Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
-
- verkeersader
- Berichten: 972
- Lid geworden op: vr 11 feb 2011, 8:41
- Locatie: Ergens ten noordoosten van Knooppunt Deil
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik heb die een uur geleden nogmaals doorgegeven middels "Feedback verzenden". Blijkbaar nu wél opgepakt.
Time flies like an arrow; fruit flies like a banana.
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij mij staat de afsluiting er nog.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
-
- verkeersader
- Berichten: 972
- Lid geworden op: vr 11 feb 2011, 8:41
- Locatie: Ergens ten noordoosten van Knooppunt Deil
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij mij staat 'ie er nu ook weer in...
Time flies like an arrow; fruit flies like a banana.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik denk dat Google denkt dat het de wisselbaan is. Waze geeft op het zelfde stuk namelijk ook een afsluiting aan, inderdaad van de wisselbaan.
Vreemde is wel dat op Google Maps er geen wisselbaan lijkt ingetekend.
Vreemde is wel dat op Google Maps er geen wisselbaan lijkt ingetekend.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het had inderdaad te maken met Waze. Het zou nu niet meer moeten gebeuren.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Tot en met september worden er door het merendeel van Nederland weer beelden gemaakt voor Street View: https://www.google.com/streetview/understand/. In Europa krijgen dit jaar ook Denemarken, Spanje, Finland, Frankrijk, heel Duitsland ( ), Italië, Hongarije, Norwegen, Polen, Portugal, Zweden en het Verenigd Koningkrijk bezoek.
Vooral de vermelding van heel Duitsland vind ik opmerkelijk, gezien Duitsland wegens hun privacywetten nooit zo warm was/is van Street View. Of is een vermelding op de lijst geen garantie dat die beelden ook openbaar worden?
Vooral de vermelding van heel Duitsland vind ik opmerkelijk, gezien Duitsland wegens hun privacywetten nooit zo warm was/is van Street View. Of is een vermelding op de lijst geen garantie dat die beelden ook openbaar worden?
Ik ga naar mijn werk in een heeeeele dikke Mercedes. Ik klooi onderweg met mijn telefoon en draag geen gordel. Als er file staat, ga ik ze lekker voorbij over de vluchtstrook. (Ik ga met de bus.)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ah okee, dan zal het een kwestie van afwachten worden. De beelden van Luxemburg werden een jaar of zes na schieten alsnog gepubliceerd, dus wie weet.
Ik ga naar mijn werk in een heeeeele dikke Mercedes. Ik klooi onderweg met mijn telefoon en draag geen gordel. Als er file staat, ga ik ze lekker voorbij over de vluchtstrook. (Ik ga met de bus.)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Is er bij Almere éindelijk een stukje parallelbaan in gezet, halen ze de oude toe- en afrit niet weg.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het viel mij zojuist op dat de Lite-versie van Google Maps niet meer beschikbaar is.
Er kan alleen nog worden geswitcht tussen 2D en 3D Mode, waarbij 2D beter geschikt is voor minder krachtige PC's.
Er kan alleen nog worden geswitcht tussen 2D en 3D Mode, waarbij 2D beter geschikt is voor minder krachtige PC's.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De BAB44n door de Tagebau staat er veel sneller op dan verwacht. Zeker na dat fiasco met de B56n tussen Heinsberg en Sittard had ik niet verwacht dat het er zo snel op zou staan.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik vraag me af of de wegen van Google Earth nog wel worden bijgewerkt. In Noorwegen staan een heleboel voormalige rijkswegen nog als zodanig aangegeven (met groen schild) terwijl ze al sinds 2010 een provinciale weg met wit schild zijn.
De A4 bij Steenbergen staat er wel ingetekend maar de A4 Delft - Schiedam niet. De A2 in Maastricht staat er ook nog volgens de oude configuratie in. Ook de Belgische A601 staat er nog in, die is al 4 jaar dicht.
Google Earth heeft dus een andere database voor wegen dan Google Maps. Ook qua satellietbeelden is het niet meer logisch, in Zwolle zijn ze teruggegaan naar basisbeelden van 2005 terwijl er langere tijd betere beelden uit 2009 in stonden en er ook recentere beelden van 2014 zijn. Bij Kampen staan er standaard beelden van 2010 in terwijl er ook goede beelden van 2016 zijn.
De A4 bij Steenbergen staat er wel ingetekend maar de A4 Delft - Schiedam niet. De A2 in Maastricht staat er ook nog volgens de oude configuratie in. Ook de Belgische A601 staat er nog in, die is al 4 jaar dicht.
Google Earth heeft dus een andere database voor wegen dan Google Maps. Ook qua satellietbeelden is het niet meer logisch, in Zwolle zijn ze teruggegaan naar basisbeelden van 2005 terwijl er langere tijd betere beelden uit 2009 in stonden en er ook recentere beelden van 2014 zijn. Bij Kampen staan er standaard beelden van 2010 in terwijl er ook goede beelden van 2016 zijn.
- Mandelsoft
- expressweg
- Berichten: 3228
- Lid geworden op: za 26 sep 2009, 16:16
- Locatie: Zoetermeer
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik heb het idee dat het wel wat achterloopt; zo staat in Italië de A2 aangegeven als A3 van begin tot eind. Dit is al jaren niet meer zo
Sommige mensen zijn niet in een model te vatten...
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Earth gebruik ik niet, Maps wel, maar die loopt ook soms flink achter. De wegnummering in Montnegro is al,zo’n 2 jaar geleden aangepast, maar op Maps staat nog de oude nummering. OSM is wel bij.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Al jaren is wat overdreven. De omnummering was op 22 december 2016, ruim anderhalf jaar geleden. En ik vraag me sterk af of het nieuwe nummer overal al op de borden staat.Mandelsoft schreef: ↑di 10 jul 2018, 21:30 Ik heb het idee dat het wel wat achterloopt; zo staat in Italië de A2 aangegeven als A3 van begin tot eind. Dit is al jaren niet meer zo
-
- verkeersader
- Berichten: 972
- Lid geworden op: vr 11 feb 2011, 8:41
- Locatie: Ergens ten noordoosten van Knooppunt Deil
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het hangt voor mijn gevoel ook een beetje van de halsstarrigheid af van Google of iets wel of niet wordt aangepast. Zo heb ik al een aantal keer als feedback gegeven dat in Frankrijk de N19 tussen Lure en Belfort is verlegd naar wat voorheen de D438 was. Zelfs op Streetview is dit al te zien, maar in Maps blijft de oude route hardnekkig als N19 aangegeven worden, zie https://goo.gl/maps/viX1cYHzvTD2
Time flies like an arrow; fruit flies like a banana.
- captain007
- Forumbeheerder
- Berichten: 8709
- Lid geworden op: di 21 okt 2008, 16:21
- Locatie: Beneden-Leeuwen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik heb met Maps al sinds ik op mijn huidige adres woon, dat als ik probeer te navigeren naar mijn adres ik naar een verkeerde straat wordt doorverwezen en Maps ook de straatnaam in het adres vervangt. Ik heb er zelf niet direct last van, maar het is wel zeer irritant als de zoveelste bezorger aanbelt bij het verkeerde huis bij het afleveren van spullen, omdat men er blind op vertrouwd Meerdere meldingen ook gemaakt bij Google, maar er wordt gewoon niks aan gedaan. Heb ook geen idee hoe dit opgelost kan worden Ik vermoed in elk geval dat het adressen en postcodebestand van mijn nieuwbouwwijk verouderd is bij Google.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De Saudische stad Ha'il wordt in Google Maps vertaald als "hagel" in de Franse versie.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er staan nu ook een paar steden en wegen van Oostenrijk op Streetview, waaronder de A2 tussen Wenen en Graz.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat mag dus blijkbaar weer. Het is een tijdje verboden geweest in Oostenrijk.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hoezo weer? Er is bij mijn weten nooit (openbaar toegankelijke) Streetview van Oostenrijk geweest.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In veel landen zijn er rechtzaken geweest en zijn er later bepaalde eisen gesteld waaraan streetview moet voldoen. Oostenrijk is een land dat een verbod had ingesteld. Blijkbaar is dat niet meer zo, maar het nieuwsbericht heb ik gemist.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Foto's zijn blijkbaar ook niet door Google gemaakt maar door een ander bedrijf.
Waze Benelux | @petervanderveen | Linkedin
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Als Oostenrijk geen aanvullende regelgeving heeft vastgesteld, geldt daar nu dezelfde privacy-wetgeving als in de rest van de EU.
Hoe zit dat eigenlijk met Duitsland ?
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hangt er van af van welke weg je bekijkt.petervdveen schreef: ↑vr 13 jul 2018, 12:08 Foto's zijn blijkbaar ook niet door Google gemaakt maar door een ander bedrijf.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Nee, inderdaad hebben we dat nooit gehad (alleen intern). Ik zie het nu voor het eerst.Coen Tunnel schreef: ↑do 12 jul 2018, 23:43 Hoezo weer? Er is bij mijn weten nooit (openbaar toegankelijke) Streetview van Oostenrijk geweest.
Het probleem met Montenegro is ook dat de nummering (bijna) nooit op borden staat. We kunnen het dus niet van streetview halen.De wegnummering in Montnegro is al,zo’n 2 jaar geleden aangepast, maar op Maps staat nog de oude nummering.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Kijken jullie dan niet naar officiele documenten? Van Montenegro is er een besluit gepubliceerd in de Montenegrijnse versie van de Staatscourant. Anders kun je nooit wegnummers aanpassen als die administratief wel aangepast zijn maar niet op de borden verschijnen
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik snap dat dat lastig is en dat je zonder recente streetview minder snel kunt handelen, maar het valt me toch tegen. Vroeger was er geen streetview en kon men toch kaarten maken. Op papier en ook digitaal (al dan niet offline beschikbaar). Zelfs google maps is voor zover ik weet zonder streetview begonnen. Er zijn dus, althans dat lijkt mij, wel andere oplossingen mogelijk.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Een tijdje geleden heeft Vinny laten doorschemeren dat het vaak niet zo simpel op te lossen is. Google heeft met allerlei beperkende factoren te maken als het gaat om informatie verzamelen. Sommige bronnen mogen niet (zomaar) gebruikt worden of alleen onder bepaalde voorwaarden. Welke gevolgen dat heeft voor Google Maps en de gebruikers... tja, dat is inmiddels wel duidelijk.