[USA] Amerikaanse bewegwijzering
Moderator: Moderatoren
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Ook wel logisch ergens gezien de Franse kolonisatie (wiki).
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Nog wat borden uit Pennsylvania:
I-76 Tunnel Restrictions Haz Mat Sign by formulanone, on Flickr
In de VS is wisselen van rijstrook in tunnels vaak niet toegestaan. Grappig hoe hier toch heel anders tegenaan gekeken wordt in Europa.
I-76 East - Tuscarora Mountain Tunnel by formulanone, on Flickr
I-76 East - Kittatinny Mountain Tunnel Entrance by formulanone, on Flickr
1/8 mile zie je niet zo vaak.
US11 North at I-81 in Carlisle Pennsylvania by formulanone, on Flickr
De grote regionale bypass van de Northeast Corridor: I-81 en I-84.
I-81 North and I-84 to New England Sign by formulanone, on Flickr
U-routes, ook in de VS (sort of...)
I-78 East - Exit 6 Ramp - Red Green Blue Detours by formulanone, on Flickr
Bizar lettertype?
I-78 East - Exit 45 - PA863 by formulanone, on Flickr
Twee parallel aan elkaar verlopende snelwegen.
I-78 East - Allentown Bethlehem Easton via I-78 US22 Sign by formulanone, on Flickr
I-76 Tunnel Restrictions Haz Mat Sign by formulanone, on Flickr
In de VS is wisselen van rijstrook in tunnels vaak niet toegestaan. Grappig hoe hier toch heel anders tegenaan gekeken wordt in Europa.
I-76 East - Tuscarora Mountain Tunnel by formulanone, on Flickr
I-76 East - Kittatinny Mountain Tunnel Entrance by formulanone, on Flickr
1/8 mile zie je niet zo vaak.
US11 North at I-81 in Carlisle Pennsylvania by formulanone, on Flickr
De grote regionale bypass van de Northeast Corridor: I-81 en I-84.
I-81 North and I-84 to New England Sign by formulanone, on Flickr
U-routes, ook in de VS (sort of...)
I-78 East - Exit 6 Ramp - Red Green Blue Detours by formulanone, on Flickr
Bizar lettertype?
I-78 East - Exit 45 - PA863 by formulanone, on Flickr
Twee parallel aan elkaar verlopende snelwegen.
I-78 East - Allentown Bethlehem Easton via I-78 US22 Sign by formulanone, on Flickr
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36660
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Mijn eerste inschatting zou zijn Clearview 1Chris schreef: ↑vr 07 feb 2020, 14:30Bizar lettertype?
I-78 East - Exit 45 - PA863 by formulanone, on Flickr
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18029
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Het is in ieder geval waardeloos leesbaar...
Enne gojje mins blieft altied leave.
- Mandelsoft
- expressweg
- Berichten: 3228
- Lid geworden op: za 26 sep 2009, 16:16
- Locatie: Zoetermeer
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Ik denk eerder dat het hier Highway Gothic Series B betreft. Dat is als RWS Cc (ook van Highway Gothic afgeleid), maar dan nog smaller
Sommige mensen zijn niet in een model te vatten...
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 21911
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 9:17
- Locatie: Sesamstraat
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Massachusetts is eindelijk begonnen met de omnummering van afritnummers, van opvolgende nummers naar dichtstbijzijnde mijl. De MUTCD 2009 dwingt tot deze wijziging, maar het project werd alsmaar uitgesteld. Totdat onder dreiging van intrekking van federale subsidies maar werd toegezegd uiterlijk in 2022 de omnummering op orde te hebben. De federale overheid betaalt overigens 90% van de kosten van wijziging.
Als op de foto te zien, worden bordjes met "old exit" geplaatst naast de nieuwe afritnummers om de transitie te vergemakkelijken. Dit is in lijn met wat in andere staten gebeurde die zo'n transitie hebben gemaakt. Gedacht is dat deze gele bordjes twee jaar blijven staan. Dat is voor de regio Cape Cod echter niet genoeg. Vanuit de politiek daar wordt aangedrongen op een uitzondering voor US-6. De nummering van die route is wat raar, aangezien de eerste afrit op het snelweg-deel in de staat afrit 55 zou zijn, maar bovenal lijken de mensen daar conservatief. Aan de ene kant is men bang voor verwarring onder toeristen, het moeten herdrukken van foldertjes die naar oude nummers verwijzen en "waarom zou je dit na decennia oude nummers uberhaupt wijzigen?"; aan de andere kant hoor je dan geluiden "hoe belangrijk zijn afritnummers nou nog tegenwoordig nu iedereen navigeert met apps?" Wat dat laatste betreft werd lokaal in ieder geval al geconstateerd dat er tegenwoordig veel minder geprint materiaal in omloop is, zodat het nu niet zo zal zijn dat toeristische attracties en hun bezoekers nog heel lang blijven zitten met foldertjes waarop een oud nummer staat. Meer over de situatie rond Cape Cod: https://www.capecod.com/newscenter/loca ... t-numbers/
Vier kortere snelwegen zijn trouwens al wel uitgezonderd van de omnummering: I-291, I-391 en US-213 zijn zeer korte routes en de afritten liggen daadwerkelijk ongeveer een mijl uit elkaar. De Lowell Connector, een inprikker vanaf I-495 naar de stad Lowell, heeft er meer in zijn 3 mijl. Maar deze route heeft geen mijlpalen, dus daar kan men de afritnummering dan niet aan koppelen. Verder vind ik het wel opvallend dat men de nummers op de snelwegen gaat vervangen door van west naar oost en zuid naar noord te werken. Dat is in dezelfde volgorde als de nummers oplopen, waar ikzelf zou zijn begonnen aan de kant met de hoogste nummers (die dan nog hoger worden) om daarmee duplicering tussen een nog niet vervangen oud nummer en een nieuw nummer te vermijden.
(bron: NBC)
Als op de foto te zien, worden bordjes met "old exit" geplaatst naast de nieuwe afritnummers om de transitie te vergemakkelijken. Dit is in lijn met wat in andere staten gebeurde die zo'n transitie hebben gemaakt. Gedacht is dat deze gele bordjes twee jaar blijven staan. Dat is voor de regio Cape Cod echter niet genoeg. Vanuit de politiek daar wordt aangedrongen op een uitzondering voor US-6. De nummering van die route is wat raar, aangezien de eerste afrit op het snelweg-deel in de staat afrit 55 zou zijn, maar bovenal lijken de mensen daar conservatief. Aan de ene kant is men bang voor verwarring onder toeristen, het moeten herdrukken van foldertjes die naar oude nummers verwijzen en "waarom zou je dit na decennia oude nummers uberhaupt wijzigen?"; aan de andere kant hoor je dan geluiden "hoe belangrijk zijn afritnummers nou nog tegenwoordig nu iedereen navigeert met apps?" Wat dat laatste betreft werd lokaal in ieder geval al geconstateerd dat er tegenwoordig veel minder geprint materiaal in omloop is, zodat het nu niet zo zal zijn dat toeristische attracties en hun bezoekers nog heel lang blijven zitten met foldertjes waarop een oud nummer staat. Meer over de situatie rond Cape Cod: https://www.capecod.com/newscenter/loca ... t-numbers/
Vier kortere snelwegen zijn trouwens al wel uitgezonderd van de omnummering: I-291, I-391 en US-213 zijn zeer korte routes en de afritten liggen daadwerkelijk ongeveer een mijl uit elkaar. De Lowell Connector, een inprikker vanaf I-495 naar de stad Lowell, heeft er meer in zijn 3 mijl. Maar deze route heeft geen mijlpalen, dus daar kan men de afritnummering dan niet aan koppelen. Verder vind ik het wel opvallend dat men de nummers op de snelwegen gaat vervangen door van west naar oost en zuid naar noord te werken. Dat is in dezelfde volgorde als de nummers oplopen, waar ikzelf zou zijn begonnen aan de kant met de hoogste nummers (die dan nog hoger worden) om daarmee duplicering tussen een nog niet vervangen oud nummer en een nieuw nummer te vermijden.
(bron: NBC)
Laatst gewijzigd door Pino op do 20 feb 2020, 22:03, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Buurstaat Rhode Island is de afgelopen jaren ook bezig geweest met een afritnummering naar afstand te implementeren. Sequentieel was lange tijd de norm in de noordoostelijke staten, maar ook wel her en der elders.
California heeft nooit een coherente afritnummering gehad omdat ze geen mileposts hebben, maar postmiles, die tellen per county, dus na elke county gaat dat weer naar 0 zodat het niet bruikbaar was voor de afritnummering. Afritnummering wordt nu geleidelijk wel ingevoerd kennelijk.
California heeft nooit een coherente afritnummering gehad omdat ze geen mileposts hebben, maar postmiles, die tellen per county, dus na elke county gaat dat weer naar 0 zodat het niet bruikbaar was voor de afritnummering. Afritnummering wordt nu geleidelijk wel ingevoerd kennelijk.
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 21911
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 9:17
- Locatie: Sesamstraat
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Zijn ze begin deze eeuw al mee begonnen, dus ik was eigenlijk in de veronderstelling dat heel California nu wel zo'n beetje voorzien was. Overigens is in California indertijd besloten het postmile-systeem te handhaven als basis voor plaatsbepaling op de wegen, zodat de mile-based afritnummering daar dus niet is gebaseerd op daadwerkelijke mijl-palen in de buurt van de afrit, maar op de afstand in mijlen vanaf het westelijke / zuidelijke begin van het bewuste wegnummer.
Wat betreft opvolgende nummers tegenover mijl-based: het noordoosten had eerder een ontwikkeld snelwegennet en had daarop al heel vroeg afritnummering. Die was gebaseerd op opvolgende nummers; nummering gebaseerd op de dichtstbijzijnde mijl kwam pas later op. Een transitie in het noordoosten zou daarom altijd relatief bewerkelijk zijn. De meeste andere staten hadden, in de tijd dat mile-based de overhand nam, nog weinig genoeg snelweg om dat vrij snel in te kunnen voeren. Daarop was natuurlijk 1 uitzondering, namelijk California dat om de hierboven genoemde reden helemaal geen afritnummers had. Zowel het noordoosten als California hebben tegen die achtergrond ruim de tijd gekregen, maar uiteindelijk is de uniformiteit toch doorgevoerd...
Wat betreft opvolgende nummers tegenover mijl-based: het noordoosten had eerder een ontwikkeld snelwegennet en had daarop al heel vroeg afritnummering. Die was gebaseerd op opvolgende nummers; nummering gebaseerd op de dichtstbijzijnde mijl kwam pas later op. Een transitie in het noordoosten zou daarom altijd relatief bewerkelijk zijn. De meeste andere staten hadden, in de tijd dat mile-based de overhand nam, nog weinig genoeg snelweg om dat vrij snel in te kunnen voeren. Daarop was natuurlijk 1 uitzondering, namelijk California dat om de hierboven genoemde reden helemaal geen afritnummers had. Zowel het noordoosten als California hebben tegen die achtergrond ruim de tijd gekregen, maar uiteindelijk is de uniformiteit toch doorgevoerd...
Laatst gewijzigd door Pino op do 20 feb 2020, 22:23, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
De hele wegenadministratie van California is gebaseerd op die postmiles. Alle kunstwerken zijn genummerd op die basis, ik snap dat ze dat wel behouden voor beheer en administratie. Vooral ook omdat nagenoeg de volledige infrastructuur uit die tijd dateert. Mile markers zijn daar kennelijk in 2002 geïntroduceerd, sinds die tijd zijn amper nog nieuwe snelwegen aangelegd.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
De bewegwijzering van de State Route schilden van South Dakota is geïntegreerd op de bewegwijzering net iets anders dan op de trailblazers. De kleur groen van het wegnummerschild is net wat donkerder dan die van de bewegwijzering.
US385 North US16 East at SD244 Signs by formulanone, on Flickr
SD244 East Sign - Downhill Curve by formulanone, on Flickr
US385 North US16 East at SD244 Signs by formulanone, on Flickr
SD244 East Sign - Downhill Curve by formulanone, on Flickr
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Centreren van de plaatsnamen is in dit soort gevallen niet echt handig...
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Er wordt vooral op wegnummer gereden, en vaak maar één doel gebruikt. Mount Rushmore mag algemeen bekend zijn, en het lijkt me ook logisch dat Hill en City geen twee verschillende plaatsnamen zijn.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Dat mag allemaal zo zijn, een goed ontwerp is het niet.
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Het kan anders ja, het is niet zoals we het in Europa zouden doen. Maar ik denk dat het voldoet, zeker op de rustige wegen van een staat als South Dakota. Het is al heel wat dat hier meerdere wegwijzers staan, met doelen.
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 21911
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 9:17
- Locatie: Sesamstraat
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Zal wel met de toeristische attractie Mount Rushmore te maken hebben. Wat betreft het ontwerp: met een net ietsje breder bord of gebruik van FHWA(D) of zelfs gekernd (E) had het doel Hill City op één regel gepast en dan was het probleem weg geweest.
Weet eerlijk gezegd niet of dat nu een heel Amerikaans-Europees ding is; gewoon een wat matig ontwerp dat op zich overal kan voorkomen. Misschien hebben we in Nederland wat meer doelen die over meerdere regels gaan dan in een rurale staat als South Dakota. De gangbaardere Amerikaanse ontwerpen, met meer bermborden waarop doelen eerder op één regel passen dan op een portaalbord van één rijstrook breed.
Weet eerlijk gezegd niet of dat nu een heel Amerikaans-Europees ding is; gewoon een wat matig ontwerp dat op zich overal kan voorkomen. Misschien hebben we in Nederland wat meer doelen die over meerdere regels gaan dan in een rurale staat als South Dakota. De gangbaardere Amerikaanse ontwerpen, met meer bermborden waarop doelen eerder op één regel passen dan op een portaalbord van één rijstrook breed.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Atlanta. Aanduiding voor de 'Peach Pass', de transponder voor de elektronische tol in Georgia. De bijnaam van Georgia is de 'Peach State'. In Atlanta en omgeving zijn tig straatnamen met 'Peach' er in.
De dynamische toltarieven zijn per sectie, dus als je vindt dat het vanaf hier te duur wordt kan je er uit (of er in).
DSC05694 by Eric Stuve, on Flickr
De dynamische toltarieven zijn per sectie, dus als je vindt dat het vanaf hier te duur wordt kan je er uit (of er in).
DSC05694 by Eric Stuve, on Flickr
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Waar zou dit voor zijn? Tegenlicht? Contrast? Anti-graffiti?
I-10 WB 27th ave-43 ave new lane-0020 by Arizona Department of Transportation, on Flickr
I-10 WB 27th ave-43 ave new lane-0020 by Arizona Department of Transportation, on Flickr
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36660
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
In Eighty Four staat het hoofdkantoor van de 84 Lumber Co, en ligt aan de B&O spoorweg op milemarker 84.
De plaats heette oorspronkelijk Smithville, en is in 1884 hernoemd.
De plaats heette oorspronkelijk Smithville, en is in 1884 hernoemd.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Interessant!
Hoe botsvriendelijk zijn die staanders eigenlijk?
Hoe botsvriendelijk zijn die staanders eigenlijk?
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
George Orwell had hier ook zijn inspiratie opgedaan? (1984)
Pictogrammen in Trenton, New Jersey.
NJ29 South to I-195 I-295 NJ33 NJ129 - Exit for US1 North by formulanone, on Flickr
Pictogrammen in Trenton, New Jersey.
NJ29 South to I-195 I-295 NJ33 NJ129 - Exit for US1 North by formulanone, on Flickr
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Grappig die uitleg op Wikipedia:
Ben ik nu de enige die denkt dat de meest voor de hand liggende verklaring er niet bijstaat: namelijk dat Eighty Four een verwijzing is naar het jaar waarin de naamswijziging plaatsvond?Eighty Four was originally named Smithville. Due to postal confusion with another town of the same name, its name was changed to "Eighty Four" on July 28, 1884.[4] The origin of the name is uncertain. It has been suggested that the town was named in honor of Grover Cleveland's 1884 election as President of the United States, but that occurred after the town was named. Another possibility is the town's mile marker on the Baltimore & Ohio Railroad.[4] Another is that the town was named after the year the town's post office was built, by a postmaster who "didn't have a whole lot of imagination."[5]Still another theory on the name is Major Alexander Cooper Hamilton, who served in Pennsylvania’s 84th Voluntary infantry regiment, which fought in the battle of Gettysburg, under Lieutenant Colonel Milton Opp.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36660
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Nou, ik denk dat dus niet.
De milemarker 84 van de spoorweg heeft vrijwel zeker het houtkapbedrijf de naam gegeven, en geeft ook een goede locatieaanduiding.
Op het hoofdkantoor van het houtkapbedrijf na stelt het gat verder weinig voor.
Dat het in 1884 hernoemd werd lijkt mij nou net geen reden. Totaal onlogisch.
De milemarker 84 van de spoorweg heeft vrijwel zeker het houtkapbedrijf de naam gegeven, en geeft ook een goede locatieaanduiding.
Op het hoofdkantoor van het houtkapbedrijf na stelt het gat verder weinig voor.
Dat het in 1884 hernoemd werd lijkt mij nou net geen reden. Totaal onlogisch.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
In Lincoln, Nebraska doen ze kennelijk niet aan control cities. Bij afritten waar überhaupt al portaalbewegwijzering is staat alleen 'I-80 East' aangegeven. Je zou denken dat hier Omaha niet zou misstaan.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32132
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Het mooie is: het is 136 jaar geleden en we zullen de exacte reden waarschijnlijk nooit meer te weten komen.Rene schreef: ↑zo 26 apr 2020, 13:51 Nou, ik denk dat dus niet.
De milemarker 84 van de spoorweg heeft vrijwel zeker het houtkapbedrijf de naam gegeven, en geeft ook een goede locatieaanduiding.
Op het hoofdkantoor van het houtkapbedrijf na stelt het gat verder weinig voor.
Dat het in 1884 hernoemd werd lijkt mij nou net geen reden. Totaal onlogisch.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
De wegen rond Los Angeles doen ook steeds meer gedateerd aan. Een groot deel is in de jaren '50-60 aangelegd, na 1975 zijn er nog weinig snelwegen aangelegd, en in tegenstelling tot wat vaak gedacht wordt zijn er in Los Angeles weinig snelwegen nadien nog verbreed. De snelwegen zijn veelal oorspronkelijk met 2x4 rijstroken aangelegd, waarbij de linker vluchtstrook later de HOV lane is geworden, waarbij het klassieke Los Angeles profiel van 2x5 rijstroken ontstond.
De bewegwijzering is ook nogal verouderd. Er wordt heel veel gepopnageld, sowieso zijn alle afrit tabs pas later erop geplakt, want men begon pas na 2000 met het invoeren van afritnummering in California. Er hangt ook veel oude meuk, inclusief button copy dat al ruim 20 jaar niet meer nieuw wordt toegepast.
I-105 East - Long Beach Blvd 1.25 Miles by formulanone, on Flickr
CA91 East - Exit 34 - CA55 by formulanone, on Flickr
CA91 East - CA90 1.25 Miles by formulanone, on Flickr
CA91 East - Grand Blvd 0.25 Mile Greenout by formulanone, on Flickr
I-15 North - Exit 106AB - CA60 by formulanone, on Flickr
I-15 North - Exit 115AB - CA210 by formulanone, on Flickr
I-210 West - Exit for I-605 South by formulanone, on Flickr
CA118 West Exits at CA23 - Becomes CA23 South by formulanone, on Flickr
I-405 North - Exit for CA90 Marina del Rey by formulanone, on Flickr
US101 North - White Oak Avenue - Half Mile by formulanone, on Flickr
US101 North - Exit for Woodlake Avenue by formulanone, on Flickr
De bewegwijzering is ook nogal verouderd. Er wordt heel veel gepopnageld, sowieso zijn alle afrit tabs pas later erop geplakt, want men begon pas na 2000 met het invoeren van afritnummering in California. Er hangt ook veel oude meuk, inclusief button copy dat al ruim 20 jaar niet meer nieuw wordt toegepast.
I-105 East - Long Beach Blvd 1.25 Miles by formulanone, on Flickr
CA91 East - Exit 34 - CA55 by formulanone, on Flickr
CA91 East - CA90 1.25 Miles by formulanone, on Flickr
CA91 East - Grand Blvd 0.25 Mile Greenout by formulanone, on Flickr
I-15 North - Exit 106AB - CA60 by formulanone, on Flickr
I-15 North - Exit 115AB - CA210 by formulanone, on Flickr
I-210 West - Exit for I-605 South by formulanone, on Flickr
CA118 West Exits at CA23 - Becomes CA23 South by formulanone, on Flickr
I-405 North - Exit for CA90 Marina del Rey by formulanone, on Flickr
US101 North - White Oak Avenue - Half Mile by formulanone, on Flickr
US101 North - Exit for Woodlake Avenue by formulanone, on Flickr
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
"Make the roadsigns big again"
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: [USA] Amerikaanse bewegwijzering
Chicago. Een knooppuntaankondiging al op 7 mijl (12 kilometer). Volgens mij niet gebruikelijk.
I-90 East - Exit for Arlington Hieghts Road by formulanone, on Flickr
I-90 East - Exit for Arlington Hieghts Road by formulanone, on Flickr