wegnummers.nl (Harry's wegnummers)
Moderator: Moderatoren
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17416
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Hmm, ik zie nu dat mijn kaartje nog niet helemaal klopt: ik heb een N279 tussen 's-Hertogenbosch en Veghel in zwart laten staan, waar dat groen moest zijn met in rood de N266 eronder.
Wat betreft die planvervangenderijkswegnummertabel: ik heb inderdaad al zitten spelen met het idee om het rijkswegnummer vóór 1968 ook mee te nemen, naast de nummers van 1968-1984 en 1984-1993. Dan krijg je inderdaad het overzicht waar jij het over hebt.
Wat betreft die planvervangenderijkswegnummertabel: ik heb inderdaad al zitten spelen met het idee om het rijkswegnummer vóór 1968 ook mee te nemen, naast de nummers van 1968-1984 en 1984-1993. Dan krijg je inderdaad het overzicht waar jij het over hebt.
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Harry, ben je nog met een project bezig op het moment? Ga je bijvoorbeeld de N400+ wegen nog eens langs na bijna 10 jaar om te kijken of deze nog meer zijn bewegwijzerd?
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik houd voortdurend alle wegen in de gaten. Van alle bewegwijzerde wegnummers heb ik minimaal 1 foto van 1 wegwijzer met dat nummer erop.
Verder heb ik nog mijn handen vol aan nieuw geplaatste S-routes en U-routes. Vanmiddag bijvoorbeeld een aantal U-routes van de N254 op de foto gezet.
En als me er nog iets ontgaat, reken ik op tips via het wegenforum.
Verder heb ik nog mijn handen vol aan nieuw geplaatste S-routes en U-routes. Vanmiddag bijvoorbeeld een aantal U-routes van de N254 op de foto gezet.
En als me er nog iets ontgaat, reken ik op tips via het wegenforum.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
De N800 staat tijdelijk aangegeven op de A1 vlak voor afslag Stroe.
-
- autoweg
- Berichten: 1029
- Lid geworden op: ma 30 dec 2013, 23:45
- Locatie: Gouda
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dit bordje op de Goudse Büchnerweg met verwijzingen naar de A12 en A20 is inmiddels vervangen voor een permanent, blauw exemplaar. Wegnummers zijn wit op blauw weergegeven. Qua stijl lijkt het me een particulier brouwsel (misschien van het ziekenhuis). De gemeente plaatst zelf immers fanatiek Redesign.
Misschien nog iets voor je site, Harry? Ik fiets er vrij vaak langs, dus een kleine moeite.
Misschien nog iets voor je site, Harry? Ik fiets er vrij vaak langs, dus een kleine moeite.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Het lijkt mij juist leuk om er zelf eens langs te rijden, dus bedankt voor de tip!
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- autoweg
- Berichten: 1029
- Lid geworden op: ma 30 dec 2013, 23:45
- Locatie: Gouda
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Graag gedaan. Momenteel staan er overigens wat gele omleidingsrouteborden rondom het bewuste bordje vanwege de afsluiting van de Statensingel. Als het goed is, is dat vanaf morgen weer klaar.
- TOEVOEGING
- Omleidingsborden zijn opgeruimd
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
De oogst van een dagje Luxemburg...
Tweede poging, even later. Bleek de camera te focussen op een regendruppel op de lens:
Hier dan het bewijs dat ik inderdaad bij de genoemde rotonde was.
Hier staat echt N5D. Dat is misschien niet goed te lezen, maar ook hier is geen betere foto van te maken. Het is er altijd druk en je kunt er te voet niet komen...
De N5C die je op StreetView had gespot. En even verderop staat N5E, die ik ook nog niet had.
En deze was door Marcel getipt. Het is de oprit naar de A1 vanaf de N10.
Tenslotte nog 2 "willekeurige" foto's.
En volgens mij is mijn verzameling nu weer compleet! Tenzij ik er wat vergeten ben of er nieuwe borden geplaatst zijn...
Dank aan alle tipgevers!
Het valt niet mee om daar in de stromende regen een goede foto van te maken. Je kunt er alleen in een (rijdende) auto dichtbij komen:Coen Tunnel schreef:In Luxemburg ben ik een (indirecte) verwijzing naar de N55 tegengekomen, op de rotonde tussen de CR181 en CR215 bij Biirgerkräiz. N55 staat op het bord, maar feitelijk is de weg de CR215 (dat nummer staat daar niet aangegeven).
Tweede poging, even later. Bleek de camera te focussen op een regendruppel op de lens:
Hier dan het bewijs dat ik inderdaad bij de genoemde rotonde was.
Het was even zoeken, want de weg waar dat bord staat is volgens mij geen deel van de CR372A...Coen Tunnel schreef:En volgens mij heb ik ook een bordje met de CR372a op de foto gezet, in Rosport. Klein bordje met nummer boven het kombord.
Foto's van de N5-weggetjes:Coen Tunnel schreef:Ook gevonden: N5c, op de CR176? Of moet dit de N5e zijn?
Hier staat echt N5D. Dat is misschien niet goed te lezen, maar ook hier is geen betere foto van te maken. Het is er altijd druk en je kunt er te voet niet komen...
De N5C die je op StreetView had gespot. En even verderop staat N5E, die ik ook nog niet had.
Bingo.Coen Tunnel schreef:CR122a, volgens jouw site nergens aangegeven, heb ik ook gevonden. Ook op een gewone wegwijzer.
Palance schreef:Het is altijd een uitdaging om wegnummers te vinden die Harry nog niet op zijn website heeft. In Luxemburg is het me voor in ieder geval 2 wegnummers gelukt
N27B in Esch-sur-Sûre
CR369 in Bollendorf-Pont
En deze was door Marcel getipt. Het is de oprit naar de A1 vanaf de N10.
Tenslotte nog 2 "willekeurige" foto's.
En volgens mij is mijn verzameling nu weer compleet! Tenzij ik er wat vergeten ben of er nieuwe borden geplaatst zijn...
Dank aan alle tipgevers!
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8666
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Voor wat betreft de E-nummers; http://notab.outducks.org/europa/e02.html#e036
Iemand enig idee of dit bord nog aanwezig is? https://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=51 ... 57,,0,8.71
Dat bord is al incorrect sinds 1974 volgens de Wegenwiki (nu verloopt de E35 er een stukje noordelijker via de A12)
Iemand enig idee of dit bord nog aanwezig is? https://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=51 ... 57,,0,8.71
Dat bord is al incorrect sinds 1974 volgens de Wegenwiki (nu verloopt de E35 er een stukje noordelijker via de A12)
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 20587
- Lid geworden op: do 05 mei 2005, 10:28
- Locatie: 's-Hertogenbosch
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Begin februari stond het er nog bij mijn wetenkeokiracer schreef: Iemand enig idee of dit bord nog aanwezig is? https://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=51 ... 57,,0,8.71
Dat bord is al incorrect sinds 1974 volgens de Wegenwiki (nu verloopt de E35 er een stukje noordelijker via de A12)
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Op deze pagina staan nog meer verouderde UE36-bordjes:
http://home.kpn.nl/fluks4/nlbis/xbijznum.html
http://home.kpn.nl/fluks4/nlbis/xbijznum.html
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8666
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ah, je had em dus al wel.
Kon em niet op je site vinden
Kon em niet op je site vinden
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dat komt omdat hij op een pagina staat die al lang bestond voordat de eerste "echte" U-routes in Nederland geïntroduceerd werden. Je zou die bordjes dus onder de U-routes verwachten. Ik denk dat ik ze daar ook wel naartoe ga verplaatsen.keokiracer schreef:Kon em niet op je site vinden
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik denk dat het pas incorrect is sinds 1985, toen de E36 de E35 werd.keokiracer schreef:Voor wat betreft de E-nummers; http://notab.outducks.org/europa/e02.html#e036
Iemand enig idee of dit bord nog aanwezig is? https://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=51 ... 57,,0,8.71
Dat bord is al incorrect sinds 1974 volgens de Wegenwiki (nu verloopt de E35 er een stukje noordelijker via de A12)
En de Duitse U-routes bij Bad Nieuweschans?harry schreef:Dat komt omdat hij op een pagina staat die al lang bestond voordat de eerste "echte" U-routes in Nederland geïntroduceerd werden. Je zou die bordjes dus onder de U-routes verwachten. Ik denk dat ik ze daar ook wel naartoe ga verplaatsen.keokiracer schreef:Kon em niet op je site vinden
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8666
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Niet volgens de wegenwikiCoen Tunnel schreef:Ik denk dat het pas incorrect is sinds 1985, toen de E36 de E35 werd.keokiracer schreef:Voor wat betreft de E-nummers; http://notab.outducks.org/europa/e02.html#e036
Iemand enig idee of dit bord nog aanwezig is? https://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=51 ... 57,,0,8.71
Dat bord is al incorrect sinds 1974 volgens de Wegenwiki (nu verloopt de E35 er een stukje noordelijker via de A12)
Tenzij het een wel heel vreemde route naar Bad Oeynhausen wasDe in 1950 gecreëerde E36 verliep vanaf Hoek van Holland via Arnhem naar Köln in Nederland en Duitsland. Voor 1974 werd dit veranderd naar een oost-westroute vanaf Lille via Antwerpen naar Bad Oeynhausen.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Verschil tussen theorie en praktijk. Volgens mij zijn de E-nummers op de bewegwijzering pas in 1985 daadwerkelijk gewijzigd. E36 heft tussen Lille, Antwerpen en Bad Oeynhausen vermoedelijk nooit op de wegwijzers gestaan...keokiracer schreef:Niet volgens de wegenwikiCoen Tunnel schreef:Ik denk dat het pas incorrect is sinds 1985, toen de E36 de E35 werd.keokiracer schreef:Voor wat betreft de E-nummers; http://notab.outducks.org/europa/e02.html#e036
Iemand enig idee of dit bord nog aanwezig is? https://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=51 ... 57,,0,8.71
Dat bord is al incorrect sinds 1974 volgens de Wegenwiki (nu verloopt de E35 er een stukje noordelijker via de A12)
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8666
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Dat maakt de borden tussen 1974 en 1985 niet minder incorrect.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
De wijziging van 1974/1975 trad pas in werking in 1983. Volgens de Wegenwiki ontstond de huidige E35 dan ook pas in 1983, en in 1985 zijn er nog wat aanpassingen geweest:
Daar komt nog bij dat Nederland de E-nummers pas rond 1985/1986 op de borden wijzigde, de opening van de A28 tussen Utrecht en Amersfoort schijnt daar een rol in te hebben gespeeld.
Mijns inziens waren deze borden dus tot 1983 zeker niet incorrect.In 1983 werd het nummeringssysteem gewijzigd en liep de E35 vanaf Hoek van Holland via Arnhem en Basel naar Roma. In 1985 werd het beginpunt in Nederland gewijzigd naar Amsterdam.
Daar komt nog bij dat Nederland de E-nummers pas rond 1985/1986 op de borden wijzigde, de opening van de A28 tussen Utrecht en Amersfoort schijnt daar een rol in te hebben gespeeld.
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 20587
- Lid geworden op: do 05 mei 2005, 10:28
- Locatie: 's-Hertogenbosch
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Uit mijn jonge jaren kan ik me vaagjes de E9 en dergelijke nog herinneren. Voor 1986 is er zeker niet veel gewijzigd.Coen Tunnel schreef: Daar komt nog bij dat Nederland de E-nummers pas rond 1985/1986 op de borden wijzigde, de opening van de A28 tussen Utrecht en Amersfoort schijnt daar een rol in te hebben gespeeld.
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Volgens het Beste Boek voor de Weg is in de jaren '80 uitvoering genomen van de wijziging van de E nummers. In België is de grote nummerwijziging in 1985 doorgevoerd. Naast de E-nummers hebben ook veel N-nummers een andere route gekregen. Het hangt een beetje per land af van wanneer men daadwerkelijk met omnummering is begonnen.keokiracer schreef:Dat maakt de borden tussen 1974 en 1985 niet minder incorrect.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik heb dit wel eens vaker gememoreerd: in september 1985 begon men met het vervangen van de E-bordjes op route Utrecht - Groningen. Ik reed toen 2 keer per week over die weg en je kon zien dat per provincie de herinneringsbordjes na iedere oprit werden vervangen. De ruitertjes bij de knooppunten (Hoevelaken, Julianaplein) volgden iets later.waldo79 schreef:Voor 1986 is er zeker niet veel gewijzigd.
Het E-nummer is toen zelfs op de oude route Amersfoort-Utrecht (nu N237) vervangen, dus enkele maanden voordat de A28 open ging.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik heb een nieuw Nederlands wegnummer gezien van de week!!!
Directe link: http://i.imgur.com/CX7YtHS.jpg
- SPOILER: TOON
Directe link: http://i.imgur.com/CX7YtHS.jpg
Laatst gewijzigd door Wouter N14 op do 14 mei 2015, 16:26, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: Het wel heel grote plaatje even in spoiler gezet.
Reden: Het wel heel grote plaatje even in spoiler gezet.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Grappig! Het wegnummer 64 was tot het Rijkswegenplan 1958 bestemd voor de huidige A2 tussen 's-Hertogenbosch en Eindhoven, daarna kan ik het niet meer terugvinden. Tot nu dan.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
N56 staat nu ook aangegeven in Luxemburg-stad. Op de B4 staat een nieuw kombord met daarboven een cartouche met het nummer 56. Feitelijk is het dus nog de B4, maar die ligt wel in het verlengde van de N56 (en in het verlengde van de A4).
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik ben nog een beetje op zoek naar de goede plek, maar de provincie Groningen is een aantal wegnummers armer
De N973, N985 en N989 zijn niet meer volgens deze bron.
De N973, N985 en N989 zijn niet meer volgens deze bron.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Naar aanleiding van de nieuwste video van Sven Engelen heb ik zijn route in Luxemburg nagekeken. Wat blijkt: op de kruising van CR118 en CR121 bij Mullerthal staan wegwijzers met '29' in een groen schildje, die verwijzen naar de E29. Misschien een tip voor de volgende trip.
- TOEVOEGING
- Mandelsoft heeft ze blijkbaar ook gevonden (zoekterm: Mullerthal)...
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
En ik had die wegwijzer in 2011 al gespot en gemeld : http://www.wegenforum.nl/viewtopic.php? ... 21#p572951
Overigens zie ik in mijn oude posts dat ik het ook bij Echternach op de N10 ben tegengekomen in 2011 (29 in een groen schildje zonder E ervoor). Ik ben daar echter al een tijd niet meer langs geweest en ik weet niet of het er nog steeds staat. Op de Streetviewbeelden, die uit 2009 dateren, staat nog wel correct E29.
Overigens zie ik in mijn oude posts dat ik het ook bij Echternach op de N10 ben tegengekomen in 2011 (29 in een groen schildje zonder E ervoor). Ik ben daar echter al een tijd niet meer langs geweest en ik weet niet of het er nog steeds staat. Op de Streetviewbeelden, die uit 2009 dateren, staat nog wel correct E29.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Ik had het bord al ergens anders gepost, maar ook nog maar even hier om aan te geven dat ik wel degelijk gebruik maak van de tips:Coen Tunnel schreef:N56 staat nu ook aangegeven in Luxemburg-stad. Op de B4 staat een nieuw kombord met daarboven een cartouche met het nummer 56. Feitelijk is het dus nog de B4, maar die ligt wel in het verlengde van de N56 (en in het verlengde van de A4).
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: wegnummers.autosnelwegen.nl (Harry)
Een toevoeging voor je website, al is het nummer op de weg zelf volgens mij niet zichtbaar: Luxemburg heeft ook een N38, en blijkbaar bestaat het nummer zeker al sinds 2000. Feitelijk is het niet meer dan de afrit naar Dudelange vanaf de A3 en eindigt de weg na een paar honderd meter op de CR 161. OpenStreetMap geeft het tracé goed weer.