Ook in België en Frankrijk!keokiracer schreef: ↑vr 05 okt 2018, 19:39 Streetviewbeelden uit 2018 gespot in Nederland:
https://www.google.nl/maps/@51.4049636, ... 312!8i6656
Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het is ook niet de eerste keer dat het gemeld werd.
Is er überhaupt een mogelijkheid om fouten van plaatsnamen te melden? Je kunt wel een probleem melden, maar dan moet je altijd een weg kiezen. Ik heb nergens een optie gevonden om een hele plaatsnaam (o.a. allemaal die nederlandse vertalingen van buitenlandse plaatsnamen) te melden.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18191
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ook wel apart: https://www.google.nl/maps/@52.2584101, ... 384!8i8192
De Google-auto is hier illegaal langs de paaltjes gereden op een fietspad.
De Google-auto is hier illegaal langs de paaltjes gereden op een fietspad.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hoe lang duurt het normaal gesproken voordat Google Maps de kaart aanpast bij en omgelegde of nieuw opengestelde weg? Ik ken situaties die begin dit jaar zijn gewijzigd, en nu nog steeds niet in Maps staan.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hebben ze geen ontheffing dat ze op fietspaden e.d. mogen rijden? De auto's van Cyclomedia mogen bijvoorbeeld overal komen. Die rijden vaak zelfs over van die schelpenpaadjes waar je normaal je hond uitlaat.mavas schreef: ↑wo 17 okt 2018, 13:31 Ook wel apart: https://www.google.nl/maps/@52.2584101, ... 384!8i8192
De Google-auto is hier illegaal langs de paaltjes gereden op een fietspad.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Google auto knalt door sluitende overweg heen
https://www.google.nl/maps/@51.0377048, ... 56!5m1!1e1
https://www.google.nl/maps/@51.0377048, ... 56!5m1!1e1
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18191
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik kan me voorstellen dat ze ontheffing krijgen voor rijden op wegen die alleen voor bestemmingsverkeer zijn, maar voor fietspaden lijkt me te ver gaan. Dat filmen ze dan toch op de fiets?Robonus schreef: ↑do 18 okt 2018, 12:15Hebben ze geen ontheffing dat ze op fietspaden e.d. mogen rijden? De auto's van Cyclomedia mogen bijvoorbeeld overal komen. Die rijden vaak zelfs over van die schelpenpaadjes waar je normaal je hond uitlaat.mavas schreef: ↑wo 17 okt 2018, 13:31 Ook wel apart: https://www.google.nl/maps/@52.2584101, ... 384!8i8192
De Google-auto is hier illegaal langs de paaltjes gereden op een fietspad.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Hier zie je iig dat het soms ook te voet gaat.
https://www.google.nl/maps/@51.369621,6 ... 312!8i6656
https://www.google.nl/maps/@51.369621,6 ... 312!8i6656
Re: Google Earth & Maps, deel 3
En weer een nieuwe bug in Maps. Als je een verre route plant komen er mooie lijnen in je scherm te staan.
-
- verkeersader
- Berichten: 972
- Lid geworden op: vr 11 feb 2011, 8:41
- Locatie: Ergens ten noordoosten van Knooppunt Deil
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij mij ook (Android 8.1.0 op Nokia 8).
Time flies like an arrow; fruit flies like a banana.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Niet zeuren hè. Het is gratis en je krijgt tijdelijk ook lijnen cadeau.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Geen idee of het al gemeld was, maar ik zie dat Noordoost-Nederland nieuwe beelden van mei 2018 heeft gekregen. Het betreft vrijwel de gehele provincie Groningen en Drenthe ten oosten van de lijn Roden - Assen - Emmen.
De voortgang aan de N366 is mooi te zien, de inmiddels stilgelegde werkzaamheden aan de N7 in Groningen, de nieuwe aansluiting Exloo in de N34 en de nieuwe aansluiting Roswinkel in de N391. Maar ook is te zien dat Blauwestad langzaam wat meer bevolkt raakt.
De voortgang aan de N366 is mooi te zien, de inmiddels stilgelegde werkzaamheden aan de N7 in Groningen, de nieuwe aansluiting Exloo in de N34 en de nieuwe aansluiting Roswinkel in de N391. Maar ook is te zien dat Blauwestad langzaam wat meer bevolkt raakt.
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bij de BE-NL grens wordt het schildje van de N423 ineens andersgekleurd.
Discussieren is de kunst van het weglaten.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5460
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dan ligt er een heel klein stukje in Nederland, waar dat type overeenkomt met recreatieroutes (R), daarom bruin.
Datzelfde effect zie je hier met de B258:
https://www.google.nl/maps/@50.6165285,6.2312475,14z
Datzelfde effect zie je hier met de B258:
https://www.google.nl/maps/@50.6165285,6.2312475,14z
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De N423-schildjes zijn alleen aan de Belgische kant van de grens te zien. Aan Nederlandse kant verschijnt N62, zoals het hoort.
Wat mogelijk een rol speelt is de toedeling van de N423/John F. Kennedylaan aan Westdorpe (NL). Dat zie je als je een punaise zet op een segment in de buurt van de grens. Wordt er gewerkt met blokken in plaats van een grenspolygoon die bepalend is voor de locatie?
Wat mogelijk een rol speelt is de toedeling van de N423/John F. Kennedylaan aan Westdorpe (NL). Dat zie je als je een punaise zet op een segment in de buurt van de grens. Wordt er gewerkt met blokken in plaats van een grenspolygoon die bepalend is voor de locatie?
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De rendering (de weergave) van de kaart is in feite een soort samenvatting van de database die de volledige wereld omvat. Ik vergelijk dat altijd met het bakken van een taart. Je gooit zo nauwkeurig mogelijk de ingrediënten in de bakvorm, je stopt de boel in de oven en je hoopt dat de taart volledig overeenkomt met de verwachting van iedereen die op je verjaardag is uitgenodigd. En je ziet dat de algoritmes (zeg maar de bakinstellingen van de oven) moeite hebben met grenzen. Dat levert een spreekwoordelijke scheur op in de taart. En dus wazige nummerschildjes bij de grens.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het wegblurren van wegnummers op aanwijsborden en wegwijzers is denk ik net zo iets. Omdat autokentekens weggeblurred moeten worden, gaan wegnummers mee.
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18191
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ligt het nou aan mij of is Streetview echt een drama sinds een week ofzo?
Als ik op het toetsenbord pijltje omhoog klik, gaat het beeld een stap naar achteren in plaats van naar voren.
Hetzeflde als ik met de muis op het pijltje klik op straat. Dan gaat het beeld ook naar achteren.
Bovendien schiet het beeld ook vaak heen en weer tussen de rijbanen als je klikt.
Op deze manier is er eigenlijk helemaal niet meer mee te werken.
Als ik op het toetsenbord pijltje omhoog klik, gaat het beeld een stap naar achteren in plaats van naar voren.
Hetzeflde als ik met de muis op het pijltje klik op straat. Dan gaat het beeld ook naar achteren.
Bovendien schiet het beeld ook vaak heen en weer tussen de rijbanen als je klikt.
Op deze manier is er eigenlijk helemaal niet meer mee te werken.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Is dat met de allernieuwste beelden van 2018? Want die zijn er soms onder een verkeerde hoek ingegooid waardoor het extreem onlogisch is om daarmee voor- en achteruit te gaan, hier bijvoorbeeld.
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18191
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik heb dat even terug gezocht, en het gaat inderdaad om beelden uit 2018. Precies dat absurde gedrag als op de A4 heb ik ook. Daar valt toch niet meer mee te werken zo?!?!?
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik wil dit graag nog een keer vragen omdat er blijkbaar mensen die bij google werken op dit forum zitten: hoe kun je fouten, anders dan een foute straatnaam melden? Zoals ik al zei: plaatsnamen zijn onmogelijk te melden, maar sinds een tijdje heb je ook overal "Natuurpark met wilde dieren". Dat is uiteraard ook een verkeerde vertaling, maar ik zie geen mogelijkheid om dat te melden.Egbert schreef: ↑ma 15 okt 2018, 8:05
Is er überhaupt een mogelijkheid om fouten van plaatsnamen te melden? Je kunt wel een probleem melden, maar dan moet je altijd een weg kiezen. Ik heb nergens een optie gevonden om een hele plaatsnaam (o.a. allemaal die nederlandse vertalingen van buitenlandse plaatsnamen) te melden.
-
- autoweg
- Berichten: 2416
- Lid geworden op: ma 04 apr 2005, 1:30
Re: Google Earth & Maps, deel 3
ik heb het de laatste keer bij het Google Maps & Earth Help forum gemeld.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Nog altijd zijn in GMaps de volgende pre-1945 plaatsnamen zichtbaar:
CZ:
Karlsbad
Mariënbad
Pilsen
PL:
Marienburg
RUS/Kaliningrad Oblast:
Allenburg
Brüsterort
Friedland
Gerdauen
Gumbinnen
Insterburg
Nordenburg
Sarkau
Wolittnick
Zimmerbude
CZ:
Karlsbad
Mariënbad
Pilsen
PL:
Marienburg
RUS/Kaliningrad Oblast:
Allenburg
Brüsterort
Friedland
Gerdauen
Gumbinnen
Insterburg
Nordenburg
Sarkau
Wolittnick
Zimmerbude
- keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Streetview-nachtbeelden net buiten de Bay Area, letterlijk 1 beeld en geheel toevallig gevonden
edit: is een klein cluster op die verbindingsboog met plukjes nachtbeelden, ziet er wel gaaf uit
https://www.google.nl/maps/@37.7410281, ... 56!5m1!1e1
edit: is een klein cluster op die verbindingsboog met plukjes nachtbeelden, ziet er wel gaaf uit
https://www.google.nl/maps/@37.7410281, ... 56!5m1!1e1
Youtube (Best of Dutch Dashcam serie)| Picasa | Flickr
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Vinny: Ik stel voor om naast de Uitspraak van de Week ook de "Grootste betweter van de maand" te gaan nomineren. De Geelhoedaward of de Keokiracerring ofzo...
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er is een nieuw satellietbeeld in midden-Nederland van 27 juli 2018. Globaal de westelijke Veluwe, Gelderse Vallei en delen van Flevoland. Vanaf de rand van Nijmegen tot de rand van Lelystad. Arnhem staat er grotendeels op, evenals Veenendaal, Ede, Nijkerk en Leusden. De randen van Nijmegen, Amersfoort en Apeldoorn staan er ook op.
De droogte is ook goed zichtbaar.
Qua wegenprojecten zijn vooral wat kleine dingen zichtbaar, zoals een deel van de N226 bij Leusden, de westelijke rondweg Putten en de verdubbelde N305 bij Zeewolde.
De droogte is ook goed zichtbaar.
Qua wegenprojecten zijn vooral wat kleine dingen zichtbaar, zoals een deel van de N226 bij Leusden, de westelijke rondweg Putten en de verdubbelde N305 bij Zeewolde.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2867
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De N507 is nog steeds zichtbaar op Google Maps, terwijl die inmiddels is ongenummerd tot N194.
Слава Україні
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Slovenië en Kroatië zijn alle A-nummers verdwenen op snelwegen die ook een E-nummer heeft. In Kroatië wordt de A1 nu alleen nog als de E71 aangegeven bijvoorbeeld.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Tunesië staat de A1 aaangegeven als Autoroute A1 (volledig in een schildje). Lijkt me niet de bedoeling.
Discussieren is de kunst van het weglaten.