Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Moderator: Moderatoren
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Gisteren een nieuwe fout gespot: op de Waterlinieweg kruising met de inprikker naar knooppunt Rijnsweerd op splinternieuwe borden consequent 'Utrecht-Science Park' in zwart-op-wit. Eerste nieuwe bord op de inprikker is wel in de juiste kleuren.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Als je vanaf de MAKRO Ri Hoogezand rijdt staan er gele borden met Bremen, dan Oldenburg op / naar de N7, Bremen bij Westerbroek, dan weer Oldenburg tot Zuidbroek, dan weer Bremen tot de grens en dan weer Oldenburg tot Leer. Dan pas beiden.Peter schreef: ↑wo 21 okt 2020, 10:57 Ach ja: ook in Duitsland staat alleen nog Oldenburg op de A280 en A31 tot de A28 (Dreieck Leer).... Ouwe meuk, die wellicht snel vervangen wordt, maar snel is in Duitsland betrekkelijk. Je zou nu eigenlijk vanaf de N7 borden moeten zetten met "Bremen volg Oldenburg of Bremen. Oldenburg volg Bremen of Oldenburg"
Vraag is ook waarom men Bremen wel over Oldenburg heeft geplakt tussen de N33 en de grens en niet tussen KP Julianaplein en afslag Zuidbroek. Men zat wel met het probleem dat Oldenburg bij kp Zuidbroek meestal niet over Bremen geplakt kon worden (evt tijdelijk) tenzij in smalschrift. Andersom is makkelijk. Wellicht wilde men daar weer wachten op vervanging van de borden bij Hoogezand, die weer op de verbouwing van de afrit wachten...
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Nieuw bord zeker? Heb ik nog niet gezien.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Nee, Bremen over Oldenburg heengeplakt. Vreemd, tenzij de rest tussen KP Julianaplein en Zuidbroek ook in de komende weken wordt overgeplakt.
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Misschien hebben ze dit aangepakt omdat de andere borden (in tegengestelde richting) ook zijn aangepast?
(Zie het NBA-topic voor foto's.)
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Zag vandaag dat op de N255 bij de vooraankondiging voor de rotonde met de N57, de N57 mist op de Ddesign vervanger van dit bord. Extreem slordig (overigens mist ook de hele contour-tak naar links).
Discussieren is de kunst van het weglaten.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Matrassenconcurent. Naast de spelfout lijkt het bedrijf 'Matrasconcurrent' te heten en niet meer hier in Ommen te zitten.
Ommen Koopcentrum West by European Roads, on Flickr
Ommen Koopcentrum West by European Roads, on Flickr
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Tijdens het streetviewen kwam ik in Leeuwarden op de Harlingerstraat weg nog steeds de N383 tegen. Volgens mij loopt hij al een tijdje niet meer daar..
https://goo.gl/maps/Xif72xDnnYNRmyn18
https://goo.gl/maps/Xif72xDnnYNRmyn18
-
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 20524
- Lid geworden op: do 05 mei 2005, 10:28
- Locatie: 's-Hertogenbosch
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Het nummer is al geruime tijd vervallen op deze locatie, het nummer behoort tot een weg in het buitengebied. Zie hier voor meer informatie.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Ik weet niet zeker of dit een fout is (ben geen bewegwijzeringsfetishist), maar vond het wel raar. Als je vanuit IJburg over de S114 rijdt en van de Uyllanderbrug komt, heb je achter elkaar de kruising vmet de Diemerpoldeweg (naar de Maxis) en de oprit van de A9.
Vanuit IJburg mag je niet linksaf slaan de Diemerpolderweg op.
Vóór de Diemerpolderweg staat een bord:
Even verder staat een vooraankondiging voor de oprit A9, waar rechtdoor staat
Is dit (het "Volg Amsterdam") een fout of zit hier een diepere systematiek achter?
Vanuit IJburg mag je niet linksaf slaan de Diemerpolderweg op.
Vóór de Diemerpolderweg staat een bord:
Bij de eerste kruising (met de Diemerpolderweg) mag en kan je alleen rechtdoor dmv een , er staan ook geen handwijzers (behalve voor fietsers) bij deze kruising.✈ Schiphol
Utrecht
Haarlem
Volg
Amsterdam
Even verder staat een vooraankondiging voor de oprit A9, waar rechtdoor staat
en rechtsafA1
Diemen
Amsterdam
Almere
Hengelo
S114
Mijn vraag is dus waarom moet je bij dat eerste bord Amsterdam volgens als je naar Schiphol wil? Ook de volgordewisseling tussen de twee borden vind ik apart, zeker dat op het tweede bord Utrecht bovenaan staat, wat geen doel aan de A9 is.Utrecht
Haarlem
✈ Schiphol
Is dit (het "Volg Amsterdam") een fout of zit hier een diepere systematiek achter?
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Het volg-bord betekent dat je een andere bestemming moet volgen totdat je weer verwijzingen richting Schiphol of Utrecht krijgt.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Wellicht is het zo dat het volgbord is neergezet op een moment dat de afslag richting A9 er nog niet was? Dat stuk s114 ging uit mijn hoofd rond 2014 open en uit die tijd stamt wellicht het volgbord ook, terwijl de A9 afslag rond 2017 (?) is opengesteld? En mogelijk heeft men bij openstelling van die laatste afslag dat volgbord wel moeten weghalen of aanpassen, maar is men dat vergeten?
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6382
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 22:05
- Locatie: Ibiza ;-)
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Maar er zijn dus tussentijds geen andere borden die je kunt volgen...
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Klopt. Men is dat bord vergeten te verwijderen. Staat er inmiddels al een paar jaar verwarring te schoppen.Rein schreef: ↑zo 07 feb 2021, 22:28 Wellicht is het zo dat het volgbord is neergezet op een moment dat de afslag richting A9 er nog niet was? Dat stuk s114 ging uit mijn hoofd rond 2014 open en uit die tijd stamt wellicht het volgbord ook, terwijl de A9 afslag rond 2017 (?) is opengesteld? En mogelijk heeft men bij openstelling van die laatste afslag dat volgbord wel moeten weghalen of aanpassen, maar is men dat vergeten?
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Misschien staat er verderop (300m) nog een vooraankoniging met de linksaf doelen?
Als er op een bord gecontourd deel van de pijl staat betekent dit dat op het/de volgende bord(en) de rest staat.
Alle wegen lijden
-
- stadsweg
- Berichten: 434
- Lid geworden op: zo 16 nov 2008, 11:05
- Locatie: Eindhoven, Noord-Brabant
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Oeps..... De massale uitrol van de nieuwe handwijzers loopt niet overal even goed
https://www.ed.nl/video/foutje-in-plaat ... rd~p203495
Daarbij is het opvallend dat deze op wit achtergrond staat, ook andere "Bruine" doelen staan op wit. Geeft een bonte verzameling.
https://www.google.nl/maps/@51.4541099, ... 384!8i8192
https://www.google.nl/maps/@51.4531807, ... 384!8i8192
https://www.ed.nl/video/foutje-in-plaat ... rd~p203495
Daarbij is het opvallend dat deze op wit achtergrond staat, ook andere "Bruine" doelen staan op wit. Geeft een bonte verzameling.
https://www.google.nl/maps/@51.4541099, ... 384!8i8192
https://www.google.nl/maps/@51.4531807, ... 384!8i8192
As ge nie mìr nèijsgierig bent, dan worde aauwd!
Raadscommissie gem. Eindhoven (verkeer & veiligheid).
Raadscommissie gem. Eindhoven (verkeer & veiligheid).
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Ik zie alleen bruine doelen met een wit randje die tegen witte doelen aanliggen.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
-
- stadsweg
- Berichten: 434
- Lid geworden op: zo 16 nov 2008, 11:05
- Locatie: Eindhoven, Noord-Brabant
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Lijkt of alles 1 op 1 overgenomen is, zal intern eens navragen hoe en wat. Nu krijg je een bonte verzameling tussen bruine toeristische doelen en witte die naar hetzelfde verwijzen.
As ge nie mìr nèijsgierig bent, dan worde aauwd!
Raadscommissie gem. Eindhoven (verkeer & veiligheid).
Raadscommissie gem. Eindhoven (verkeer & veiligheid).
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Eindoven?Dennal schreef: ↑di 16 mar 2021, 10:39 Oeps..... De massale uitrol van de nieuwe handwijzers loopt niet overal even goed
https://www.ed.nl/video/foutje-in-plaat ... rd~p203495
De bordenmaker was zeker in de war met het crematorium, dat moest zwart-op-wit.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Eet- en zakenpark dan maar?
Sowieso verschrikkelijk dit soort nietszeggende namen. Bovenstaande suggestie is al loos, maar vertaald in het Engels om hip te doen is helemaal bagger...
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Als je in het Engels een spelfout maakt in het Nederlands, is het dan fout, of telt dat gewoon als 'geografische naam' en dus mag alles weer?
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Dat is Nederengels.
Je weet wel: het in Nederland gesproken Engelse dialect dat inmiddels in bijvoorbeeld Amsterdam de dominante taal is geworden en het Nederlands verdrongen heeft.
Je weet wel: het in Nederland gesproken Engelse dialect dat inmiddels in bijvoorbeeld Amsterdam de dominante taal is geworden en het Nederlands verdrongen heeft.
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
fokking vet.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Kaaiman
- Secretaris
- Berichten: 17386
- Lid geworden op: ma 26 jun 2006, 16:54
- Locatie: Hoogeveen
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Fakking, toch?
Het zou ook food (meervoud foden) & busines (enkelvoud busine) kunnen zijn. Misschien dat je foden kunt gebruiken om een busine aan te drijven?
Heb je nog wel een Voedsel- en Zakenpark nodig om foden en busines uit te vinden, want ik heb geen idee wat het zouden kunnen zijn.
Het zou ook food (meervoud foden) & busines (enkelvoud busine) kunnen zijn. Misschien dat je foden kunt gebruiken om een busine aan te drijven?
Heb je nog wel een Voedsel- en Zakenpark nodig om foden en busines uit te vinden, want ik heb geen idee wat het zouden kunnen zijn.
Deur Drenthe • website over het Drentse provinciaal en rijkswegennet
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
@DeurDrenthe • volg het Drentse wegennieuws op Mastodon
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Het kan dus nog erger: er hoort geen spatie in de naam Food&Businesspark (ook geschreven als FoodenBusinesspark). Had er geen afbrekingsstreepje moeten staan achter de &?
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Op de website staat FOOD ALS MIDDELPUNT.
Dan had het dus &FoodBusinesspark moeten zijn
Dan had het dus &FoodBusinesspark moeten zijn
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Helaas kregen de taalkundigen er geen food tussen de deur.
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18031
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: Wegweizers (fouten in bewegwijzering)
Helaas is dat al even busines es usual.
Enne gojje mins blieft altied leave.