Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Moderator: Moderatoren
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18029
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Melden bij de wegbeheerder of de NBd. Waarschijnlijk een fout gemaakt met de klokstand op de specificatiestaat.
Enne gojje mins blieft altied leave.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
^
Zal het in de gaten houden. Als het over een tijdje niet veranderd is zal ik een mail sturen.
Zal het in de gaten houden. Als het over een tijdje niet veranderd is zal ik een mail sturen.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Ik kwam op de N350 in Rijssen deze tegen vanmiddag. 5 symbolen / wegnummerschilden in één richting.
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18029
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Gemeentelijk brouwsel. Volgens mij heeft Almelo hier ook naar gekeken...
Enne gojje mins blieft altied leave.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
De A1 is ook nog ruim 6 kilometer van dit punt.
-
- expressweg
- Berichten: 3549
- Lid geworden op: wo 31 jul 2013, 19:37
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Opmerkelijk dat Hellendoorn hier wel op staat, maar Nijverdal niet.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Soortgelijke borden in Rijssen, die evenmin de schoonheidsprijs verdienen:
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Op de N348 bij Raalte staat dit wel opmerkelijke bord. Dit is dus geen situatieschets van het kruispunt, maar een meer globale routevorming. Het kruispunt met de N348 naar Ommen is 2 kilometer naar rechts, niet vlak erna zoals je zou verwachten bij zo'n wegwijzer.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Lijkt mij met name een globale routevorming voor vervoerders van gevaarlijke stoffen.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Ik vraag me af hoeveel mensen die borden met 'GPS OFF' opvolgen. Ik denk dat de meeste mensen geen benul hebben welke richting ze op moeten als ze de navigatie uitzetten.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Knutselwerk voor industrie Holten op de N332.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2867
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Wel beter leesbaar dan dat Uu eronder.
Слава Україні
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Vanaf knooppunt Sabina(A59) richting Bergen op Zoom(A4), staat niets aangegeven!
Dit bord is al een hele tijd verdwenen. Er is nog geen nieuw bord geplaatst. Ook geen tijdelijk geel bord.
https://www.google.nl/maps/@51.6537023, ... 312!8i6656
Dit bord is al een hele tijd verdwenen. Er is nog geen nieuw bord geplaatst. Ook geen tijdelijk geel bord.
https://www.google.nl/maps/@51.6537023, ... 312!8i6656
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Is bekend. Schadeborden herstellen duurt soms langer dan gepland.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
En waarom wordt dan niet iets tijdelijks neergezet?
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Die vraag zou je kunnen stellen aan het betreffende district via de 0800-lijn.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Er komen steeds meer bruine bestemmingen op de bewegwijzering is mijn idee. Misschien wel zoveel dat de echt toeristische dingen niet meer opvallen. Dit lijkt mij overigens wel een echte toeristische bestemming. De Weerribben-Wieden is een nationaal park.
N331 Muntweg Emmeloord by European Roads, on Flickr
N331 Muntweg Emmeloord by European Roads, on Flickr
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Maar wel een beetje overkill door Weerribben en Wieden dubbel te plaatsen. Het bovenstel deel had makkelijk weggelaten kunnen worden.
En ja, ik weet dat het de officiele naam is, maar op de onderste dele van het bord wordt het toch al gesplitst.
En ja, ik weet dat het de officiele naam is, maar op de onderste dele van het bord wordt het toch al gesplitst.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- Westfrisiaweg
- dorpsstraat
- Berichten: 218
- Lid geworden op: di 16 dec 2008, 21:33
- Locatie: Heerhugowaard
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Ik ben bang dat het niet anders opgelost kan worden.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Waarom ‘volg’? ‘Route’ is toch de norm?
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5540
- Lid geworden op: vr 04 sep 2009, 19:22
- Locatie: Breda
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
De overgang van de middenstreep tussen in de provincies Flevoland en Overijssel vind ik ook wel opvallend.
Laatst gewijzigd door nederland24 op zo 18 aug 2019, 20:29, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
De provinciegrens ligt echter 10 kilometer verderop. Dit is net ten oosten van Emmeloord op de gecombineerde N331 en N351.
Fotolocatie in Streetview: https://www.google.nl/maps/@52.725406,5 ... 6656?hl=nl
Fotolocatie in Streetview: https://www.google.nl/maps/@52.725406,5 ... 6656?hl=nl
-
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Vrij oud bord. Wellicht was dat toen nog niet.
Waze Benelux | @petervanderveen | Linkedin
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Heel opmerkelijk: de aanduiding B-weg op een wegwijzer uit 2004(!): https://www.google.nl/maps/@52.858269,6 ... 312!8i6656
In de NBd-database:
In de NBd-database:
- SPOILER: TOON
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
Re: Opmerkingen en verbeterpunten Nederlandse bewegwijzering
Waarschijnlijk is dat zonder na te denken overgenomen van de voorgaande wegwijzer.