Die E421 zal ter plekke waar ik op duidde nooit een anelweg worden. In België verschijnt hij op de N62 niet op de borden. Luxemburg geeft hem alleen op de kilometerpalen aanVinny schreef:Deze wegen hebben slechts formeel een E nummer. Vroeger was het zo dat E wegen onderbroken waren als de autosnelweg ophield. De bewegwijzering ging over op indirecte verwijzingen naar het E nummer, namelijk de hervatting van de autosnelweg kilometers verderop. http://www.geocities.com/marcelmonterie_b/E411.jpg
Expresweg N49 = A11 en E34?
Moderator: Moderatoren
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 20522
- Lid geworden op: do 05 mei 2005, 10:28
- Locatie: 's-Hertogenbosch
Jep, dat is echt vervelend soms, zo eerst stukje hobbelig asfalt, dan weer "gladde" asfalt dan weer hobbelig..belmanpoes schreef:Nog steeds, helaas Hier en daar is een aantal meters opnieuw geasfalteerd (was waarschijnlijk tè slecht). Het beste is op de linkerbaan te blijven hangen, wil je je auto een beetje ontzien.Chris schreef:Is dat stukje A11 tussen de E17 en de R2 nog steeds zo slecht? Dat was voor mij wel één van de dieptepunten in België.
"Thanks to the Interstate Highway System, it is now possible to travel from coast to coast without seeing anything."
- Charles Kuralt
- Charles Kuralt
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
hierover het volgendeA15-racer schreef:Laatst zag ik op de Aldi-wegenkaart 2004-2005 iets opmerkelijks. Een deel van de Belgische expresweg N49 stond dubbelgenummerd als A11 en als E34. Bestaat er in België inderdaad een A11 en loopt de E34 na Antwerpen verder door in de richting van Knokke-Heist? Helaas heb ik geen kaartje van het traject, maar ik hoop dat jullie snappen wat ik bedoel...
N49 : Antwerpen - Zelzate - Maldegem - Knokke
momenteel in twee delen :
N49 : Zelzate - Maldegem - Knokke
N49a : Antwerpen-linkeroever - Zwijndrecht (A11) = reststukje van de N49 die niet is omgevormd tot de A11
A11 : Antwerpen - Zelzate : oorspronkelijk voorzien en na jaren omvormen gerealiseerd : heeft de N49 vervangen
voorziene verlenging door verdere omvorming van de N49 : Zelzate - Knokke
E34 : Bad Oeynhausen - Kamen - Eindhoven - Antwerpen - Zeebrugge. Het traject Antwerpen - Zeebrugge is ingevoerd in 1995 met de bedoeling de haven van Zeebrugge te ontsluiten met 3 Europawegen (de E34, E313 (is tussen Brugge en Zeebrugge nog een expressweg) en de E404 (Jabbeke - Zeebrugge, zal nooit gerealiseerd worden). Hoe die E34 tussen Knokke en Zeebrugge (omgeving Westkapelle) zal verlopen is koffiedik kijken.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Je reageert op een ruim 7 jaar oud bericht....
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Dat is visserslatijn Wouter. Wiskundelatijn leert mij dat 2012-2007=5.
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Er wordt gereageerd op de topicstarter, die dit topic opende in 2005
2012-2005=7 jaar
2012-2005=7 jaar
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Het klopt nochtans wat hij schrijft. Het verschil tussen de E34, de A11 en de N49 wordt goed weergegeven.
-
- autoweg
- Berichten: 1972
- Lid geworden op: vr 18 dec 2009, 14:57
- Locatie: Merchtem (B)
- Contacteer:
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Het enige wat niet klopt:
Het verloop is te vinden als autosnelweg AX ...longueru schreef:Hoe die E34 tussen Knokke en Zeebrugge (omgeving Westkapelle) zal verlopen is koffiedik kijken.
Dé grootste collectie aan foto's van Belgische gepersonaliseerde nummerplaten!
www.vanityplates.be
www.vanityplates.be
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Het is inmiddels al een tijdje E34, maar toch blijven veel lokale wegwijzers in de omgeving verwijzen naar de 'Rijksweg'. Hier een variant die ik niet eerder gezien heb, de Expreweg (zoals de weg ook in de volksmond genoemd wordt), in zwart op wit: https://www.google.be/maps/@51.1639381, ... 6656?hl=nl
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6908
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Wat mij vooral opvalt is het hoge aantal geblurde woningen in die streek op Google Streetview. Lekker sociale bevolking daar
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Of ze zijn in het Meetjesland, Waasland etc. gewoon wat gesloten van aard.
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
In de regio hier zijn quasi alle woningen zichtbaar op SV, zelfs in residentiële villawijken is het aantal geblurde huizen op één hand te tellen.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6908
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Expresweg N49 = A11 en E34?
Ja, ik ben er ook nog maar enkele tegengekomen en meestal zijn het achteringangen van bedrijven. In het Meetjesland staat men inderdaad wel gekend voor de geslotenheid.