Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
Re: Google Earth & Maps, deel 3
En nu zit ik op mijn werk met dezelfde browser en kan geen 3D modus kiezen. Wat is daar nu weer de trigger voor?
Kwam een collega mee aanzetten: waarom kiest google deze route? Zelfs hier krijg je die vreemde route nog. Er zit iets mis met de afrit van die rotonde of zo.
Kwam een collega mee aanzetten: waarom kiest google deze route? Zelfs hier krijg je die vreemde route nog. Er zit iets mis met de afrit van die rotonde of zo.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6976
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Als je de statelietweergave aanzet, zit je altijd in de 3D-modus, ongeacht je kijkhoek. Van "2D-modus in 3D-modus" is dus eigenlijk geen sprake.Egbert schreef:Hmm. En als ik op 3D klik dan krijg ik de 45 graden blik te zien en noemt google het 2D. Jaja.
Maar ik heb het gevonden. In het menu stond ook nog "3D aan".
Je hebt dus 3D aan in 3D-modus, wat eigenlijk 2D is, 3D aan in 2D-modus, wat eigenlijk 3D is, en 3D uit wat de normale 2D-modus is.
Slechts als Chrome niet de grafische capaciteiten van je PC kan detecteren, kom je op de klassieke mercatorprojectie in satellietweergave terecht.
- sven_engelen
- expressweg
- Berichten: 3368
- Lid geworden op: ma 09 dec 2013, 10:42
- Locatie: Venlo/Hengelo
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik ben ondertussen overgestapt op waze. Google heeft mijn vertrouwen totaal niet meer.
Svenlo
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Waze heeft wel wat handigheidjes die Google Maps niet heeft zoals de gps snelheid en waarschuwingen voor flitsers. Ik gebruik de laatste tijd ook vooral Waze. Alleen jammer dat Google zulke alternatieven meteen opkoopt. Die grote techbedrijven krijgen teveel macht.
-
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Gelukkig is de bemoeienis van Google nog redelijk beperkt op het moment.
Waze Benelux | @petervanderveen | Linkedin
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6976
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er wordt verkeersdata doorgesluisd tussen Google en Waze, vandaar de interesse van Google in het project. Ik vermoed dat er ooit een volledige integratie volgt van Waze in de Verkeersapp van Gmaps.
-
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat valt behoorlijk mee :-)Wimpie25 schreef:Er wordt verkeersdata doorgesluisd tussen Google en Waze
Waze Benelux | @petervanderveen | Linkedin
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
-
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Poe, geen idee. Goede vraag eigenlijk..
Waze Benelux | @petervanderveen | Linkedin
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Wegstatus - Alle wegafsluitingen en meldingen voor rijks- en provinciale wegen.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De meldingen van stilstaand voertuig op de vluchtstrook in Waze vond ik op zich niet zo heel relevant, maar vaak wel vrij accuraat. Flitskasten in Frankrijk worden naast de risicozone ook gewoon aangeduidt als mobiele controle.
Ik heb twee keer gehad dat Waze een bug kreeg maar nog wel bleef werken; één keer bleven de popupmeldingen staan waardoor hij de hele tijd risicozones aangaf (20 keer achter elkaar over 50 km) en ik heb ook een keer gehad dat de tekst onleesbaar werd, maar de app op zich wel bleef werken. Daarnaast crasht Waze met enige regelmaat. Een herstart van Waze lost het wel op overigens.
Ik heb twee keer gehad dat Waze een bug kreeg maar nog wel bleef werken; één keer bleven de popupmeldingen staan waardoor hij de hele tijd risicozones aangaf (20 keer achter elkaar over 50 km) en ik heb ook een keer gehad dat de tekst onleesbaar werd, maar de app op zich wel bleef werken. Daarnaast crasht Waze met enige regelmaat. Een herstart van Waze lost het wel op overigens.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10218
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Google gebruikt sinds kort nieuwe camera's. Deze camera's zorgen voor scherpere, meer levendige foto's die een hogere resolutie hebben. Ook zijn er speciale HD camera's die het indexeren van straat- en bedrijfsnamen verder moet gaan verbeteren.
Meer info.
Meer info.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Een aanzienlijk deel van Noord-Holland heeft een nieuw satellietbeeld van 1 juni 2017, alleen de oostelijke helft heeft nog beelden van 2015. Te zien is onder andere de nieuwe omlegging Badhoevedorp.
-
- autoweg
- Berichten: 2416
- Lid geworden op: ma 04 apr 2005, 1:30
Re: Google Earth & Maps, deel 3
ik kan er met m'n kop niet bij dat Rotterdam nog beelden van voor 2010 heeft, zoals bij 't St-Franciscusgasthuis en de Brienenoordbrug. In Den Haag zie je het nieuwe station van de Erasmuslijn (vorig jaar opgeleverd), terwijl de lijn in Rotterdam nog naar Hofplein rijdt...
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8666
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Google Earth zijn er nieuwere beelden beschikbaar. De beelden die op GMaps getoond worden komen uit 2007... Utrecht heeft overigens nog beelden uit 2006 op GMaps.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
-
- autoweg
- Berichten: 2416
- Lid geworden op: ma 04 apr 2005, 1:30
Re: Google Earth & Maps, deel 3
het zal misschien aan mij liggen maar ik zie ze niet, zowel in earth.google.com als in de oude Earth applicatie. Als voorbeelden het missende kantoor van Van Oord en de bouwput van het Statenwegtrace.
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8666
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Je moet in de oude applicatie op deze knop drukken voor 'historisch beeldmateriaal' dat in de praktijk ook inhoudt dat er voor sommige locaties nieuwere beelden te zien zijn.
(de beelden die je ziet zijn van 8 september 2016)
De nieuwe webapplicatie heeft dat niet v.z.i.w. En wat is die webapplicatie traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag zeg
(de beelden die je ziet zijn van 8 september 2016)
De nieuwe webapplicatie heeft dat niet v.z.i.w. En wat is die webapplicatie traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag zeg
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
-
- autoweg
- Berichten: 2416
- Lid geworden op: ma 04 apr 2005, 1:30
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij het "afrijden" van de N67 in Belgie (vanwege het topic over het slechte asfalt) kwam ik dit juweeltje van bebording tegen... Even een kwestie van verkeerd "stitchen" door Maps, zeker, maar daarom niet minder amusant
https://www.google.nl/maps/@50.6842384, ... 312!8i6656
https://www.google.nl/maps/@50.6842384, ... 312!8i6656
- captain007
- Forumbeheerder
- Berichten: 8713
- Lid geworden op: di 21 okt 2008, 16:21
- Locatie: Beneden-Leeuwen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Zo te zien is die plek inmiddels ook onherkenbaar veranderd door een rotonde en is de verwijzing naar Maastricht ook komen te vervallen.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6976
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De wegen in het Waals Gewest zijn toch verrassend rustig qua wegbeeld, zonder fietspaden en alle bijbehorende signalisatie.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Een aanzienlijk deel van Friesland heeft ook nieuwe satellietbeelden van 1 juni 2017 in Google Earth. Te zien zijn onder andere de N31 in Harlingen, de Centrale As, de nieuwe wegenstructuur rond Leeuwarden en nieuwe aansluitingen op de N359. Knooppunt Joure valt er buiten.
-
- autoweg
- Berichten: 1336
- Lid geworden op: ma 15 sep 2008, 13:26
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hoe werkt het doorgeven van actuele wegafsluitingen in GM? Ik heb nu tig keer in de GM Android app aangegeven dat de N241 toch echt niet dicht is, maar hij blijft als afgesloten staan en je kunt er geen route over plannen
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7942
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik zie 4x op een deel van de N241 staan, bedoel je dat stuk? In mijn iOS app kan ik daarop tikken en heropende weg melden. Hoe snel dat wordt opgepakt is altijd moeilijk te zeggen... meestal krijg ik geen bevestiging van een opgepakte melding.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Als ze niet zeker weten of de melding klopt, voeren ze die dan door? Of komt er eerst een medewerker van Google persoonlijk langs om het te checken?Wesso schreef:Hoe snel dat wordt opgepakt is altijd moeilijk te zeggen
-
- autoweg
- Berichten: 1336
- Lid geworden op: ma 15 sep 2008, 13:26
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Inderdaad die 4 meldingen. Staat al 2 weken als dicht aangegeven terwijl dit alleen de afslaande wegen thv de Rijdersstraat betreft, rechtdoorgaand is gewoon open. Overigens ook gewoon conform de aankondiging van de provincie vanwege de afrondende werkzaamheden.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32169
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat staat daar al zeker zo'n anderhalf jaar in de Nederlandstalige versie van Google Maps: viewtopic.php?f=23&t=17921&p=903698&hil ... ch#p903698
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij Flanders Expo in Gent heeft het meer dan een jaar geduurd voordat zo een melding weg was. De lus was een weekend afgesloten voor werken, maar voor GM duurden die precies iets langer...mvalkenburg schreef:Hoe werkt het doorgeven van actuele wegafsluitingen in GM? Ik heb nu tig keer in de GM Android app aangegeven dat de N241 toch echt niet dicht is, maar hij blijft als afgesloten staan en je kunt er geen route over plannen