Het grote Ddesign-topic
Moderator: Moderatoren
- Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7887
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
- Contacteer:
Re: Het grote Ddesign-topic
Derde provinciale knooppunt na Reitdiep en Boterdiep in de Groningse ring.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Het grote Ddesign-topic
Al enkele jaren staat hier op de N355 bij Aduard een provinciaal brouwsel, omdat de vorige aangereden was. Dit brouwsel zal binnenkort worden vervangen door het bord uit de onderste afbeelding. Dit zal te maken hebben met de nieuwe rondweg om Aduard.
Industrieterrein Aduard wordt hier dan ook rechtdoor geleid. Wat ik dan wel weer bijzonder vind, is dat Oldehove van de borden verdwenen is. Het lijkt mij ook hier logisch dat Oldehove rechtdoor over de nieuwe rondweg geleid gaat worden. Wanneer de borden zullen worden vervangen, is nog niet bekend.
Ook het bord in de richting van Zuidhorn zal worden vervangen. Ook hier zal Oldehove van de borden worden verwijderd. Ik zal foto's maken wanneer ze er staan.
Industrieterrein Aduard wordt hier dan ook rechtdoor geleid. Wat ik dan wel weer bijzonder vind, is dat Oldehove van de borden verdwenen is. Het lijkt mij ook hier logisch dat Oldehove rechtdoor over de nieuwe rondweg geleid gaat worden. Wanneer de borden zullen worden vervangen, is nog niet bekend.
Ook het bord in de richting van Zuidhorn zal worden vervangen. Ook hier zal Oldehove van de borden worden verwijderd. Ik zal foto's maken wanneer ze er staan.
Слава Україні
Re: Het grote Ddesign-topic
Ik neem inderdaad m'n woorden terug. Had verkeerd gekeken.Wouter N14 schreef: ↑zo 17 feb 2019, 17:50 Waarom? Het is een volwaardig knooppunt tussen twee volwaardige stroomwegen.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Het grote Ddesign-topic
Dergelijke bestemmingen worden meestal niet rechtdoor vermeld, maar pas als men moet afslaan.Robbert297 schreef: ↑zo 17 feb 2019, 19:44 Wat ik dan wel weer bijzonder vind, is dat Oldehove van de borden verdwenen is.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Het grote Ddesign-topic
Op de N370 voor Reitdiep komt een mengeling van NBNA en Ddesign te hangen. De wegsituatie is veranderd van 2 stroken naar 3 stroken. De bewegwijzering is echter nooit vervangen, tot binnenkort.
De huidige bewegwijzering zal vervangen worden door de volgende portaalborden:
De huidige bewegwijzering zal vervangen worden door de volgende portaalborden:
- SPOILER: TOON
Слава Україні
Re: Het grote Ddesign-topic
De rest van het knooppunt wordt opnieuw ingericht bij het ongelijkvloers maken van de Ring West tussen Reitdiep en Hoendiep. Dit zit nog in de (voor)verkennende fase (en de uitvoering zal pas beginnen na voltooiing van de aanpak Ring Zuid).
Ik ga naar mijn werk in een heeeeele dikke Mercedes. Ik klooi onderweg met mijn telefoon en draag geen gordel. Als er file staat, ga ik ze lekker voorbij over de vluchtstrook. (Ik ga met de bus.)
Re: Het grote Ddesign-topic
Uitgelijnde afstanden: https://www.rijkswaterstaat.nl/apps/geo ... 24020S.png
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Het grote Ddesign-topic
Is dit weer het begin van iets moois? Ik heb die afstanden direct na het doel altijd lelijk en onrustig gevonden.
Слава Україні
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18067
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: Het grote Ddesign-topic
Ik weet van niks. Volgens mij is dit of een foutje of een eenmalig iets door één op één vervanging. Kan van alles zijn. Don't get your hopes up.
Enne gojje mins blieft altied leave.
- Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2870
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
- Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7887
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
- Contacteer:
Re: Het grote Ddesign-topic
"Groningen 146", da's best een eind. Iemand een idee wat de grootste afstand is op een handwegwijzer? Hier in Veghel staat bijvoorbeeld Zwolle überhaupt nog niet op het OWN aangegeven, pas op de snelweg zelf. Nijmegen is hier het verst gelegen doel (ca 40 km). 146 is echt bizar ver voor op het OWN.
Re: Het grote Ddesign-topic
Vroeger heeft Utrecht in Groningen op een handwegwijzer gestaan met 189(?) km. Hengelo komt volgens mij ook op hww's in Amsterdam met pakweg 140 km voor.
Technisch gezien zou nu denk ik de verste verwijzing wel naar Koblenz zijn bij Tegelen. Maar daar staat geen afstand bij (+-180 km)
Technisch gezien zou nu denk ik de verste verwijzing wel naar Koblenz zijn bij Tegelen. Maar daar staat geen afstand bij (+-180 km)
Re: Het grote Ddesign-topic
De hoogste afstand op een handwijzer die ik ken is 176 km naar Amsterdam, in de buurt van Groningen.
Ik ga naar mijn werk in een heeeeele dikke Mercedes. Ik klooi onderweg met mijn telefoon en draag geen gordel. Als er file staat, ga ik ze lekker voorbij over de vluchtstrook. (Ik ga met de bus.)
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10219
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Het grote Ddesign-topic
191 km: https://www.google.com/maps/@53.2032073 ... 312!8i6656
En hier bij het begin van de N33 in de Eemshaven, Oldenburg met 143 km: https://www.google.com/maps/@53.4353773 ... 312!8i6656
Maar die staat niet op een handwegwijzer, toch? Of heb je het over bewegwijzering in het algemeen? Dan is het nog iets meer, want Koblenz verschijnt al bij Zaarderheiken op de borden. Maar dat is nog steeds iets korter dan de verwijzing naar Amsterdam bij Meerssen (198 km), de verwijzing naar Maastricht bij Holendrecht (zonder afstand, maar dik 200 km), de verwijzing naar Groningen bij Rijnsweerd over de A28 of de verwijzing naar Utrecht met 197 km op de N7.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Het grote Ddesign-topic
hier hebben we toch een ander topic voor?
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Het grote Ddesign-topic
Fraaie Ddesign-borden in Gorinchem. Wel vreemd hoe de pijlschacht van het eerste bord doorloopt tot in de bies.
- SPOILER: TOON
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21944
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Het grote Ddesign-topic
De zwarte tekst op bord 1 lijkt niet de verzwaarde letter te hebben?
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
Re: Het grote Ddesign-topic
Wat me ook opvalt is dat de 'hoekverhouding' wordt meegenomen in het ontwerp. Normaal doet een wegwijzer alsof alle wegen netjes 90' op elkaar aansluiten. Is hier beleid voor?Fraaie Ddesign-borden in Gorinchem. Wel vreemd hoe de pijlschacht van het eerste bord doorloopt tot in de bies.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21944
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Het grote Ddesign-topic
Volgens mij is het bij rotondes gebruikelijk om de daadwerkelijke takligging (?) weer te geven.
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
Re: Het grote Ddesign-topic
Gebeurt toch al een tijdje, dit is nog oldschool: https://www.google.nl/maps/place/Udense ... 1b396e78f0
En volgens mij staat er ook een Ddesign bord met gebogen pijl op de N279 bij de A2. Het lijkt alleen totaal willekeurig wanneer dit wel of niet wordt gedaan.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Het grote Ddesign-topic
Een paar nieuwe Ddesign-borden in de omgeving Nijmegen/Arnhem.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Het grote Ddesign-topic
Dat is bij mij in de straat dan precies verkeerd om gedaan (links het oude bord, rechts net nieuwe)Wouter N14 schreef: ↑ma 13 mei 2019, 22:18 Volgens mij is het bij rotondes gebruikelijk om de daadwerkelijke takligging (?) weer te geven.
- Chrysa
- autoweg
- Berichten: 1837
- Lid geworden op: za 17 sep 2011, 21:23
- Locatie: Breda NL / Lausanne CH
Re: Het grote Ddesign-topic
Bekende straat, woon er zelf ook de helft van de tijd.
Bij die rotonde zit de afrit wel recht tegenover je , de bocht zit meteen daarna pas. Geen idee of dat uitmaakt of dat er maar wat aangerommeld wordt.
Bij die rotonde zit de afrit wel recht tegenover je , de bocht zit meteen daarna pas. Geen idee of dat uitmaakt of dat er maar wat aangerommeld wordt.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17416
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Het grote Ddesign-topic
... Wat doet u nu?
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5542
- Lid geworden op: vr 04 sep 2009, 19:22
- Locatie: Breda