Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Sommige provinciale Autovías hebben dan nog wel hun nummer, zoals de BI-636, de GI-20 of de C-60.
Van een aantal provinciale Autopista's lijken de nummers ook te zijn verdwenen (C-32 bijvoorbeeld), evenals bij de tolvrije Autopista's zoals de A-15 in Baskenland of de A-7 tussen Fuengirola en Málaga.
En N-nummers in Spanje staan in wit-op-groen.
Hoe kan het toch dat er dingen zo grootschalig misgaan?
Van een aantal provinciale Autopista's lijken de nummers ook te zijn verdwenen (C-32 bijvoorbeeld), evenals bij de tolvrije Autopista's zoals de A-15 in Baskenland of de A-7 tussen Fuengirola en Málaga.
En N-nummers in Spanje staan in wit-op-groen.
Hoe kan het toch dat er dingen zo grootschalig misgaan?
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6382
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 22:05
- Locatie: Ibiza ;-)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Maastricht is Google Maps letterlijk en figuurlijk de weg kwijt, als het aankomt op het plannen van een route. Zie hier de suggestie voor een route over de A2 van Luik naar Eindhoven...
Om de een of andere reden bestaat de gehele N2 kennelijk niet meer volgens Google Maps.
Om de een of andere reden bestaat de gehele N2 kennelijk niet meer volgens Google Maps.
Laatst gewijzigd door Seat Ibiza op za 08 dec 2012, 17:37, 1 keer totaal gewijzigd.
- Snelwegenkenner
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6192
- Lid geworden op: za 23 jun 2007, 14:12
- Locatie: Roosendaal
- captain007
- Forumbeheerder
- Berichten: 8710
- Lid geworden op: di 21 okt 2008, 16:21
- Locatie: Beneden-Leeuwen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Tussen de Scharnerweg en Europaplein is er blijkbaar een onderbreking in de routeplanner.Seat Ibiza schreef:Om de een of andere reden bestaat de gehele N2 kennelijk niet meer volgens Google Maps.
- Snelwegenkenner
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6192
- Lid geworden op: za 23 jun 2007, 14:12
- Locatie: Roosendaal
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De grenzen bij Ceuta zijn nu gestippeld, waarom? Dat gebied is toch gewoon Spaans?
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Marokko denkt daar anders over. Google is dan zo politiek correct om de grenzen als 'betwist' weer te geven.
Bij dit soort dingen vraag ik mij altijd hoeveel mensen het ook gaan volgen. Volgens mij meer dan je denkt.Seat Ibiza schreef:In Maastricht is Google Maps letterlijk en figuurlijk de weg kwijt, als het aankomt op het plannen van een route. Zie hier de suggestie voor een route over de A2 van Luik naar Eindhoven...
- Snelwegenkenner
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6192
- Lid geworden op: za 23 jun 2007, 14:12
- Locatie: Roosendaal
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Geen oorlog betekent niet dat die grenzen niet betwist zijn, maar stippellijntjes bij de grens met Ceuta, dat is je reinste onzin.
Ik zie ook dat er stippellijntjes staan bij de grens tussen Spanje en Gibraltar. Google Maps heeft er wat betreft Spanje echt een zooitje van gemaakt.
Ik zie ook dat er stippellijntjes staan bij de grens tussen Spanje en Gibraltar. Google Maps heeft er wat betreft Spanje echt een zooitje van gemaakt.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Tussen NL en B niet neeSnelwegenkenner schreef: Dat klopt dan toch niet? Er is toch geen oorlog langs die grenzen?
- Snelwegenkenner
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6192
- Lid geworden op: za 23 jun 2007, 14:12
- Locatie: Roosendaal
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het ziet er ook niet naar uit dat die gebieden Marokkaans worden dus die stippellijntjes zijn gewoon onzin.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Grensconflicten worden niet consequent weergegeven. Zo is de westelijke grens tussen Kroatië en Slovenië net ten zuiden van Portorož als stippellijn aangegeven, maar de andere grensproblemen die Kroatië heeft niet (zoals het verloop langs de Mura tussen HR en SLO, bij Kostajnica tussen HR en BIH, een heel klein stukje zeegrens ten zuiden van Neum tussen HR en BIH (gaat om 2 fluteilandjes, maar zeegrenzen worden toch niet of nauwelijks aangegeven) en rondom de Donau tussen HR en SRB).
Kosovo-Servië is dan wel bestippellijnd.
Kosovo-Servië is dan wel bestippellijnd.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hier wordt redelijk uitgelegd hoe wij met betwiste grenzen omgaan:
http://www.seroundtable.com/archives/021249.html
Uiteraard is de vraag of iets 'betwist' is op zichzelf vaak ook betwist.
Als er volgens jou ergens een inconsistentie is kun je natuurlijk 'Een probleem melden', het kan gewoon een fout zijn i.p.v. beleid.
http://www.seroundtable.com/archives/021249.html
Uiteraard is de vraag of iets 'betwist' is op zichzelf vaak ook betwist.
Als er volgens jou ergens een inconsistentie is kun je natuurlijk 'Een probleem melden', het kan gewoon een fout zijn i.p.v. beleid.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Op zowel maps.google.nl als .hr als .si zie ik hetzelfde, dus wellicht dat de beide buren er toch niet zo over vallen
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Alleen voor een handjevol landen zoals China en India hebben we eigen versies. Verder kun je in de .com versie Engels in en uitschakelen.
In Earth is het gemakkelijker: daar hebben we zo'n 40 versies en dus bijv. in Brussel straatnamen in het Nederlands in de Nederlandse versie en Franse namen voor de Franse versie. In Maps laten we allebei zien als er genoeg ruimte is, anders verschijnt er willekeurig een naam.
In Earth is het gemakkelijker: daar hebben we zo'n 40 versies en dus bijv. in Brussel straatnamen in het Nederlands in de Nederlandse versie en Franse namen voor de Franse versie. In Maps laten we allebei zien als er genoeg ruimte is, anders verschijnt er willekeurig een naam.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Wat me ook opvalt is dat in Ierland nu ook de Ierse straatnamen getoond worden. Zelfs vrij prominent. Dat lijkt mij een beetje overbodig temeer zelfs in Ierland niemand die gebruikt.
-
- stadsweg
- Berichten: 477
- Lid geworden op: wo 02 nov 2011, 19:02
- Locatie: België
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bijna uitgestorven, en Ierland doet veel om het terug een gewone levende taal te maken (misschien is dit het resultaat van een Ierstalige lobbygroep?)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het Iers is sowieso een nauwelijks gesproken taal, tweetalige wegwijzers zijn uit het oogpunt van navigatie dan ook volledig overbodig, vrijwel geen Ier zal de Engelse bewegwijzering niet snappen.
Het lijkt me een beetje hetzelfde geval als Servische nationalisten die vaak het Cyrillisch gebruiken om zich te onderscheiden van de andere voormalige Joegoslavische republieken. Het Servisch kan zowel in het Cyrillisch en Latijn geschreven worden. Vermoedelijk zijn er echter nauwelijks Serviërs die het Latijns Servisch niet kunnen lezen.
Het lijkt me een beetje hetzelfde geval als Servische nationalisten die vaak het Cyrillisch gebruiken om zich te onderscheiden van de andere voormalige Joegoslavische republieken. Het Servisch kan zowel in het Cyrillisch en Latijn geschreven worden. Vermoedelijk zijn er echter nauwelijks Serviërs die het Latijns Servisch niet kunnen lezen.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6382
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 22:05
- Locatie: Ibiza ;-)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hmmm, volgens mij draai je het nu om. Wikipedia zegt dat ook: Traditioneel is het cyrillische alfabet dominant, maar het Latijnse alfabet is in opkomst en geldt in sommige kringen als "modern".Chris schreef:Het lijkt me een beetje hetzelfde geval als Servische nationalisten die vaak het Cyrillisch gebruiken om zich te onderscheiden van de andere voormalige Joegoslavische republieken.
Maar goed, we gaan erg off-topic nu.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Charleroi en Bergen zijn sinds kort 45°-luchtfoto's te vinden. http://goo.gl/maps/5lNAc
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik denk dat iemand dat U nummer voor afritnummer heeft aangezien. Je moet niet vergeten dat de meeste operatoren niet Nederlands zijn
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- expressweg
- Berichten: 3442
- Lid geworden op: vr 03 mar 2006, 10:26
- Locatie: Sankt Augustin (Duitsland)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
nu je "niet Nederlands" zegt: Als ik problemen meld bij maps, is Duits als taal oké of liever Engels (of Frans)?
»Als je in de verkeerde trein stapt heeft het geen zin door het gangpad in de tegenovergestelde richting te lopen«
Dietrich Bonhoeffer
Dietrich Bonhoeffer
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dit is een paar dagen geleden in orde gekomen.Coen Tunnel schreef: Van een aantal provinciale Autopista's lijken de nummers ook te zijn verdwenen (C-32 bijvoorbeeld), evenals bij de tolvrije Autopista's zoals de A-15 in Baskenland of de A-7 tussen Fuengirola en Málaga.
En N-nummers in Spanje staan in wit-op-groen.
Ik heb gemerkt dat er iets niet klopt in Sri Lanka ...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De functie werkt zo goed dat je in alle wereldtalen een probleem kan melden. Intern wordt het namelijk omgezet naar EngelsTimmetje schreef:nu je "niet Nederlands" zegt: Als ik problemen meld bij maps, is Duits als taal oké of liever Engels (of Frans)?
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Omdat ik altijd een Engelse reactie kreeg met de vraag om meer informatie, heb ik sindsdien alleen nog maar keurig in Engels geantwoord. Dat had dus niet gehoeven. Nou ja, die vertaalmachines zullen toch ook niet 100% betrouwbaar zijn?
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Google Earth heeft nieuwe beelden in de buurt van de Haarlemmermeer, zo had Chris al ergens gemeld.
Er is nogal wat gebeurd in die regio aan wegenbouw, waarvan nu dus ook wat recent beeldmateriaal (maart 2012) te zien is:
Er is nogal wat gebeurd in die regio aan wegenbouw, waarvan nu dus ook wat recent beeldmateriaal (maart 2012) te zien is:
- A4 parallelbaan en aansluitingen Hoofddorp in aanleg
- A4 verbreding Hoogmade - Burgerveen incl. nieuw Ringvaartaquaduct
- A5 Westrandweg in aanleg
- N201 in aanleg en al voor een groot deel gebruiksklaar
- ex-A208 gedegradeerd
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ze zijn wel selectief geweest in het vervangen van beelden merk ik. In de buurt waar ik woon, hartje Haarlemmermeer , zijn de luchtfoto's naar schatting nog een jaar of vijf oud.
Edit: of zit ik hier op mijn werk naar een andere versie van GMaps te kijken ofzo? Want ik zie hier ook geen ge-update beelden van de N201 aansluitingen en de A5. En ik kijk gewoon via maps.google.nl. Zijn er verschillende versies of varianten ofzo?
Edit: of zit ik hier op mijn werk naar een andere versie van GMaps te kijken ofzo? Want ik zie hier ook geen ge-update beelden van de N201 aansluitingen en de A5. En ik kijk gewoon via maps.google.nl. Zijn er verschillende versies of varianten ofzo?
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik had het ook niet over Maps, maar over Earth...
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon