[B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Moderator: Moderatoren
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22819
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
[B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Resultaten van een weekendje Poperinge: http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wege ... 01209.html
Ik kwam o.a. diverse wegnummers tegen waarvan ik tot nu toe had aangenomen dat zie nergens zichtbaar waren (of alleen op km-bordjes)...
Uitgelicht:
Een nieuwe N448a, de Doorsteek in Oosteeklo.
Er is verderop (in Lembeke) ook nog een oude N448a, waarvan de km-paaltjes met dat nummer er nog steeds staan.
Op de Doorsteek staat trouwens op de wegwijzers alleen N448, zoals het hoort.
Maar de "echte" N448 loopt door Oosteeklo heen, zo blijkt ook uit de km-paaltjes.
Daviedoff had het al eens gemeld: B404 staat nu ook op wegwijzerbordjes. Op het kruispunt N9/B404/R43/R43a.
Maar dan alleen richting zuiden (R43)! De andere kant op staat nog vrolijk R43a.
De situatie is nu als volgt:
Tussen N49 en N9: R43a op sommige wegwijzerborden, B404 op hm-bordjes.
Ten zuiden van de N9: R43 op de km-bordjes, B404 op sommige wegwijzers, R43 op sommige andere wegwijzers.
Einde. Van wat? Van de wereld?
Een tijdje geleden postte Tommeke de bovenste foto.
Het kapotte km-paaltje blijkt vervangen te zijn. Maar nu heet het fietspad ineens T322! Foutje misschien?
N1? Nee, N410.
Ik kwam o.a. diverse wegnummers tegen waarvan ik tot nu toe had aangenomen dat zie nergens zichtbaar waren (of alleen op km-bordjes)...
Uitgelicht:
Een nieuwe N448a, de Doorsteek in Oosteeklo.
Er is verderop (in Lembeke) ook nog een oude N448a, waarvan de km-paaltjes met dat nummer er nog steeds staan.
Op de Doorsteek staat trouwens op de wegwijzers alleen N448, zoals het hoort.
Maar de "echte" N448 loopt door Oosteeklo heen, zo blijkt ook uit de km-paaltjes.
Daviedoff had het al eens gemeld: B404 staat nu ook op wegwijzerbordjes. Op het kruispunt N9/B404/R43/R43a.
Maar dan alleen richting zuiden (R43)! De andere kant op staat nog vrolijk R43a.
De situatie is nu als volgt:
Tussen N49 en N9: R43a op sommige wegwijzerborden, B404 op hm-bordjes.
Ten zuiden van de N9: R43 op de km-bordjes, B404 op sommige wegwijzers, R43 op sommige andere wegwijzers.
Einde. Van wat? Van de wereld?
Een tijdje geleden postte Tommeke de bovenste foto.
Het kapotte km-paaltje blijkt vervangen te zijn. Maar nu heet het fietspad ineens T322! Foutje misschien?
N1? Nee, N410.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- autoweg
- Berichten: 1966
- Lid geworden op: vr 18 dec 2009, 14:57
- Locatie: Merchtem (B)
- Contacteer:
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Dé grootste collectie aan foto's van Belgische gepersonaliseerde nummerplaten!
www.vanityplates.be
www.vanityplates.be
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22819
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Dat weet ik, die foto stond tot vandaag ook op mijn website.Tommy schreef:De foto rond de N398 had ik op 04/07/10 al eens genomen
De sport voor mij is om een eigen foto van ieder wegnummer te hebben.
Dankzij jouw foto wist ik dat ik naar het enige kruispunt moest rijden waar dat wegnummer te zien is.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Vreemd bord. Het was toch het deel tussen de E34 en de N9 dat sinds kort B404 heet? Of is het hele traject R43 soms omgenummerd en waarom zou men dat gedaan hebben? Dat past niet met de filosofie van de B-nummers die normaal enkel voor korte verbindingswegen bedoeld zijn (zoals 'den Teut/stuk tussen N9 en E34).harry schreef: Daviedoff had het al eens gemeld: B404 staat nu ook op wegwijzerbordjes. Op het kruispunt N9/B404/R43/R43a.
Maar dan alleen richting zuiden (R43)! De andere kant op staat nog vrolijk R43a.
De situatie is nu als volgt:
Tussen N49 en N9: R43a op sommige wegwijzerborden, B404 op hm-bordjes.
Ten zuiden van de N9: R43 op de km-bordjes, B404 op sommige wegwijzers, R43 op sommige andere wegwijzers.
-
- autoweg
- Berichten: 1966
- Lid geworden op: vr 18 dec 2009, 14:57
- Locatie: Merchtem (B)
- Contacteer:
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
harry schreef:Dat weet ik, die foto stond tot vandaag ook op mijn website.Tommy schreef:De foto rond de N398 had ik op 04/07/10 al eens genomen
De sport voor mij is om een eigen foto van ieder wegnummer te hebben.
Dankzij jouw foto wist ik dat ik naar het enige kruispunt moest rijden waar dat wegnummer te zien is.
Dé grootste collectie aan foto's van Belgische gepersonaliseerde nummerplaten!
www.vanityplates.be
www.vanityplates.be
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Nooit geweten dat er in Vlaanderen een plaats was die Einde heet.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22819
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Inderdaad. Het zou kunnen dat men het verkeerde bordje vervangen heeft (R43 i.p.v. R43a) en dat eigenlijk alleen de R34a nu B404 zou moeten heten.Alfa schreef:Het was toch het deel tussen de E34 en de N9 dat sinds kort B404 heet?
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Men volgt de logica in Gent, waarbij een verbindingsweg tussen een R weg en een autonsnelweg de prefix B krijgt.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- autoweg
- Berichten: 1966
- Lid geworden op: vr 18 dec 2009, 14:57
- Locatie: Merchtem (B)
- Contacteer:
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Ofwel is het een verbinding tussen de autosnelweg en een Nx weg:
In Mechelen is de B101 de 'bretelle' tussen de E19 (autosnelweg) en de N1
Waarom dit stukje weg (Bussestraat) dan N1c is niet de B10x snap ik ook niet...
Dé grootste collectie aan foto's van Belgische gepersonaliseerde nummerplaten!
www.vanityplates.be
www.vanityplates.be
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Maar in Eeklo zou je die B-weg gerust als deel van de ring kunnen zien. De straatnaam is ook 'Ringlaan'. Ik blijf het dus nogal overbodig vinden om een weinig gebruikte wegencategorie daarvoor open te trekken. 'R43' had even duidelijk geweest. Als men het dan nog verprutst door verkeerde bordjes op te hangen is het helemaal godgeklaagd.Vinny schreef:Men volgt de logica in Gent, waarbij een verbindingsweg tussen een R weg en een autonsnelweg de prefix B krijgt.
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
Volgens mij is een "vereiste" dat een bretelle conflictvrij op de snelweg aansluit. Dat doet de N1c niet. Ik vermoed dat ze de categorie in het leven hebben geroepen als administratieve oplossing voor te lange op- en toeritten, waarbij een los A nummer klaarblijkelijk de suggestie wekt dat het een autosnelweg is (terwijl je daar dus af gaat). In Nederland bestaan ook een aantal "bretelles", zoals de A 38 in Ridderkerk en de afrit Hilversum in de A 27, maar wij hebben daar dus geen nummercategorie van gemaakt.Tommy schreef:
Ofwel is het een verbinding tussen de autosnelweg en een Nx weg:
In Mechelen is de B101 de 'bretelle' tussen de E19 (autosnelweg) en de N1
Waarom dit stukje weg (Bussestraat) dan N1c is niet de B10x snap ik ook niet...
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: [B] [foto] N- en T-wegen in Oost- en West-Vlaanderen
daar in Eeklo is de verbinding ook niet conflictvrij hoor er zit nog een overweg en een kruispunt met verkeerslichten op
belgie is zo slecht nog niet