Verrek, ik zie dat het nog steeds werkt op www.google.com/maps. Zowel in Lite als de volledige versie.
Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dorpen die in Nederland geen gemeentestatus hebben, hebben een hogere status dan dorpen die dat niet hebben in Duitsland, België en Frankrijk. Ik denk dat dat is ingegeven vanuit de optiek dat daar waar in de buurlanden de meeste gemeenten nog zelfstandig zijn, Nederlandse gemeenten meer te vergelijken zijn met provincies.Chris schreef: ↑za 03 mar 2018, 12:37 Winterswijk wordt ook tig keer aangegeven in gehuchten rondom. En het detailniveau tussen Nederland en Duitsland valt op. In Nederland wordt elk gehucht / buurtschap al vanaf een redelijk zoomniveau aangegeven, terwijl er in Duitsland maar een paar plaatsen worden aangegeven.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Afgezien van die grensdisputen is Google Maps sowieso niet nauwkeurig met grenzen, zeker niet op detailniveau. Dan heb je veelal meer aan OSM.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Zwitserland kan je goed zien hoe Google Maps vertraging op je route niet meerekent en je dus de file in leidt. Van Basel tot Lugano geeft Google Maps nauwelijks enige vertraging aan, terwijl er in werkelijkheid 1,5 uur wachttijd is voor de Gotthardtunnel.
Google Maps pakt de vertraging pas heel laat op. Pas als je hem recht voor de file verplaatst is de reistijd ineens stukken langer:
Google Maps pakt de vertraging pas heel laat op. Pas als je hem recht voor de file verplaatst is de reistijd ineens stukken langer:
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Eindelijk het probleem opgelost over mijn zeer trage Google Maps. De extensie Avast Online Security was de boosdoener. Deze heb ik verwijderd en nu werkt Google Maps weer als een trein!
Voor ieder die ook een trage Maps heeft: kijk hier ook eens naar.
Voor ieder die ook een trage Maps heeft: kijk hier ook eens naar.
Слава Україні
- sven_engelen
- expressweg
- Berichten: 3369
- Lid geworden op: ma 09 dec 2013, 10:42
- Locatie: Venlo/Hengelo
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij mij blijft webgl crashen waardoor mijn streetview in Chrome eruit klapt. Iemand een oplossing?
Svenlo
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Wellicht een van je extensies die een conflict veroorzaakt?
Crasht de boel ook als je Streetview opent in incognitomodus?
Crasht de boel ook als je Streetview opent in incognitomodus?
Слава Україні
- Chrysa
- autoweg
- Berichten: 1837
- Lid geworden op: za 17 sep 2011, 21:23
- Locatie: Breda NL / Lausanne CH
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Is Google begonnen met het automatisch vertalen van bedrijven etc?
Restaurant Onze Kerk hier in het dorp heet opeens Our Church, en middelbare school Graaf Engelbrecht heet ineens ook Count Engelbrecht.
En nog iets anders: Dit lijkt me ook niet helemaal de bedoeling...
Restaurant Onze Kerk hier in het dorp heet opeens Our Church, en middelbare school Graaf Engelbrecht heet ineens ook Count Engelbrecht.
En nog iets anders: Dit lijkt me ook niet helemaal de bedoeling...
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Net als je dacht dat het met plaatsnamen niet erger kon...
Слава Україні
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De oostkant van Amsterdam heeft nieuwe luchtfoto's van hoge resolutie van mei 2017.
Op de Muiderbrug is het verkeer weggehaald uit de foto's. Lijkt op een soort satellietversie van de 3D variant van Google Maps. Op aansluitende delen zie je wel verkeer rijden.
Op de Muiderbrug is het verkeer weggehaald uit de foto's. Lijkt op een soort satellietversie van de 3D variant van Google Maps. Op aansluitende delen zie je wel verkeer rijden.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Niet alleen op de Muiderbrug, overal op de nieuwe beelden is het autoloos!
oud en nieuw, altijd leuk...
oud en nieuw, altijd leuk...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Alleen in de browserversie is het verkeer digitaal weggehaald. In de Google Earth applicatie zie je het verkeer wel gewoon rijden (behalve op enkele bruggen).
Hier zie je het verschil tussen Google Maps en Google Earth:
Hier zie je het verschil tussen Google Maps en Google Earth:
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
A44 motorway in Nederland? Serieus?
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Zulke dingen zijn een gevolg van een datadoorkoppeling, niet van een bewuste menselijke ingreep.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bijna alle grotere steden in Nederland hebben nu hoge resolutie beelden van 2017 (soms 2016). Een uitzondering is Rotterdam, waar in Google Earth hoge resolutie beelden uit 2007 standaard zijn, maar waar wel beelden van 2016 beschikbaar zijn. Verder hebben vooral Leiden, Deventer en Zwolle nu geen recente beelden. Die van Zwolle zijn zelfs uit de standaard laag weggehaald en teruggezet naar lage resolutie beelden uit 2005. Sommige andere steden hebben iets minder hoge resolutie beelden, maar wel van 2016 (zoals Nijmegen en de regio Heerlen).
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er staan sinds enkele dagen wat wegen en steden van Jordanië op Streetview (met name Amman en Aqaba).
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hier weer een voorbeeld van Google Maps grote vertragingen niet goed in kaart brengt. Op 70 kilometer afstand is de reistijd 1h49m, op 35 km is dat maar 4 minuten korter. Hoe verder je van de file af bent, hoe meer Google denkt dat de file zal oplossen voordat je arriveert. Maar dat algoritme werkt niet bij dit soort gevallen waar de hele dag een wachtrij voor de Gotthardtunnel staat.
Plan je een wat grotere route, dan neemt hij wel wat vertraging mee, maar niet de werkelijke vertraging. De wachttijd voor de tunnel is op moment van deze printscreen bijna 2 uur, dus de reistijd zal in werkelijkheid dichter bij 3,5 uur liggen.
Begin je de route in Basel, dan is de reistijd maar 2 minuten langer ondanks dat het beginpunt 80 kilometer eerder is. Ook dat is een voorbeeld dat Google denkt dat de file weg is tegen de tijd dat je er komt.
Plan je een wat grotere route, dan neemt hij wel wat vertraging mee, maar niet de werkelijke vertraging. De wachttijd voor de tunnel is op moment van deze printscreen bijna 2 uur, dus de reistijd zal in werkelijkheid dichter bij 3,5 uur liggen.
Begin je de route in Basel, dan is de reistijd maar 2 minuten langer ondanks dat het beginpunt 80 kilometer eerder is. Ook dat is een voorbeeld dat Google denkt dat de file weg is tegen de tijd dat je er komt.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Luxemburg geeft Google Maps nog steeds de N30 aan, terwijl dat nummer volgens de site van Harry al in 1995 in CR119 is veranderd:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat valt nog mee. Google Maps geeft ook de stad Reimerswaal aan. Een stad die al zo'n 450 jaar niet meer bestaat.
Discussieren is de kunst van het weglaten.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het staat in wikipedia dus het moet waar zijn! Staat ook op exact de locatie die in wikipedia is ingevoerd.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De ruines liggen er nog (weliswaar ondet het fundament van de kreekraksluizen)
Discussieren is de kunst van het weglaten.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Waarschijnlijk bedoelen ze de gemeente Reimerswaal, alleen is de tekst aan de verkeerde kant van de Oosterschelde terecht gekomen.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het is niet het enige voormalige dorp in een van de Scheldes.
Discussieren is de kunst van het weglaten.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Google Maps wordt voor websitebeheerders / ontwikkelaars flink duurder. Het embedden van Google Maps, Streetview of navigatie gaat straks aanzienlijk meer kosten.
Aankondiging: https://developers.googleblog.com/2018/ ... tform.html
Prijzen: https://cloud.google.com/maps-platform/pricing/sheet/
Hier een hobbywebsite (Bridgehunter) die uitgerekend had dat het hun $ 19.000 per jaar zou gaan kosten: http://bridgehunter.com/story/1220/
Het Wegenforum en Wegenwiki gebruiken de Google Maps API niet. Maar bijvoorbeeld de Franse WikiSara wel. Alhoewel dat weer valt onder het platform van Wikia. Maar dat kan zo'n platform wel eens heel veel geld gaan kosten.
Aankondiging: https://developers.googleblog.com/2018/ ... tform.html
Prijzen: https://cloud.google.com/maps-platform/pricing/sheet/
Hier een hobbywebsite (Bridgehunter) die uitgerekend had dat het hun $ 19.000 per jaar zou gaan kosten: http://bridgehunter.com/story/1220/
Het Wegenforum en Wegenwiki gebruiken de Google Maps API niet. Maar bijvoorbeeld de Franse WikiSara wel. Alhoewel dat weer valt onder het platform van Wikia. Maar dat kan zo'n platform wel eens heel veel geld gaan kosten.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het zat er aan te komen alleen ik denk dat de meeste sites nu overstappen naar open streetmap-achtige oplossingen.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Transformatiehuisje Specerijenveld
Specerijenveld, Utrecht
https://goo.gl/maps/rVmW514pT122
Zetten mensen dit er zelf op?
Inclusief 3 reviews
Specerijenveld, Utrecht
https://goo.gl/maps/rVmW514pT122
Zetten mensen dit er zelf op?
Inclusief 3 reviews
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Al tijden staat in Google Maps de A1 richting Amsterdam tussen de afrit A6 en de oprit A6 als afgesloten: https://www.google.nl/maps/@52.3094342, ... a=!5m1!1e1. Hierdoor wordt je in de navigatie de A6 opgeleid om vervolgens bij de eerste afrit te keren en weer richting de A1 genavigeerd te worden. Ik heb dit een maand geleden al een keer doorgegeven middels de optie 'Feedback verzenden' aan Google Maps, maar tot op heden zonder resultaat. Iemand enig idee waarom dit stukje weg als afgesloten staat? Wellicht is hier ook iemand aanwezig met nauwere banden met Google waardoor dit aangepast kan worden.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er staat geen afsluiting meer op de kaart bij knooppunt Muiderberg. Kennelijk is het inmiddels opgelost.