Er nóg verder over nadenkend... kaart bekijkend... doorgaande rijrichtingen in knooppunten meewegend... blijkt steeds hoe cruciaal het ontbreken van het stuk knooppunt Benelux - Klaaswaal is.
Zolang dat stuk ontbreekt, heb je hoe dan ook een doorgaande snelweg Vaanplein - Dinteloord... en na aanleg van Dinteloord - Bergen op Zoom, een doorgaande snelweg Vaanplein - Belgische grens met als enige TOTSO knooppunt Markiezaat.
De enige oplossing zonder nummer-verspringing en met met de minste dubbelnummeringen is dan: de meest zuidelijke A4-nummers omnummeren naar A29, omgekeerd dus!
A29 Vaanplein - Hellegatsplein
A29/A59 Hellegatsplein - Sabina
A29 Sabina - Zoomland
A29/A58 Zoomland - Markiezaat
A29 Markiezaat - Belgische grens
Ziezo. Opgelost!
Omnummering A29 naar A4?
Moderator: Moderatoren
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Op een aantal borden staat wel A4, maar het is niet consequent vermeld. En de HM-paaltjes en de Wegenlijst geven beide A4 aan. Dus officieel gezien is het correct.Vinny schreef:Vandaag hoorde ik al dat het stuk A58-A4 op de verkeersinformatie als A4 werd uitgescholden, terwijl de A4 niet eens aangegeven staat bij knp. Zoomland zo lieten de foto´s van frits afgelopen week zien.
Dat in tegenstelling tot het uitschelden van de A29 voor A4.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Quote van http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wegen/px004.html:Palance schreef:Op een aantal borden staat wel A4, maar het is niet consequent vermeld.Vinny schreef:Vandaag hoorde ik al dat het stuk A58-A4 op de verkeersinformatie als A4 werd uitgescholden, terwijl de A4 niet eens aangegeven staat bij knp. Zoomland zo lieten de foto´s van frits afgelopen week zien.
Het deel van de A58 dat administratief als rijksweg 4 bekend staat, is in noordelijke richting genummerd als A58 en A4. In zuidelijke richting wordt de A4 pas genoemd bij afrit Hoogerheide.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Omnummering A29 naar A4?
*stof*
Een tijd terug hebben alle HM-paaltjes op de A29 ten zuiden van KP Klaaswaal een nummer A4 gehad. Geheel onterecht, en dat is weer rechtgebredi (zie vorige pagina's).
Bij VZP Buttervliet kwam ik toch nog 2 paaltjes tegen met A4 erop. Zijn die nieuwere paaltjes die ook verkeerd zijn neergezet? Zijn het oude paaltjes waarvan men vergeten is het nummer over te plakken? Of zijn er nog meer verzamelaars in ons land die nu ergens een sticker hebben met A29 erop?
VZP Buttervliet bij het binnenrijden:
Bij het verlaten van deze VZP: Je ziet op 1 foto dezelfde HM-waarde: 1 voor de A29 en 1 voor de A4
Een tijd terug hebben alle HM-paaltjes op de A29 ten zuiden van KP Klaaswaal een nummer A4 gehad. Geheel onterecht, en dat is weer rechtgebredi (zie vorige pagina's).
Bij VZP Buttervliet kwam ik toch nog 2 paaltjes tegen met A4 erop. Zijn die nieuwere paaltjes die ook verkeerd zijn neergezet? Zijn het oude paaltjes waarvan men vergeten is het nummer over te plakken? Of zijn er nog meer verzamelaars in ons land die nu ergens een sticker hebben met A29 erop?
VZP Buttervliet bij het binnenrijden:
Bij het verlaten van deze VZP: Je ziet op 1 foto dezelfde HM-waarde: 1 voor de A29 en 1 voor de A4
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18067
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02