wegnummers.nl (Harry's wegnummers)
Moderator: Moderatoren
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Daarnet op de Parallelweg in Beverwijk gespot: Oldschool-Bewegwijzering met wegschildjes N197 bijgeplakt. Deze zag ik tussen de A22 en de Viaductweg staan. Of ze noordelijker staan kon ik niet zien, want ik ging zelf de Wijkermeerweg in en op die weg stonden ze niet.
Wat de bedoeling is van de nummering is mij geheel onduidelijk. En een goede reden voor de doornummering zou ik er ook niet voor kunnen bedenken.
Wat de bedoeling is van de nummering is mij geheel onduidelijk. En een goede reden voor de doornummering zou ik er ook niet voor kunnen bedenken.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
De N197 wordt doorgetrokken naar de afslag Beverwijk-Oost op de A9 via een nog aan te leggen nieuwe verbindingsweg (De Meerlanden) aan de noordkant van het bedrijventerrein.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36667
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
De aanleg van die weg noordelijk van het bazaar-terrein is iets wat de gemeente Beverwijk sowieso laat uitvoeren. Echter dat met die wegnummers gebeurt pas als er overeenstemming is tussen gemeenten en provincie over het wegbeheer nabij de te reconstrueren Velsertraverse...
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dan snap ik niet wat de reden van de nummering is tussen de A22 en de Wijkermeerweg, die al is uitgevoerd. Of is er dan al overeenstemming?
En dan nog, wat is het nut van het verlengen van het wegnummer?
En dan nog, wat is het nut van het verlengen van het wegnummer?
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10219
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Het nut (op termijn) is dat straks afrit 8 van de A9 een mooi N-nummer op de borden krijgt (als gemeente, provincie en wellicht RWS er uit komen).
Het nut op dit moment is nihil. Ik mag aannemen dat verkeer rond de Bazaar dat op weg is richting A22 ook zonder N197 de weg richting snelweg kan vinden. Bovendien zijn veel borden rond de Parallelweg al zo extreem volgegooid met informatie (m.n. doelen) dat deze extra en nu nog zinloze informatie hoogstens afleidend is.
Het nut op dit moment is nihil. Ik mag aannemen dat verkeer rond de Bazaar dat op weg is richting A22 ook zonder N197 de weg richting snelweg kan vinden. Bovendien zijn veel borden rond de Parallelweg al zo extreem volgegooid met informatie (m.n. doelen) dat deze extra en nu nog zinloze informatie hoogstens afleidend is.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
246 is ook een mooi nummer.Rein schreef:Het nut (op termijn) is dat straks afrit 8 van de A9 een mooi N-nummer op de borden krijgt
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10219
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Een heel mooi nummer inderdaad
Ik had in mijn hoofd zitten dat de N246 vanaf het kanaal via de Wijkermeerweg naar de A22 liep, maar dat is inderdaad niet correct. Daar staat/stond de N246 alleen tussen haakjes aangegeven.
Blijkbaar heeft de gemeente Beverwijk er behoefte aan dat er een genummerde route komt tussen de A9 en de stad zelf. De N246 loopt alleen langs de rand van Beverwijk en verdwijnt daarna rap richting Zaanstad. Waarom die behoefte er zou zijn, tja Met de huidige borden of wat aanpassingen daarop kom je ook een heel eind. Bovendien, voor het grootste deel van de stad kan je prima met de A22 af en zou je het zelfs onwenselijk kunnen noemen dat verkeer veel langer bibeko blijft om op een ASW uit te komen.
Ik had in mijn hoofd zitten dat de N246 vanaf het kanaal via de Wijkermeerweg naar de A22 liep, maar dat is inderdaad niet correct. Daar staat/stond de N246 alleen tussen haakjes aangegeven.
Blijkbaar heeft de gemeente Beverwijk er behoefte aan dat er een genummerde route komt tussen de A9 en de stad zelf. De N246 loopt alleen langs de rand van Beverwijk en verdwijnt daarna rap richting Zaanstad. Waarom die behoefte er zou zijn, tja Met de huidige borden of wat aanpassingen daarop kom je ook een heel eind. Bovendien, voor het grootste deel van de stad kan je prima met de A22 af en zou je het zelfs onwenselijk kunnen noemen dat verkeer veel langer bibeko blijft om op een ASW uit te komen.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Misschien willen ze de wegnummers gebruiken op DRIPs en zo, bij druk verkeer van de Bazaar?
En dat alleen op voorwegwijzers, de handwegwijzers zijn nog niet aangepast.
Op dit moment wordt N197 aangegeven zoals op jouw kaartje. Dus niet naar de A9, maar tot aan de rotonde met de N246.boe! schreef:De N197 wordt doorgetrokken naar de afslag Beverwijk-Oost op de A9 via een nog aan te leggen nieuwe verbindingsweg (De Meerlanden) aan de noordkant van het bedrijventerrein.
En dat alleen op voorwegwijzers, de handwegwijzers zijn nog niet aangepast.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Er komt wel een zogeheten Oostelijke Doorverbinding die ten noorden van de Bazaar moet lopen, maar dat de N197 hier over zou moeten lopen klinkt iig erg onlogisch. Ook omdat je voor deze verbinding vanuit de A22-aansluiting gezien af moet slaan om deze Oostelijke Doorverbinding te gebruiken, en de route ook nog eens om is richting de A9.
Opvallend aan de nieuwe wegschildjes is het gebruik van het oude lettertype (als ik het goed zie) ipv Uu.
Opvallend aan de nieuwe wegschildjes is het gebruik van het oude lettertype (als ik het goed zie) ipv Uu.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17416
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Een leuke voor Oud34: een strook overgebleven asfalt langs de N34 bij Borger.
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Vreemd. In 2009 was van de oude rijbaan weinig meer te zien, behalve een lading zand. Blijkbaar is dat er afgewaaid of afgeveegd (zie ook hier bij de Koesteeg).
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
De rijbaan is tijdelijk gebruikt voor opslag van grond afkomstig van de verdiepte aanleg van de N34. Ik vermoed dat deze grond later is gebruikt voor het opvullen van de verdiepte Koesteeg, die vroeger dus onder de N34 doorliep.
Ik denk dat de oude weg nu geheel weggefreesd is, maar dat is moeilijk vanaf de N34 te constateren
Ik denk dat de oude weg nu geheel weggefreesd is, maar dat is moeilijk vanaf de N34 te constateren
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
- mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6137
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dat stuk ligt er nog.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
WeFo Lidnummer 0010.
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Impressie van de toekomstige N421.
http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php? ... 42#p675842
http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php? ... 42#p675842
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Het eerste wat ik me dan afvraag is welke weg N420 moet worden.
(Ik denk Harmelen-Woerden of zo, in de buurt van de N419.)
(Ik denk Harmelen-Woerden of zo, in de buurt van de N419.)
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Misschien de weg tussen de N198 en de aansluiting op de nieuwe afrit langs de A12 bij Veldhuizen.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dat is de N419.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Tikfoutje:
http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wegen/x19.html
http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wegen/x19.html
oto gemaakt in april 2013 in of bij Aalsmeer
2 dagen voor het maken van deze foto stond er nog N210 op dit hm-bordje...
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Locatie: Uitrit van parkeerterrein van station Enkhuizen. Hoort uiteraard in platte tekst te staan ipv in geel schildje.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Op dit bord is tegenwoordig N413 bijgepopnageld voor de rechtsafrichting (zag ik afgelopen zondag).
En het wegnummer hangt nu ook onder deze wegwijzer.
En het wegnummer hangt nu ook onder deze wegwijzer.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Interessant. Gaat Utrecht Drenthe achterna?
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik heb nog geen andere N4xx-nummers op de wegwijzers gezien. De N221 tussen Soest en Amersfoort is behoorlijk problematisch in de spits. Misschien denkt de wegbeheerder dat een N-nummer kan helpen bij het herrouteren van het verkeer en het ontlasten van de N221.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Het is altijd een uitdaging om wegnummers te vinden die Harry nog niet op zijn website heeft. In Luxemburg is het me voor in ieder geval 2 wegnummers gelukt
N27B in Esch-sur-Sûre
CR369 in Bollendorf-Pont
N27B in Esch-sur-Sûre
CR369 in Bollendorf-Pont
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dat geldt voor mij ook.Palance schreef:Het is altijd een uitdaging om wegnummers te vinden die Harry nog niet op zijn website heeft.
Ik zal deze foto's bij gelegenheid aan de site toevoegen.
Is die N27b misschien pas geplaatst? Ik ben destijds de hele N27b afgelopen (dat was beslist geen straf) en ben niets tegengekomen...
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17416
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Hoewel op Streetview niet te zien, zag ik voor dit beklimopte pand een oud hectometerpaaltje (ik meen 0,1) van de voormalige N852 staan: http://goo.gl/maps/8L5aQ
Ik denk dat het paaltje op de foto onder de klimop zit. De begroeiing leek inmiddels iets gekortwiekt, waardoor het paaltje weer zichtbaar werd.
Wellicht een bezoekje waard, mede vanwege de fotogenieke locatie met dat huis zo.
Ik denk dat het paaltje op de foto onder de klimop zit. De begroeiing leek inmiddels iets gekortwiekt, waardoor het paaltje weer zichtbaar werd.
Wellicht een bezoekje waard, mede vanwege de fotogenieke locatie met dat huis zo.
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Via het raadplaatje kwam ik bij de N855-pagina terecht en daar blijkt al jaren een wegweizer te staan.
http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wegen/x850.html#x855
Waspe...
http://wegnummers.autosnelwegen.nl/wegen/x850.html#x855
Waspe...
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Bijzonder. Na 9 jaar valt het pas iemand op! Ik zal bij gelegenheid een wegweizer-tekst op de site toevoegen.
(Het leuke is dat ik daar afgelopen zaterdag nog langsgereden ben. Ook via Dwingeloo trouwens, maar net niet het stukje N855 bij het industrieterrein.)
(Het leuke is dat ik daar afgelopen zaterdag nog langsgereden ben. Ook via Dwingeloo trouwens, maar net niet het stukje N855 bij het industrieterrein.)
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Typo bij de N415
Foto gemaakt in mei 2012 in of bij Hilversum
Op tijdelijke borden zijn de wegnummers tegenwoord wel vaak prominent aanwezig.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dank.
Ik zit er trouwens nu wel aan te denken het begrip wegweizer van de website weg te halen.
Ik krijg steeds vaker opmerkingen dat dat woord verkeerd gespeld is. Maar vooral kost het me te veel moeite om bij te houden welke wegweizers er zijn (en niet meer zijn).
De foto's blijven gewoon staan, de teksten ook, maar niet meer onder het kopje wegweizer.
Ik zit er trouwens nu wel aan te denken het begrip wegweizer van de website weg te halen.
Ik krijg steeds vaker opmerkingen dat dat woord verkeerd gespeld is. Maar vooral kost het me te veel moeite om bij te houden welke wegweizers er zijn (en niet meer zijn).
De foto's blijven gewoon staan, de teksten ook, maar niet meer onder het kopje wegweizer.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Jammer, want het is toch een klassiek begrip geworden. Kun je niet elk woordje wegweizer voorzien van een hyperlink met een popupje met daarin een uitleg? Of gewoon de opmerkingen negeren?
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net