Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Moderator: Moderatoren
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
EDIT: Als deel van mijn wegnummer-site heb ik inmiddels niet meer een wegweizer-sectie.
Daar houd ik niet meer bij welke wegwijzers een fout(je) bevatten.
Van een aantal wegweizers vraag ik me af of ze niet inmiddels verbeterd of verdwenen zijn. Vandaar dit topic.
Algemene vraag is dus: zijn dit nog wegweizers?
Velsen, foto Mavas. Ik heb deze wegwijzer zelf nergens kunnen vinden.
Emmen, foto M. van der Broek.
Lemele, foto Erwin. Ook hier heb ik naar lopen zoeken. Alleen bordjes bevonden met Voorang erop, maar niet deze handwijzer.
Amsterdam, foto Vincent. Hetzelfde verhaal: ik kon het bord niet vinden.
Breda, foto Mavas.
Tilburg-Reeshof, eigen foto (lange tijd niet geweest).
Maastricht, foto Seat Ibiza. Richting AZM loopt geen weg.
Heerlen, foto Charles Verstappen (wijken op blauw)
Heerlen, foto Charles Verstappen (wijk op blauw)
Van de meeste andere wegweizers op mijn sites heb ik recentelijk gezien dat ze er nog stonden.
Daar houd ik niet meer bij welke wegwijzers een fout(je) bevatten.
Van een aantal wegweizers vraag ik me af of ze niet inmiddels verbeterd of verdwenen zijn. Vandaar dit topic.
Algemene vraag is dus: zijn dit nog wegweizers?
Velsen, foto Mavas. Ik heb deze wegwijzer zelf nergens kunnen vinden.
Emmen, foto M. van der Broek.
Lemele, foto Erwin. Ook hier heb ik naar lopen zoeken. Alleen bordjes bevonden met Voorang erop, maar niet deze handwijzer.
Amsterdam, foto Vincent. Hetzelfde verhaal: ik kon het bord niet vinden.
Breda, foto Mavas.
Tilburg-Reeshof, eigen foto (lange tijd niet geweest).
Maastricht, foto Seat Ibiza. Richting AZM loopt geen weg.
Heerlen, foto Charles Verstappen (wijken op blauw)
Heerlen, foto Charles Verstappen (wijk op blauw)
Van de meeste andere wegweizers op mijn sites heb ik recentelijk gezien dat ze er nog stonden.
Laatst gewijzigd door harry op zo 08 dec 2019, 20:12, 3 keer totaal gewijzigd.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6388
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 22:05
- Locatie: Ibiza ;-)
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Die staat er nog steeds.http://dd50.inducks.org/wegen/imgb/b012/w36.jpg
Maastricht, foto Seat Ibiza. Richting AZM loopt geen weg.
Die zijn na de reconstructie van deze kruising tot rotonde vervangen, waarbij kleurstelling nu wel correct is.http://home.wxs.nl/~fluks4/nlbis/b205/w31.jpg
Heerlen, foto Charles Verstappen (wijken op blauw)
Laatst gewijzigd door Seat Ibiza op ma 10 jan 2011, 19:04, 2 keer totaal gewijzigd.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18212
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Deze stond er tot voor kort nog steeds. Je kunt hem vinden op krp Parkweg - 's-Gravenlust. De laatste keer dat ik hem gezien heb zat de fout er nog steeds.harry schreef:http://dd50.inducks.org/wegen/imgb/b011/w25.jpg
Velsen, foto Mavas. Ik heb deze wegwijzer zelf nergens kunnen vinden.
Ben er al 2 jaar niet meer geweest, maar tot het eind van mijn studie in 2009 stond dit er nog. Wellicht dat mb81 eens kan kijken?http://dd50.inducks.org/wegen/imgb/b012/w38.jpg
Breda, foto Mavas.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Heb je de overige wegweizers op je site dan al allemaal nagelopen? En komt er binnenkort een nieuwe update van dat gedeelte met alle verbeteringen?
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Mijn wegweizer staat nog steeds in Streetview (wel is er iets gepopnageld, maar de fout is blijven staan):
http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... .83,,1,1.2
Omdat je volgens je onderschrift geen SV linkjes kunt openen, de coordinaten:
52.341818,4.891961
http://maps.google.com/maps?q=52.341818 ... 16512&z=17
http://maps.google.com/maps?f=q&source= ... .83,,1,1.2
Omdat je volgens je onderschrift geen SV linkjes kunt openen, de coordinaten:
52.341818,4.891961
http://maps.google.com/maps?q=52.341818 ... 16512&z=17
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 21978
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 9:17
- Locatie: Sesamstraat
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Kom zometeen langs de wegweizer bij de RAI, dus dan kijk ik even. Ter plaatse wordt op dit moment gewerkt. Zou kunnen dat het bord is weggehaald, maar dat zou dan zomaar tijdelijk kunnen zijn.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10215
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Dat betreffende weggetje is er niet meer, dus dat bord zal er ook niet meer staan. Althans, niet meer op die plek.
In plaats van die weg, is er nu een aansluiting gemaakt in het verlengde van de Kennedylaan (zeg maar de kruising vlak achter de betreffende streetview foto).
Als je uitzoomt bij street view zie je in de kaart-modus de huidige aansluiting.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Dank iedereen voor de informatie!
Ik ben een paar weken geleden bij de RAI in Amsterdam geweest. Heb volgens mij alle zijweggetjes gehad en het bord niet aangetroffen...
Het bord in Velsen heb ik nooit gezien. Als ik daar ben rij ik meestal de andere kant op...
De meeste op mijn website heb ik de afgelopen 3 maanden nog zien staan. Alleen Zuid-Limburg is bij mij een "blinde vlek".
(*) Ik weiger de "correcte" spelling geüpdatet te gebruiken.
Ik ben een paar weken geleden bij de RAI in Amsterdam geweest. Heb volgens mij alle zijweggetjes gehad en het bord niet aangetroffen...
Het bord in Velsen heb ik nooit gezien. Als ik daar ben rij ik meestal de andere kant op...
Vaak als ik in de buurt van een wegweizer ben, kijk ik even of hij er nog staat (moet ik wel weten waar ik moet kijken natuurlijk).ViaHaaren schreef:Heb je de overige wegweizers op je site dan al allemaal nagelopen?
De meeste op mijn website heb ik de afgelopen 3 maanden nog zien staan. Alleen Zuid-Limburg is bij mij een "blinde vlek".
Ongetwijfeld. Ik update mijn sites voortdurend. Gisteren heb ik de "hoofdsite" geüpdate (*). Binnenkort volgt "deel 2" (wegens de omvang heb ik de site in 2 delen gesplitst) en daarna zal ik "deel 1" ook nog een keer updaten.ViaHaaren schreef:En komt er binnenkort een nieuwe update van dat gedeelte met alle verbeteringen?
(*) Ik weiger de "correcte" spelling geüpdatet te gebruiken.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Dat bord in Breda stond er in ieder geval nog toen Google langskwam:
http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s ... 54,,1,2.72
Als ik er aan denk, zal ik er een keer langs rijden!
Overigens spotte ik laatst een nieuwe wegweizer in Breda (helaas geen foto). Als je staduitwaarts op de Claudius Prinsenlaan rechtsaf de Franklin Rooseveltlaan op draait, staat daar Ginneken wit-op-blauw aangegeven.
http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s ... 54,,1,2.72
Als ik er aan denk, zal ik er een keer langs rijden!
Overigens spotte ik laatst een nieuwe wegweizer in Breda (helaas geen foto). Als je staduitwaarts op de Claudius Prinsenlaan rechtsaf de Franklin Rooseveltlaan op draait, staat daar Ginneken wit-op-blauw aangegeven.
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Misschien Kaaiman? Ik ben er al ruim een jaar niet meer geweest. Op streetview staat de huidige U bordjes nog.harry schreef:
Emmen, foto M. van der Broek.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Sommige houden het wel lang uit zeg! Doe jij ook melding van die fouten bij de wegbeheerder of dat niet?harry schreef:Vaak als ik in de buurt van een wegweizer ben, kijk ik even of hij er nog staat (moet ik wel weten waar ik moet kijken natuurlijk).ViaHaaren schreef:Heb je de overige wegweizers op je site dan al allemaal nagelopen?
De meeste op mijn website heb ik de afgelopen 3 maanden nog zien staan. Alleen Zuid-Limburg is bij mij een "blinde vlek".
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Nee, niet actief. De meeste zijn ook niet de moeite of het geld waard om direct te vervangen.ViaHaaren schreef:Doe jij ook melding van die fouten bij de wegbeheerder of dat niet?
Maar ik heb begrepen dat mensen van de ANWB af en toe op de site kijken.
En/of op dit forum, want alle wegweizers zijn hier minimaal 1 keer langsgeweest.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Is het dan niet een idee om gewoon het Nederlandse woord "bijwerken" of "bijhouden" te gebruiken in de juiste vervoeging?(*) Ik weiger de "correcte" spelling geüpdatet te gebruiken.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Problemen met spelling moeten geen invloed hebben op de woordkeuze.
Anders zou ik nooit meer een przewalskipaard kunnen aanschaffen.
Anders zou ik nooit meer een przewalskipaard kunnen aanschaffen.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7942
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Er staat waarschijnlijk nog een héél fout bordje bij: http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s ... 16512&z=17JB81 schreef:Dat bord in Breda stond er in ieder geval nog toen Google langskwam:
http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s ... 54,,1,2.72
breda centrum
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Zo, dat is een stukje antiek.
Overigens spotte ik zaterdag tussen Teteringen en Breda ook een aparte situatie. Vlak voor de nieuwe kruising met de noordelijke rondweg staat Breda wit-op-blauw naar rechts aangegeven. Een paar meter verderop rij je echter al de kom van Breda binnen, en is zowel rechtsaf, rechtdoor als linksaf een mogelijkheid "om naar Breda te gaan", afhankelijk van waar je moet zijn.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Die borden komen in Breda op meerdere plekken voor aan de Emerparklaan, ook bij de 2 opvolgende afslagen richting het noorden staan die borden er! Waarschijnlijk dachten ze aan een goedkope oplossing bij de aanleg van de nieuwbouwwijk Haagse Beemden.Wesso schreef:Er staat waarschijnlijk nog een héél fout bordje bij: http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s ... 16512&z=17JB81 schreef:Dat bord in Breda stond er in ieder geval nog toen Google langskwam:
http://maps.google.nl/maps?f=q&source=s ... 54,,1,2.72
breda centrum
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Overigens:
Of het verloop van de E30 is aangepast in de periode 1986 (toen de A1 tussen Buren en Hengelo geopend werd) en medio 1988 (toen de A1 tussen Hengelo en Hengelo-Noord geopend werd) is mij niet bekend. Als ik de TOP25-kaart uit 1988 (verkenning 1986/'87) mag geloven was dat niet het geval. De E30 verloopt op die kaart nog steeds over rijksweg 35/844, terwijl de A1 tussen Buren en Hengelo reeds is opengesteld.
Is eigenlijk niet in de goede categorie ingedeeld. De E30 heeft daadwerkelijk een tijdje over de A35 gelopen, zeker toen de A1 tussen KP Buren en de aansluiting Hengelo nog niet gereed was. Tot die tijd liep de E8/E30 vanaf KP Azelo via de aansluiting Delden en verder over de Deldensestraat-Oldenzaalsestraat (rijksweg 844) richting Oldenzaal. Officieel is het een vermelding van een verouderd wegnummer.Verkeerde E-nummers schreef:
Wegweizer: E30
Categorie: Verkeerde E-nummers
E30 staat te vroeg aangegeven; de A35 is geen E30 (de A1 verderop wel).
Of het verloop van de E30 is aangepast in de periode 1986 (toen de A1 tussen Buren en Hengelo geopend werd) en medio 1988 (toen de A1 tussen Hengelo en Hengelo-Noord geopend werd) is mij niet bekend. Als ik de TOP25-kaart uit 1988 (verkenning 1986/'87) mag geloven was dat niet het geval. De E30 verloopt op die kaart nog steeds over rijksweg 35/844, terwijl de A1 tussen Buren en Hengelo reeds is opengesteld.
*11-08-2017 L.M.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32169
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Als je rechtdoor rijdt kom je wel onherroepelijk op de E30 uit, dus er is wat voor te zeggen.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31586
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Dan had er (E30) op het ruitertje kunnen staan
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5473
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Wat is er dan fout? s110 is toch weggehaald? Of gaat het om de hoofdletter S?Vinny schreef:Mijn wegweizer staat nog steeds in Streetview (wel is er iets gepopnageld, maar de fout is blijven staan):
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Oud Zuid heeft nog steeds geen onafhankelijkheid uitgeroepen
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Hoewel... Het lijkt wel zo op de A10. Oud Zuid heeft zelfs Buitenveldert als wijk.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Ik heb natuurlijk weer een aflevering van "Bij ons in de PC" gemist...
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Vanmiddag geconstateerd dat dit bord er nog steeds zo staat.harry schreef:
Breda, foto Mavas.
Het lukte me niet om er een nóg betere foto van te maken.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Wegwijzer veranderd!:harry schreef:
Emmen, foto M. van der Broek.
foto verwijderd
Laatst gewijzigd door mhkamp op do 07 mar 2013, 16:47, 1 keer totaal gewijzigd.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31586
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Markering ook.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Wegweizers: stand van zaken?
Ik heb afgelopen zaterdag een foto gemaakt vanaf de andere kant (ben je daar niet langsgekomen?) waarop precies dezelfde doelen staan. Alleen staat hier "Haarlem (A208)", op mijn foto alleen "Haarlem".harry schreef:
Velsen, foto Mavas. Ik heb deze wegwijzer zelf nergens kunnen vinden.
Dus de locatie van de foto hierboven is denk ik de N202 vanuit IJmuiden.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.