Google Earth en Maps, deel 1
Moderator: Moderatoren
Re: Google Earth
Ik zie dat steeds meer landen betere wegnummers/wegenkaarten krijgen
Heeft Iran echt zoveel snel/expresswegen?
Heeft Iran echt zoveel snel/expresswegen?
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Trouwens, vandaag weer een update binneggehaald.
Vraag, hoe krijgen jullie die real time traffic?
En, ik vind die extra's wel mooi, zoals Panoramio, en de reclame voor Unicef enzo, maar ik had liever gezien dat ze meer landen in een hogere resolutie gaan zetten. Polen en Tsjechië zijn een voorbeeld.
Vraag, hoe krijgen jullie die real time traffic?
En, ik vind die extra's wel mooi, zoals Panoramio, en de reclame voor Unicef enzo, maar ik had liever gezien dat ze meer landen in een hogere resolutie gaan zetten. Polen en Tsjechië zijn een voorbeeld.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
Re: Google Earth
@mhkamp:
Mijn GE doet het weer, de drivers van mijn videokaart waren niet up-to-date
Mijn GE doet het weer, de drivers van mijn videokaart waren niet up-to-date
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Hmm, ik heb 4.3.7204.0836 (beta) maar geen real time traffic.doorntje schreef:@mhkamp:
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Dan weet ik het ook niet 't Is niet erg dat ik het niet heb, maar als ik het gebruiken wil, wel vervelend.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Bijna hetzelfde, alleen gebruik ik WinXP.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
Re: Google Earth
Ik heb hem even in een Virtuele Machine met Xp gezet en daar mist inderdaad Traffic, vreemd hoor
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Zeker voorbehouden voor Linux- en Vista-gebruikersdoorntje schreef:Ik heb hem even in een Virtuele Machine met Xp gezet en daar mist inderdaad Traffic, vreemd hoor
Ach, jammer dat ik het niet heb, 't is gewoon vervelend.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
Re: Google Earth
4.0.2746 ook (volgens mij heb ik een paar updates gemist uh2: ).Chris schreef:4.3.7191.6508 (beta) heeft hem wel.
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Nog even wat anders. Bij de nieuwere versie van GE zie ik het jaar / maand waarop de kaarten gemaakt zijn.
Wanneer je onderin beeld kijkt, zie Mrt 2005 staan. In dit geval had er MRT 2006 moeten staan, omdat men in 2006 én de N379 ging aanpakken, én dat men bij mij op het Noorderdiep ook het asfalt ging vervangen. Zijn er bij jullie ook data waarvan jullie zeggen dat ze niet kloppen?
Daarnaast beweerd GE dat men kaarten van niet ouder dan 3 jaar gebruikt. Kijk hier eens naar hock: :
Gelukkig zijn er ook zeer recente kaarten, bjvoorbeeld van Assen (of datum correct is weet ik niet):
En zo langzamerhand begin ik GE een commercieel iets te vinden met al die zielige dingen van Greenpeace, UNICEF, Darfur enz, en terwijl landen zoals Polen en Tsjechië nog steeds een laag resolutie hebben. Het zou toch zo langzamerhand al zichtbaar moeten zijn? Of is GE ergens afhankelik van om die foto's te maken?
Wanneer je onderin beeld kijkt, zie Mrt 2005 staan. In dit geval had er MRT 2006 moeten staan, omdat men in 2006 én de N379 ging aanpakken, én dat men bij mij op het Noorderdiep ook het asfalt ging vervangen. Zijn er bij jullie ook data waarvan jullie zeggen dat ze niet kloppen?
Daarnaast beweerd GE dat men kaarten van niet ouder dan 3 jaar gebruikt. Kijk hier eens naar hock: :
Gelukkig zijn er ook zeer recente kaarten, bjvoorbeeld van Assen (of datum correct is weet ik niet):
En zo langzamerhand begin ik GE een commercieel iets te vinden met al die zielige dingen van Greenpeace, UNICEF, Darfur enz, en terwijl landen zoals Polen en Tsjechië nog steeds een laag resolutie hebben. Het zou toch zo langzamerhand al zichtbaar moeten zijn? Of is GE ergens afhankelik van om die foto's te maken?
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
Re: Google Earth
De meest recente kaarten die ik tot nu toe gezien heb is bij Los Angeles: 23 oktober 2007.
Re: Google Earth
Ik heb nu wel een erg kunstige versie van Google Earth op mijn Vista boot.
klik hier
klik hier
-
- stadsweg
- Berichten: 359
- Lid geworden op: ma 19 dec 2005, 18:45
- Locatie: D - Bad Oeynhausen
- Contacteer:
Re: Google Earth
bei Sevilia, DigitalGlobe von 22.01.2008Chris schreef:De meest recente kaarten die ik tot nu toe gezien heb is bij Los Angeles: 23 oktober 2007.
Re: Google Earth
Inderdaad, je kan de nieuwe ringweg van Sevilla al goed zien.
Er wordt daar overigens ook stevig bijgebouwd zeg. Veel nieuwe wijken.
Er wordt daar overigens ook stevig bijgebouwd zeg. Veel nieuwe wijken.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5474
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth
Die datum betreft alleen de lucht/satelliet foto's, en ook die data kunnen weleens afwijken, het kan bijv. zijn wanneer de leverancier de foto voor het laatste bewerkt heeft i.p.v. de dag van de opname.mhkamp schreef:Wanneer je onderin beeld kijkt, zie Mrt 2005 staan. In dit geval had er MRT 2006 moeten staan, omdat men in 2006 én de N379 ging aanpakken, én dat men bij mij op het Noorderdiep ook het asfalt ging vervangen. Zijn er bij jullie ook data waarvan jullie zeggen dat ze niet kloppen?
De wegen zijn (in Nederland) het TeleAtlas netwerk van 2007.
Dit is Earth Outreach/featured content, niet commercieel, zieEn zo langzamerhand begin ik GE een commercieel iets te vinden met al die zielige dingen van Greenpeace, UNICEF, Darfur enz,
http://earth.google.com/intl/nl/outreac ... udies.html
Ja, wij zijn van de leveranciers van de foto's afhankelijk. De prioriteiten liggen ook per land verschillend.en terwijl landen zoals Polen en Tsjechië nog steeds een laag resolutie hebben. Het zou toch zo langzamerhand al zichtbaar moeten zijn? Of is GE ergens afhankelik van om die foto's te maken?
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36667
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Google Earth
Tja, maar bij elke update staat die onzin wel standaard aangevinkt, terwijl het gros van de GE-gebruikers er volgens mij niet om verlegen zit.marcel schreef:Dit is Earth Outreach/featured content, niet commercieel, zie http://earth.google.com/intl/nl/outreac ... udies.htmlEn zo langzamerhand begin ik GE een commercieel iets te vinden met al die zielige dingen van Greenpeace, UNICEF, Darfur enz,
Hou zou netter zijn om bij de installatie de gebruiker te vragen: "nieuwe content: wilt u dit standaard aan / uit gevinkt ?
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17416
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Google Earth
Wat nou, smelten van de poolkap?doorntje schreef:Ik heb nu wel een erg kunstige versie van Google Earth op mijn Vista boot.
klik hier
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
Re: Google Earth
Ik merk het nu ook vaak, best irritant. Van mij mag dat wel standaard uit staan. Persoonlijk denk ik dat er wel een politieke reden achter zit, de rest staat immers ook niet automatisch aan, zoals hotels, banken, metrolijnen etc.Rene schreef:Tja, maar bij elke update staat die onzin wel standaard aangevinkt, terwijl het gros van de GE-gebruikers er volgens mij niet om verlegen zit.marcel schreef:Dit is Earth Outreach/featured content, niet commercieel, zie http://earth.google.com/intl/nl/outreac ... udies.htmlEn zo langzamerhand begin ik GE een commercieel iets te vinden met al die zielige dingen van Greenpeace, UNICEF, Darfur enz,
Hou zou netter zijn om bij de installatie de gebruiker te vragen: "nieuwe content: wilt u dit standaard aan / uit gevinkt ?
Re: Google Earth
Van mij hoeven de nieuwe toevoegingen ook niet standaard aangezet te worden. Aan de andere kant is het een kleine moeite om ze uit te zetten. (En ze mogen van mij de navigatie rechts bovenin van versie 4.2 weer terug doen. Versie 4.3 is daarin geen verbetering.)
De autogordel: een band voor het leven.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36667
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Google Earth
Inderdaad, als de functionaliteit lijdt onder het meer gelikte uiterlijk, dan gaat er iets fout...Frits schreef:(En ze mogen van mij de navigatie rechts bovenin van versie 4.2 weer terug doen. Versie 4.3 is daarin geen verbetering.)
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth
Boormachientje gevonden? Of gewoon een foto van in de mist zodat de hoogteteller de weg kwijt was?
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth
Vreemd, als ik erop inzoom of erop klik kom ik in een soort zwart gat, waar ik niet meer uitkom.
De hoogte is dan:
De hoogte is dan: