Alleen het zoomniveau verdwijnt en niet heel het ding. Als je moet plakken aan elkaar, is het nog lastig als je enkele centimeters extra moet plakken door dat grote geval in beeld (m.u.v. het zoomniveau)...Alfa schreef:Als je op dat kleine blauwe pijltje klikt verdwijnt die navigatiebalk.
ViaMichelin
Moderator: Moderatoren
- nielske1990
- autoweg
- Berichten: 1999
- Lid geworden op: di 05 jul 2005, 19:54
- Locatie: Helmond
La meccanica delle emozioni op A67/A270/N270/N279
- nielske1990
- autoweg
- Berichten: 1999
- Lid geworden op: di 05 jul 2005, 19:54
- Locatie: Helmond
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Euhhh Mark... dat bedoelde ik dus steeds dat de nieuwe ViaMichelin zo slecht nog niet was en waarom ik de meerwaarde van die Apple-applet niet zo inzag. :P
Maar ik ben blij dat je het nu zelf ook hebt ontdekt.
(Welke Linux distro gebruik je eigenlijk?)
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Nog niet op elke schaal helaas.CborG schreef:Paalgraven staat er nu op en er zijn vast wel meer aanpassingen
De N470 staat er op sommige schalen ook al op.
Ik heb het idee dat ze de verst ingezoomde schaal van de klassieke Michelinweergave eruit hebben gegooid, of anders zijn ze nu bezig die te updaten...
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
- nielske1990
- autoweg
- Berichten: 1999
- Lid geworden op: di 05 jul 2005, 19:54
- Locatie: Helmond
Ik zat laatst even op ViaMichelin, en toen zag ik dat er wat dingetjes zijn veranderd, in elk geval in noord-oost-Frankrijk waar ik naar keek.
-de wegnummers (hoofdwegen) staan niet meer in het zwart, maar in wegnummerschildjes, zoals je dat vaak op goedkope kaarten ziet. Bovendien zijn de nummers niet geactualiseerd.
-er is niet al te mooi tussenniveau bijgekomen, vlak onder het standaardniveau (1cm=2km). Hoewel je dat natuurlijk niet hoeft te gebruiken.
-snelwegen, in elk geval de A31, stond ingetekend als weg met autosnelwegkarakteristieken. Ja, die karakteristieken zal die best hebben, het is immers een snelweg.
Ik vond het niet direct verbeteringen.
-de wegnummers (hoofdwegen) staan niet meer in het zwart, maar in wegnummerschildjes, zoals je dat vaak op goedkope kaarten ziet. Bovendien zijn de nummers niet geactualiseerd.
-er is niet al te mooi tussenniveau bijgekomen, vlak onder het standaardniveau (1cm=2km). Hoewel je dat natuurlijk niet hoeft te gebruiken.
-snelwegen, in elk geval de A31, stond ingetekend als weg met autosnelwegkarakteristieken. Ja, die karakteristieken zal die best hebben, het is immers een snelweg.
Ik vond het niet direct verbeteringen.
Peter - Als je veel tegenwind hebt, kun je beter zelf gaan liggen
Tolvrije autosnelwegen worden hetzelfde weergegeven als Expresswegen (overige wegen met ongelijkvloerse kruisingen en gescheiden rijbanen)-snelwegen, in elk geval de A31, stond ingetekend als weg met autosnelwegkarakteristieken. Ja, die karakteristieken zal die best hebben, het is immers een snelweg.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Was mij ook al opgevallen. Op de werkbalk staat nu een knopje 'Vergroten'.
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
- nielske1990
- autoweg
- Berichten: 1999
- Lid geworden op: di 05 jul 2005, 19:54
- Locatie: Helmond
- nielske1990
- autoweg
- Berichten: 1999
- Lid geworden op: di 05 jul 2005, 19:54
- Locatie: Helmond
-
- autoweg
- Berichten: 1722
- Lid geworden op: wo 30 mar 2005, 9:41
- Locatie: Zederik
- Contacteer:
Ik zag vandaag dat Paalgraven er nu volledig erop staat. Mark je hebt werk.
Neem eens een kijkje op mijn forum Het forum over Transporttycoon. .
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: ViaMichelin
Michelin heeft een nieuwe reeks van Italië, per streek (Toscane, Veneto, ...) zijn er de "Local" kaarten op schaal 1:200000. Heel mooie en duidelijke kaarten! Geheel nieuwe kaarten, ook de lay-out is anders.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: ViaMichelin
Op ViaMichelin of de gewone kaarten?
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon