Herkenbaar. Ik heb destijds het autoweggedeelte van de N322 en de PWA-brug autowegstatus gegeven, toen hebben ze het tussenliggende stuk ook autoweg gemaakt. Men heeft kennelijk moeite met een weg die halverwege van aard verandert met een gelijkblijvend nummer. Aan de andere kant is het wel min of meer gelukt het GOW-deel van de N458 als 'Regionale Autoweg' te betitelen, terwijl de rest keurig 'Hoofdverkeersader' is gebleven. Ook kon ik het autoweg-deel van de N470 als zodanig aanduiden, terwijl de rest een lagere status behield. Ik denk dus dat het maar net is welke reviewer je treft en hoe diens pet op dat moment staat.Mark schreef:Ik voer een bewerking in om de N34 up te graden naar "autoweg" tussen Gieten en Ees (volledig ongelijkvloerse autoweg). Ees - Emmen-Noord houd ik bewust als "regionale autoweg" omdat hier nog enkele gelijkvloerse kruisingen inzitten. Deze bewerking veranderen ze tot volledig "autoweg" naar Emmen-Noord.
Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2867
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Google Earth & Maps, deel 3
https://www.google.nl/maps/@51.9428594,4.3625965,15.21z
Volgens mij is Google de weg een beetje kwijt...
Volgens mij is Google de weg een beetje kwijt...
Слава Україні
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Lage MolenpolderwegWesso schreef:Ik heb de "Veekestraat" zelf ook even bewerkt in Map Maker. Als het goedgekeurd wordt staat er voortaan Lage Molenpolderweg.
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Gran Canaria lijkt nog niet open voor bewerking. Dat is jammer, want ik heb een paar verbeteringen gezien.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Een interessante waarneming op Google Earth Blog, waarom sommige gebieden veel meer updates van satellietbeelden krijgen dan andere. De Chileense stad Calama heeft tussen januari en juli dit jaar maar liefst 56 keer nieuwe beelden gekregen. Het helpt natuurlijk dat de omstandigheden hier 99% van de tijd ideaal zijn voor satellietbeelden - het regent er bijna nooit. Maar wat is het nut? En waarom zijn sommige ontwikkelde gebieden zo weinig geüpdate? Delen van Nederland hebben nog steeds beelden van 10 jaar geleden met een erg lage resolutie. Ik kan me niet voorstellen dat er in de duizenden dagen sinds 2005 geen mogelijkheid was voor goede satellietbeelden.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Kan het zo zijn dat er boven bijvoorbeeld Nederland veel meer "satellietverkeer" is waardoor er minder momenten zijn voor Googles satelliet?
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
-
- expressweg
- Berichten: 3549
- Lid geworden op: wo 31 jul 2013, 19:37
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Satellieten hebben over het algemeen geen motor om hun koers te veranderen, en blijven dus steeds in dezelfde baan. Een baan over de noord- en zuidpool kan bestaan uit meerdere rondjes (tov het aardoppervlak) en daarmee de hele aarde bestrijken. De enige last die een andere satelliet kan veroorzaken is simpelweg door het beeld vliegen. Maar de kans dat dat gebeurt lijkt mij vrij klein.
Ik vraag me trouwens wel af in hoeverre die satellietbeelden echt per satelliet gemaakt worden. Het is erg lastig om die dingen te sturen waardoor het heel lastig wordt om gedetailleerde beelden te maken, met 1 pixel per vierkante meter heb je een beeld van 10 km breed. Dus moet je maar net geluk hebben dat de satelliet daarover heen vliegt. Daarom zou het mij niks verbazen als veel detailbeelden gewoon per vliegtuig gemaakt worden. Die zijn veel flexibeler.
Ik vraag me trouwens wel af in hoeverre die satellietbeelden echt per satelliet gemaakt worden. Het is erg lastig om die dingen te sturen waardoor het heel lastig wordt om gedetailleerde beelden te maken, met 1 pixel per vierkante meter heb je een beeld van 10 km breed. Dus moet je maar net geluk hebben dat de satelliet daarover heen vliegt. Daarom zou het mij niks verbazen als veel detailbeelden gewoon per vliegtuig gemaakt worden. Die zijn veel flexibeler.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Traditioneel waren vliegtuigbeelden het beste. Deze hadden de hoogste resolutie en kwaliteit. Het is echter veel duurder om op grote en frequente schaal luchtbeelden te maken met een vliegtuig, en satellietbeelden zijn tegenwoordig net zo goed en veel goedkoper. Het overgrote deel van de beelden in Google Earth komen van satellieten.
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het lijkt er op dat Google Maps iets is aangepast. Bij het uitzoomen verdwijnen nu al sneller details als kleine wegen en kleinere plaatsen. Ik vind het eerlijk gezegd een van de eerste verbeteringen in langere tijd: het kaartbeeld wordt er een stuk rustiger van. Het is wel een beetje jammer dat je het nummer A12 (behalve de allerkleinste zoomniveaus) alleen nog maar ten westen van knooppunt Gouwe en op het knooppunt Oudenrijn tegenkomt.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
-
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik merk op allerlei plekken dat ik opeens weer 'oude' luchtfoto's heb, waar er eerder al veel nieuwere beelden waren.
Waze Benelux | @petervanderveen | Linkedin
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Daar had Keokiracer eerder ook al last van.
http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php? ... 60#p854425
http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php? ... 60#p854425
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Nog steeds last van om precies te zijn
Wat ook is opgevallen is dat de scherpere beelden later getoond worden dan eerst. Je moet nu best ver inzoomen voordat je de basis-imagery kwijt bent. Al helemaal als je de 3D-zooi uitzet. Dan zit je hyperbolisch gezegd op straatniveau voordat je eindelijk scherpe beelden krijgt...RSK schreef:Het lijkt er op dat Google Maps iets is aangepast. Bij het uitzoomen verdwijnen nu al sneller details als kleine wegen en kleinere plaatsen. Ik vind het eerlijk gezegd een van de eerste verbeteringen in langere tijd: het kaartbeeld wordt er een stuk rustiger van. Het is wel een beetje jammer dat je het nummer A12 (behalve de allerkleinste zoomniveaus) alleen nog maar ten westen van knooppunt Gouwe en op het knooppunt Oudenrijn tegenkomt.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Streetviewbeelden uit juni 2015. Iemand al nieuwer gespot?
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ook in Maastricht nieuwe streetviewbeelden van juni 2015. Zelf sta ik er ook ergens op...
Flickr • EtienneMuis
Lidnummer 0016
Lidnummer 0016
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik zie net dat Google ook in Juni is gaan kijken nabij de Ketheltunnel in de nieuwe A4
https://www.google.nl/maps/@51.9471111, ... 312!8i6656
https://www.google.nl/maps/@51.9471111, ... 312!8i6656
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
-
- autoweg
- Berichten: 1029
- Lid geworden op: ma 30 dec 2013, 23:45
- Locatie: Gouda
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Weet iemand wat het idee is om de N305 zo aan te geven? Bij mijn weten is het gewoon een 1x2 (auto)weg.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat krijg je met die onduidelijke definities van autoweg versus rijksweg.
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Op zich vind ik die autoweg-status niet verkeerd, immers is de weg grotendeels 100 en wordt/is hij deels 2x2. Prima lange-afstandenroute. Wat nu wel scheef gaat, is dat de N305 oostelijk van de A27 wezenlijk anders van karakter is dan het westelijke deel (Waterlandseweg). Dat komt niet terug in de weergave kaart. In feite komt dat omdat Google wegnummers te veel als één geheel ziet, terwijl een weg best van karakter kan veranderen.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
...
Laatst gewijzigd door duikgek89 op di 01 dec 2015, 15:35, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Zucht heb juist vorige week een suf kort stukje "oranje" autoweg zitten verwijderen van de N302 en N305...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Juli 2015.keokiracer schreef:Streetviewbeelden uit juni 2015. Iemand al nieuwer gespot?
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik vind dat nogal meevallen eigenlijk. Westelijk van de A 27 ziet er wat "ouderwetser" uit, en volgens mij is de maximumsnelheid lager. Maar dat is dan ook het enige. Overigens hoort dat hele ding gewoon "secundary road" te zijn.RSK schreef:Op zich vind ik die autoweg-status niet verkeerd, immers is de weg grotendeels 100 en wordt/is hij deels 2x2. Prima lange-afstandenroute. Wat nu wel scheef gaat, is dat de N305 oostelijk van de A27 wezenlijk anders van karakter is dan het westelijke deel (Waterlandseweg). Dat komt niet terug in de weergave kaart. In feite komt dat omdat Google wegnummers te veel als één geheel ziet, terwijl een weg best van karakter kan veranderen.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Westelijk van de A27 heeft de weg gewoon een heel ander karakter en is het amper een doorgaande weg te noemen. Niet voor niks wordt doorgaand verkeer vanaf de A6 via de A27 geleid ipv via de N305.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Zoals ik al zei, het is nauwelijks langzamer dan de A 27. Het rijdt prima door en je merkt het verschil in karkater nauwelijks als je er overheen rijdt.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het is op zich wel jammer dat de A27 niet via het tracé van de N305 is aangelegd. Dan had oost-westverkeer er nog wat meer aan gehad als alternatieve route.
Peter - Als je veel tegenwind hebt, kun je beter zelf gaan liggen
-
- autoweg
- Berichten: 2416
- Lid geworden op: ma 04 apr 2005, 1:30
Re: Google Earth & Maps, deel 3
in die tijd hield men nog rekening met de doortrekking van de A27 richting de Markerwaard. Om die reden had het huidige trace dus meer voordelen voor het oost-west verkeer dan domweg in Almere doodlopen.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het is in principe natuurlijk gewoon een noord-zuidroute. Het biedt verkeer uit de richting Lelystad een goede mogelijkheid om naar Utrecht te rijden zonder de overvolle A 1 te hoeven nemen.Ds79m schreef:Het is op zich wel jammer dat de A27 niet via het tracé van de N305 is aangelegd. Dan had oost-westverkeer er nog wat meer aan gehad als alternatieve route.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Als de A27 ten zuiden van de Stichtsebrug in een rechte lijn over het N305-tracé was doorgetrokken naar Dronten (en vanaf daar eventueel door naar Kampen, Meppel en de A37) dan had je alle ruimte om een mooie rechte weg voor doorgaand verkeer uit de zuidelijke/oostelijke randstad naar het noordoosten aan te leggen, die de A28 en de A6 zou ontlasten. In feite zou het huidige A27-tracé natuurlijk onderdeel van de A30 zijn geweest, afhankelijk van welk plan je als uitgangspunt neemt.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik denk dat er veel meer mensen zijn uit Utrecht die van en naar Lelystad of Almere willen reizen dan naar Dronten. Om over Kampen maar te zwijgen. Die steden hebben niet eens een IC-station...
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.