Waarom zou je, ze staan nog gewoon aan de overkant van die oversteek.
Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7931
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Lijkt op een kop-staartbotsing, iets verderop staat een bakwagen met een verdachte steunbalk aan de kant. Wel apart dat je met beperkte snelheid (daar ga ik maar even vanuit vanwege de rotonde) zo'n klap kan maken dat de motorkap totaal aan gort gaat. Sterker nog: die auto is total-loss.
- Chrysa
- autoweg
- Berichten: 1836
- Lid geworden op: za 17 sep 2011, 21:23
- Locatie: Breda NL / Lausanne CH
Re: Google Earth & Maps
Sinds eind vorige week kan ik opeens niet meer vertrektijden zien van OV-haltes op google maps wanneer ik ingelogd ben, terwijl het anders wel kan. Heel vreemd. Iemand die weet waar dit aan ligt? Ik heb het dus over het volgende:
Edit: Net even op google.be ingelogd en dan verdwijnt het ook opeens, lijkt wel alsof mijn account geblokkeerd is.
Edit: Net even op google.be ingelogd en dan verdwijnt het ook opeens, lijkt wel alsof mijn account geblokkeerd is.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7931
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Heb je de Android-app? Misschien zit er een bug in.
Op mijn iPhone werkt alles wel naar behoren.
Op mijn iPhone werkt alles wel naar behoren.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18188
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Google gaat trouwens weer een poging wagen om streetview beschikbaar te krijgen in Duitsland!
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: Google Earth & Maps
Dat is mooi nieuws! heb je een bron?
- De shortlist..? Die wordt alleen maar langer -
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18188
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: Google Earth & Maps
Een heel groot deel van Oost-Nederland heeft nieuwe satellietbeelden van 24/25 juli 2019. Het zuidelijkste is Echt, het noordelijkste de rand van Zwolle, het oostelijkste Almelo en het westelijkste net niet de stad Utrecht. Her en der wordt het uitgesneden door andere satellietbeelden die ouder zijn.
-
- stadsweg
- Berichten: 312
- Lid geworden op: ma 24 okt 2011, 17:20
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Op streetview ken ik het knopje om oudere beelden terug te kijken, maar bestaat deze optie bij de gewone satellietbeelden ook?
Re: Google Earth & Maps
Ja dat kan al jaren in Google Earth (de applicatie). Niet in Google Maps (de browserversie).
In sommige gebieden kan je van tientallen momenten beelden terugkijken. Soms zelfs van decennia geleden. En soms staat er onder historische beelden nog nieuwer materiaal dan er standaard staat.
Voor power users is Google Earth vele malen beter dan de browserversie. Behalve voor Street View en routenavigatie. Het is net wat je er het meest mee doet. Ik gebruik beiden, voor andere doeleinden.
In sommige gebieden kan je van tientallen momenten beelden terugkijken. Soms zelfs van decennia geleden. En soms staat er onder historische beelden nog nieuwer materiaal dan er standaard staat.
Voor power users is Google Earth vele malen beter dan de browserversie. Behalve voor Street View en routenavigatie. Het is net wat je er het meest mee doet. Ik gebruik beiden, voor andere doeleinden.
Re: Google Earth & Maps
Wanneer zal er een oplossing zijn voor straten waar er een geblurd huis is. Nog steeds krijgen die straten waar ergens in de verte één huis onzichtbaar gemaakt is geen update. Moet de hele straat gestraft worden voor 1 dwarsligger?
Bv hier: https://www.google.be/maps/@51.1036736, ... 312!8i6656
Bv hier: https://www.google.be/maps/@51.1036736, ... 312!8i6656
Re: Google Earth & Maps
Sinds kort staat er op Street View niet meer linksboven in het scherm van welke datum de foto is. Dat zie je pas als je erop klikt om een ander opname-moment te kiezen. De datum staat wel altijd in de kleine lettertjes rechtsonderin, maar daar was ik niet gewend te kijken. Ik vraag me altijd af wat het nut van dat soort kleine maar onhandige veranderingen is.
Ik ga naar mijn werk in een heeeeele dikke Mercedes. Ik klooi onderweg met mijn telefoon en draag geen gordel. Als er file staat, ga ik ze lekker voorbij over de vluchtstrook. (Ik ga met de bus.)
Re: Google Earth & Maps
Ik vroeg me al af waarom die datum daar weg was. Ik dacht dat het niet werd getoond als er maar één beeld was.
Nee, dit soort kleine dingen geven voor mij nog altijd aan dat Google gewoon niet weet waar ze mee bezig zijn.
Nee, dit soort kleine dingen geven voor mij nog altijd aan dat Google gewoon niet weet waar ze mee bezig zijn.
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 21915
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 9:17
- Locatie: Sesamstraat
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Ik denk dat de realiteit is dat de meeste Streetview-gebruikers maar niet of nauwelijks interesse hebben in dit gegeven. Dus dan haalt men gewoon een gegeven met beperkte relevantie weg van een plek waar het vol je aandacht trekt en zet het ergens in een hoek waar de liefhebbers het gewoon kunnen vinden. In de tussentijd is het voor mij ook even wennen, maar ik vind dit niet noodzakelijkerwijs slecht of niet weten waar je mee bezig bent. Weet het niet helemaal zeker, maar ik vermoed dat dit ook het zwarte informatieblok linksboven wat smaller maakt? Dat laatste misschien nog niet per se in Nederlands of Engels, maar dan mogelijk wel in bepaalde andere taalversies?
-
- verkeersader
- Berichten: 655
- Lid geworden op: wo 22 okt 2014, 11:40
Re: Google Earth & Maps
Ik zie op google maps nog steeds oudere beelden, heb je een link?Chris schreef: ↑vr 29 nov 2019, 17:40 Een heel groot deel van Oost-Nederland heeft nieuwe satellietbeelden van 24/25 juli 2019. Het zuidelijkste is Echt, het noordelijkste de rand van Zwolle, het oostelijkste Almelo en het westelijkste net niet de stad Utrecht. Her en der wordt het uitgesneden door andere satellietbeelden die ouder zijn.
Re: Google Earth & Maps
Weet iemand waarom in Zuid Korea de snelwegen nog oranje zijn weergegeven, net als ‘vroeger’ overal? Dat was een stuk beter.
Re: Google Earth & Maps
Er is kennelijk een wet in Zuid-Korea waarbij geografische data niet aan buitenlandse bedrijven geleverd mag worden. De maps versie van Zuid-Korea is ook verouderd en minder scherp.
Re: Google Earth & Maps
Je kunt in Zuid Korea ook geen gebruik maken van de (app) dienst - of althans - heeft verouderde data en lage resolutie. Zoiets.
Daar kwam ik pas geleden achter toen ik een artikel las over toeristische tips in Zuid Korea.
Daar kwam ik pas geleden achter toen ik een artikel las over toeristische tips in Zuid Korea.
Re: Google Earth & Maps
Google heeft wat cijfers vrijgegeven: er is 16 miljoen kilometer Street View verzameld en 98% van de bewoonde wereld heeft satellietbeelden.
>> https://www.cnet.com/news/google-maps-h ... reet-view/
>> https://www.cnet.com/news/google-maps-h ... reet-view/
Re: Google Earth & Maps
Off topic: In Zuid-Korea zijn ze bang dat geografische data in handen van buitenlandse bedrijven gebruikt kan worden door vijandige mogendheden om het land binnen te vallen.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Chrysa
- autoweg
- Berichten: 1836
- Lid geworden op: za 17 sep 2011, 21:23
- Locatie: Breda NL / Lausanne CH
Re: Google Earth & Maps
Oeps, lezen is lastig. Geen streetviewbeelden dus.
Dan ben ik wel benieuwd waar nog satellietbeelden missen, het enige wat ik kan bedenken zijn de gebieden rond de polen waar alleen hele lage kwaliteit beelden zijn.
Dan ben ik wel benieuwd waar nog satellietbeelden missen, het enige wat ik kan bedenken zijn de gebieden rond de polen waar alleen hele lage kwaliteit beelden zijn.
Re: Google Earth & Maps
^^En, in toenemende mate, gebieden die verplicht moeten geblurd worden vanwege een militair domein. Zoals de Leopoldkazerne in Gent, die trouwens nauwelijks nog een militaire functie heeft. Het wordt binnenkort zelfs omgevormd naar een woonproject. Er zitten slechts een tiental militairen in de kantoren van de rekruteringsdienst. Je ziet zelfs dat de hele omgeving slechtere satellietfoto's heeft. https://www.google.com/maps/place/Leopo ... 4d3.722848. Grappig trouwens dat de 3d-functie wel werkt voor die site en een veel beter beeld geeft dan de satellietbeelden.
Re: Google Earth & Maps
Mijn indruk is dat alleen de beelden geblurred zijn die als standaard in Google Maps gebruikt zijn (geweest). In Google Earth kan je in de historische beelden heel vaak gewoon ongeblurde beelden vinden:
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Ik heb juist het idee dat het aantal geblurde plekken In Nederland juist flink is afgenomen (misschien zelfs verdwenen?) in de afgelopen jaren.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net