[B][N350][N349] Nieuw en/of bestaand wegnummer?
Moderator: Moderatoren
-
- expressweg
- Berichten: 4617
- Lid geworden op: vr 11 sep 2009, 3:06
- Locatie: Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen)
[B][N350][N349] Nieuw en/of bestaand wegnummer?
vandaag op een wegwijzer een nieuw wegnummer gespot: N350.
het is gisteren bijgeplakt op dit bord, voor de rechtsafslaande richting:
dit is de Alfred Ronsestraat, een weg die door havengebied loopt, en theoretisch enkel toegankelijk is voor havengebonden verkerr (hoewel er best ook wel ander verkeer deze weg gebruikt)
voorts wordt in de michelinkaarten steevast de N349 aangegeven, dit is een lokale verbindingsweg tussen Heist-aan-zee en Westkapelle... doch ter plekke is hiervan niets te bespeuren... bestaat dit wegnummer eigenlijk?
het is gisteren bijgeplakt op dit bord, voor de rechtsafslaande richting:
dit is de Alfred Ronsestraat, een weg die door havengebied loopt, en theoretisch enkel toegankelijk is voor havengebonden verkerr (hoewel er best ook wel ander verkeer deze weg gebruikt)
voorts wordt in de michelinkaarten steevast de N349 aangegeven, dit is een lokale verbindingsweg tussen Heist-aan-zee en Westkapelle... doch ter plekke is hiervan niets te bespeuren... bestaat dit wegnummer eigenlijk?
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
Ik heb nergens iets gevonden over een "N350", het nummer zou nog vrij zijn en kan dus in principe gegeven worden aan een weg.
-
- expressweg
- Berichten: 4617
- Lid geworden op: vr 11 sep 2009, 3:06
- Locatie: Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen)
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
deze week hebben ze op de betreffende weg hectometerwaardes gespoten op de weg als een soort markage. dus ik verwacht dat er binnenkort hecto- en kilometerpaaltjes zullen verschijnen en dat zal dan de N350 zijn...
edit: foto van betreffende weg gevonden op Harry's site...
edit: foto van betreffende weg gevonden op Harry's site...
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
De havenrandweg van zeebrugge. Je mag er 90 en als je er 120 doet word je soms nog ingehaald alsof je stilstaat.
-
- expressweg
- Berichten: 4617
- Lid geworden op: vr 11 sep 2009, 3:06
- Locatie: Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen)
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
die sluit er op aan via die rotonde bij de spooroverweg... de weg die jij nu bedoelt is de N348. want op de weg getoond op de foto mag je slechts 70, en is in principe "havengebied", dit betekent eigenlijk dat enkel havengebonden verkeer deze weg mag gebruiken, hoewel dat niet gecontroleerd wordt...
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
ja juist sorry dit is de Alfred Ronseweg op de foto. Mag je daar nu maar 70 meer? Een jaar of 2 geleden mocht je er eerst 70 bij de spoowegovergang en er voorbij 90.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
Ik had de weg N399x genoemd. De enige informatie die ik had, was:
Ik hou me aanbevolen voor foto's waar het nummer N350 op te zien is!
In de volgende versie van mijn Belgischewegnummersite zal ik deze weg N350 noemen.Krachtens het besluit van 10 juli 2009 wordt de havenweg Alfred Ronsestraat, vanaf het verkeersplein aan de N34 Isabellalaan tot en met het verkeersplein ten noorden
van de spoorlijn Knokke, inclusief de aansluiting van het verkeersplein op de N348, gelegen op het grondgebied van de stad Brugge (Zeebrugge), aan zijn bestemming onttrokken en ingedeeld bij de gewestwegen.
Ik hou me aanbevolen voor foto's waar het nummer N350 op te zien is!
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
Volgens MapQuest is het de Westkapellestraat/Kalvekeetdijk. Als je zeker weet dat er niets op de wegwijzers/km-palen staat, kan ik de categorie aanpassen op http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wege ... html#xn349.daviedoff schreef:voorts wordt in de michelinkaarten steevast de N349 aangegeven, dit is een lokale verbindingsweg tussen Heist-aan-zee en Westkapelle... doch ter plekke is hiervan niets te bespeuren... bestaat dit wegnummer eigenlijk?
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- expressweg
- Berichten: 4617
- Lid geworden op: vr 11 sep 2009, 3:06
- Locatie: Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen)
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
ik heb in elk geval het wegnummer nog nooit ergens tegengekomen... ook is het de gemeente die instaat voor het wegonderhoud, dus volgens mij bestaat het wegnummer N349 niet (meer) ...
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
Aangepast op de site. "Van dit wegnummer valt geen foto te maken."
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- expressweg
- Berichten: 4617
- Lid geworden op: vr 11 sep 2009, 3:06
- Locatie: Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen)
Re: N350 en N349: nieuw en/of bestaand wegnummer?
deze staan dus nu langs de Alfred Ronsestraat in Zeebrugge: vanaf nu dus de N350!
opvallend wederom is dat men weer de bordjes gebruikt zoals op de snelwegen, en niet van die witte kubussen...