Pagina 1 van 14
[foto] Diverse harry 2018-2024
Geplaatst: zo 18 mar 2018, 21:43
door harry
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 18 mar 2018, 21:50
door Coen Tunnel
harry schreef: ↑zo 18 mar 2018, 21:43
Vroeger werden namen als
Braassemermeer bewegwijzerd als gewone plaatsnamen. Dat is hier na 1 of meer vervangingen zo gebleven.
Dat had natuurlijk in zwart-op-wit gemoeten, maar Aphen a/d Rijn vind ik hier schokkender.
Zoetermeer (een zijstraat waar ik nog nooit eerder geweest was).
Ai, wat lelijk toch met dat lettertype...
Een ouderwets woonerf-bord op particulier terrein. (Sappemeer)
Nieuw Woelwijck zeker?
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 18 mar 2018, 23:07
door harry
Coen Tunnel schreef: ↑zo 18 mar 2018, 21:50Aphen a/d Rijn vind ik hier schokkender.
Is me helemaal niet opgevallen!
Coen Tunnel schreef: ↑zo 18 mar 2018, 21:50Nieuw Woelwijck zeker?
Yep.
Tijdens carnaval heet het anders:
- SPOILER: TOON
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 19 mar 2018, 21:07
door mavas
Toch altijd weer leuk om je foto's te zien Harry. Altijd weer een leuke verrassing!
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 19 mar 2018, 21:21
door GuteFahrt
Daar ben ik het mee eens.
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 19 mar 2018, 21:23
door Palance
Laatste foto: Rare boom, die Centr. Mag.
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 19 mar 2018, 21:56
door Vinny
Harry schreef:Vroeger werden namen als Braassemermeer bewegwijzerd als gewone plaatsnamen
Volgens mij is dat niet correct. Meren zouden onder objectbewegwijzering moeten vallen. Alleen eilanden kunnen als gewone plaatsnamen worden bewegwijzerd.
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: di 20 mar 2018, 0:36
door harry
Vinny schreef: ↑ma 19 mar 2018, 21:56
Volgens mij is dat niet correct.
Met de huidige regels niet nee. Maar in de jaren 1970 wel. Daarom zie je ook nog steeds borden met Snekermeer wit-op-blauw, bijvoorbeeld.
Mavas en Gutefahrt: dank voor deze
likes.
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 15 apr 2018, 23:14
door harry
- SPOILER: TOON
Beuningen. Hoeveel fietsers zouden de auto's voor laten gaan als ze linkaf gaan? (Dat is inderdaad wel de regel.)
Beuningen. Creatief niet-standaard bord met ten onrechte rood wegnummer.
Frustratie van vanmiddag: ik wou de voortgang van de N23 bekijken maar de helft was dicht...
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: di 14 aug 2018, 22:41
door harry
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 20 aug 2018, 15:02
door Jackbauer1350
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 20 aug 2018, 15:16
door Teetje
Druk en groot, maar wél duidelijk vind ik
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: ma 20 aug 2018, 15:21
door Jackbauer1350
Als je even gaat stilstaan op de rotonde om het bord even in je op te nemen...
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: wo 19 dec 2018, 22:43
door harry
Holysloot, bij Amsterdam, heeft een straat die
Bloemendalergouw heet.
Dit straatnaambordje hangt er waarschijnlijk sinds de jaren 1970:
- SPOILER: TOON
Er loopt een smalle doodlopende weg door Holysloot. Aan het eind een "keerlus" (d.w.z. een kleine verbreding):
Verderop: kennelijk heeft Amsterdam een nieuwe "stadswijk": Landelijk Noord:
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: do 20 dec 2018, 20:12
door Vinny
Verderop: kennelijk heeft Amsterdam een nieuwe "stadswijk": Landelijk Noord:
Als begrip bestaat "landelijk noord" al minimaal 15 jaar. Waarschijnlijk is het op die manier melden op straatnaambordjes wel nieuw.
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 23 dec 2018, 10:10
door tsov
Volgens mij is dit betreffende bordje mij een aantal jaar geleden al eens opgevallen. Op deze locatie zit je ook precies tussen twee dorpen in, dus zou niet precies weten wat je dan als 'wijk' aan moet geven
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 23 dec 2018, 15:15
door mavas
Wat is het nut van een P-route op een verzorgingsplaats? Zijn die echt zo groot dat het nodig is?
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 23 dec 2018, 17:23
door harry
ik heb aan beide kanten maar 2 bordjes gezien. Volgens mij hadden daar ook gewone P kunnen staan.
Re: [foto] Diverse harry 2018
Geplaatst: zo 23 dec 2018, 19:17
door mavas
Naar aanleiding van jouw reactie is mijn aanname dan dat de verkeerde borden zijn geplaatst.
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: wo 13 feb 2019, 21:50
door nickdh
harry schreef: ↑ma 11 feb 2019, 21:41
De nieuwe gemeentenaam Molenlanden.
Ook in Bleskensgraaf heb ik deze naam gezien.
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: wo 13 feb 2019, 23:04
door Willem
Het is trouwens wel gevaarlijk om tijdelijk geen komborden te hebben. Dan mag je immers legaal met 60 of 80 door een bebouwde kom rijden.
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: vr 15 feb 2019, 21:47
door harry
Ik heb dat in diverse gemeenten in Groningen gezien. Daar staat dan vaak nog wel een bord zone-30, dus het is niet helemaal onveilig.
nickdh schreef: ↑wo 13 feb 2019, 21:50Ook in Bleskensgraaf heb ik deze naam gezien.
Ja. Alle plaatsen in Molenlanden hebben nieuwe borden en ik heb ze inmiddels allemaal op de foto.
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: do 28 feb 2019, 20:48
door harry
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: vr 01 mar 2019, 10:15
door Peter
Zuid-Holland, en dan met name het gebied rond het groene hart, zinkt veel sneller (en meer) dan Groningen. In Groningen hadden ze uit voorzorg het meeste veen reeds afgegraven. Slim !.
De zinkweg zal overigens wel verwijzen naar een zinkfabriek, dat ofwel zink fabriceerde ofwel verzinkte (stalen) goederen.
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: do 28 mar 2019, 22:01
door harry
De nieuwe aansluiting N307-N240-N505. N505 is rechtsaf maar staat niet op het bord.
Aansluiting nieuwe rondweg Aduard.
Men heeft op de N505 (voormalige N302) alle nummers overgeplakt met N505. Hier ten onrechte, want linksaf (en rechtdoor) is nu de N307.
Ik heb zitten kijken hoe die U3 nu eigenlijk loopt maar snap het nog niet echt. Op de A5 zelf is hij nergens meer te bekennen. Vanaf de A4 leidt hij zowel direct (zie foto) als via af- en oprit Schiphol naar de A5.
A15, verzorgingsplaats Steenenhoek:
Nieuw Noord-Hollands "wegnummer": K19. Ik moet nog maar eens kijken of er ook K1 t/m K18 bestaat.
Dankzij een gemeentelijke herindeling heeft Ychtenbrêge nu ook een Friese naam:
Terwijl bij Hiaure voor het eerst de Friese naam überhaupt vermeld wordt (maar wel onderaan):
Sandfirden ligt aan het eind van een weg van 2 km. De eerste foto kostte me in 2009 dus 4 kilometer omrijden.
Na ruim 5 jaar, in 2014, nog maar eens 4 kilometer omgereden voor een foto van de achterkant van het bord. Blijkt dat het hele bord verdwenen is...
Uiteindelijk vorige week opnieuw een ommetje van 4 km, deze keer met succes: voor- en achterkant van het bord staan er weer.
Blijvend onderwerp van flauwe grappen. Inmiddels in de gemeente Waadhoeke.
Deze boerderij ligt in het deel van Ursem dat in de gemeente Alkmaar ligt (in de Schermer). En het is gebouwd in... 2006.
Jawel, deze borden bestaan nog! Hier in Nieuwesluis bij Wieringerwaard.
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: do 28 mar 2019, 22:21
door Coen Tunnel
harry schreef: ↑do 28 mar 2019, 22:01Nieuw Noord-Hollands "wegnummer": K19. Ik moet nog maar eens kijken of er ook K1 t/m K18 bestaat.
Vaarwegnummers:
https://haarlemmermeergemeente.nl/file/7276/download
K1 Schagerkanaal – vanaf het Noordhollandsch Kanaal tot de ingang van de Haven van Schagen
K2 Schagerkoggekanaal – vanaf de Haven van Schagen tot de Molenkolksluis Kolhorn
K3 Kolhornerdiep – vanaf Niedorpervaart tot 15 m beoosten de keersluis in afsluitdam
K4 Kraspolderkanaal – vanaf Noordhollandsch Kanaal tot kruising met Hoornsevaart/Huigenvaart
K5 Langedijkervaart – vanaf het Kraspolderkanaal tot en met de Roskamsluis
K6 Niedorpervaart – vanaf de Roskamsluis tot het Kolhornerdiep
K7 Hoornsevaart – vanaf het Noordhollandsch Kanaal tot de Langedijkervaart
K8 Huigenvaart – vanaf de Langedijkervaart t/m de verbreding gemaal “De Ruyter”
K9 Tapsloot/Markervaart – vanaf de Zaan langs de Stierop tot Kogerpolderkanaal
K9 Kogerpolderkanaal – vanaf het Noordhollandsch Kanaal tot de Markervaart/Stierop
K11 Trekvaart Het Schouw/Monnickendam/Edam – vanaf het Noordhollandsch Kanaal tot oostelijk deel Purmerringvaart
K16 Knollendammervaart – vanaf het Noordhollandsch Kanaal tot de Tap- of Tochtsloot
K17 Amstel – vanaf Omval in Amsterdam tot Tolhuissluis
K18 Westfrieschevaart – vanaf de Westfrieschesluis te Kolhorn t/m de loswal bij Medemblik, ca. 100 m voor de Overlekersluis
K19 Ringvaart van de Haarlemmermeerpolder
K20 Noordhollandsch Kanaal – vanaf de Willemsluizen te Amsterdam tot de Koopvaardersschutsluis te Den Helder
Re: [foto] Diverse harry 2018/2019
Geplaatst: do 28 mar 2019, 22:34
door Rein
harry schreef: ↑do 28 mar 2019, 22:01
Jawel, deze borden bestaan nog! Hier in Nieuwesluis bij Wieringerwaard.
Staat het oude
kombord aan de andere kant van het weggetje er ook nog?