km.
Een bord bij Horst heb ik nog niet zien langskomen bij het coderen.
Een bord bij Horst heb ik nog niet zien langskomen bij het coderen.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5540
- Lid geworden op: vr 04 sep 2009, 19:22
- Locatie: Breda
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Misschien wouden ze de reistijd aangeven naar Maastricht.Willem schreef:Een wegweizer op de A73: rijdend van Nijmegen naar Venlo kom je ergens bij Venray een afstandenbord tegen met Maastricht 47 erop. Die afstand moet veel groter zijn dan 47 kilometer.
Ik dacht dat het hier al eens voorbij gekomen was, maar kon het nergens vinden.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Gisteravond op de terugweg er achter gekomen waardoor de fout is gekomen.
Tussen Horst-Noord en Horst staan in beide richtingen geen afstandsborden, de aansluitingen liggen vrij dicht op elkaar. Richting zuiden staat na Horst het volgende bord:
Maastricht 47
Venlo 7
Die afstand naar Venlo is ook iets te klein.
Richting noorden staat na Horst-Noord het volgende bord:
Nijmegen 47
Venray 7
De afstanden zijn dus gewoon overgenomen...
Tussen Horst-Noord en Horst staan in beide richtingen geen afstandsborden, de aansluitingen liggen vrij dicht op elkaar. Richting zuiden staat na Horst het volgende bord:
Maastricht 47
Venlo 7
Die afstand naar Venlo is ook iets te klein.
Richting noorden staat na Horst-Noord het volgende bord:
Nijmegen 47
Venray 7
De afstanden zijn dus gewoon overgenomen...