Palance schreef:
Ooltgensplaat? Ben je er wel eens geweest? Dan weet je dat het een gat van niks is en wat mij betreft ook niet meer vermeld hoeft te worden.
Nee, ik ben nooit in Ooltgensplaat geweest. Ik weet wel dat er bij Oude Tonge richting Rotterdam/Breda Den Bommel op de borden staat. Daar ben ik weleens geweest en dat is ook een gat van niks. Ik dacht dus dat Ooltgensplaat beter was. Hoe dan ook, er moet nog wel een plaats op Goeree-Overflakkee bij, anders denk je dat je direct de Haringvlietdam op rijdt.
Palance schreef:
Nijmegen hier al aangeven (via Rotterdam) is echt veel te vroeg. Op de A29 vind je het nergens, pas vanaf KP Vaanplein weer wel. Als er per sé een extra plaats bij moet richting noord, kun je beter voor Oud-Beijerland kiezen (de grootste plaats van de Hoeksche Waard)
Nijmegen is belangrijk voor de toeristen (vooral Duitsers) die veelvuldig van deze route gebruik maken. Rechtsaf Roosendaal, Steenbergen, 's-H'bosch en Breda en rechtdoor Rotterdam zegt internationaal niet veel. Hooguit voor Belgen. Door Nijmegen richting Rotterdam te sturen kun je het probleem oplossen. Het afstandsbord op de A29 zou er dan als volgt uit kunnen zien:
http://img178.imageshack.us/img178/9828 ... in12ow.png
Overigens vind ik Oud-Beijerland te onbelangrijk om dat daar al te zetten.
Palance schreef:Hoewel Bergen op Zoom via de A29/N259 inderdaad korter is, zitten Steenbergen en Halsteren vast niet op al dat verkeer te wachten. Zolang de A4 er (nog?) niet is, kan je beter via de A59/A17 en A58 rijden.
Het verkeer gaat via de N259 langs Steenbergen heen. De inwoners hebben dus niet te klagen. Halsteren is een ander verhaal, maar daarom stuur in Antwerpen ook bewust over de A59, A17 en A58. Voor Bergen op Zoom (relatief korte afstand) vind ik dat een te lange omweg.
Palance schreef:Tiel bij Empel? Hmmmm...
Ik heb Tiel genoemd omdat ik dat van Nijmegen wil splitsen. Verder geef ik op de A2 komende vanuit Eindhoven voor rechtdoor (op Empel) Rotterdam aan. Dat levert een fraai afstandsbord ná Empel op:
http://img178.imageshack.us/img178/9250/a2nempel0yq.png
Palance schreef:Knooppunt Paalgraven is alleen vanuit het oosten te benaderen (maar dat is maar een kleingeheidje)
Ja dat is natuurlijk zo. Volgens mij kun je wel via de afrit Oss-Oost op de A50 richting Eindhoven komen, maar dat wordt natuurlijk niet bewegwijzerd. Ik weet niet helemaal zeker hoe Paalgraven eruit gaat zien. Wellicht kan jij me daar meer over vertellen. Wel lijkt het erop dat de doorgaande richting vanuit Nijmegen richting Eindhoven is en dat je voor 's-Hertogenbosch af moet slaan. Je gaat nu al helemaal achterlangs.
Is dit hele verhaal niet een beetje
?