Discussies over de bewegwijzering. Voor zowel het hoofdwegennet als het onderliggend wegennet. Over systeem, wegnummering, redesign, fouten, ANWB, Tebodin, etc.
Moderator: Moderatoren
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » zo 16 mei 2021, 21:12
nickdh schreef: ↑zo 16 mei 2021, 21:09
Ik wist het niet zeker of die nieuw waren
Dat wordt ook steeds meer mijn probleem. Sinds vorig jaar staat "Rijkswaterstaat" in de bies en kon ik daaraan herkennen dat een bord nieuw was.
Maar dat is nu alweer zo lang zo, dat dat niet meer helpt.
Bovendien hebben de nieuwe borden op de A4 bij Ypenburg "Rijkswaterstaat" weer in het blauwe gedeelte staan. Die waren misschien al jaren geleden ontworpen...
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1662
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » wo 19 mei 2021, 19:09
Inmiddels is A13-Li-6,350 ook vervangen door een Binckhorst exemplaar.
Op deze pagina heb ik hem onder een betere hoek kunnen plaatsen.
- SPOILER: TOON
-
Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7874
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
-
Contacteer:
Bericht
door Jackbauer1350 » wo 19 mei 2021, 22:33
Weer zo'n vreselijk routebord.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » di 25 mei 2021, 12:36
Nieuw bord op A28 richting zuiden:
Dit vorkbord is nieuw (helaas regende het):
Zijn voorganger, uit zonniger tijden (2018):
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Steyn_E
- autoweg
- Berichten: 1431
- Lid geworden op: ma 27 dec 2010, 22:40
Bericht
door Steyn_E » di 25 mei 2021, 12:57
Beduidend leesbaarder. Iets klopt er niet op dat oude bord.
-
Hensepens
- autoweg
- Berichten: 1072
- Lid geworden op: wo 09 mar 2005, 21:17
- Locatie: Hoofddorp
-
Contacteer:
Bericht
door Hensepens » di 25 mei 2021, 13:55
Zwinderen te laag tov afvallende pijl? 600 meter niet links aligned maar gecentreerd .
-
Sibren
- verkeersader
- Berichten: 585
- Lid geworden op: zo 11 jun 2017, 22:31
- Locatie: Groningen
Bericht
door Sibren » di 25 mei 2021, 14:19
Geesbrug stond op het oude bord ook in smalschrift terwijl dat makkelijk in normaal schrift had gepast, en "Ooster-" stond niet goed uitgelijnd met A37.
Ik ga naar mijn werk in een heeeeele dikke Mercedes. Ik klooi onderweg met mijn telefoon en draag geen gordel. Als er file staat, ga ik ze lekker voorbij over de vluchtstrook. (Ik ga met de bus.)
-
sven_engelen
- expressweg
- Berichten: 3353
- Lid geworden op: ma 09 dec 2013, 10:42
- Locatie: Venlo/Arnhem
-
Contacteer:
Bericht
door sven_engelen » di 25 mei 2021, 21:01
De N2 sticker is kennelijk weer verwijderd... Dit screenshot is van afgelopen zondag met de GoPro.
Svenlo
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 26 mei 2021, 17:51
En ook vanmiddag nog geen andere nieuwe borden.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Pino
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 21913
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 9:17
- Locatie: Sesamstraat
-
Contacteer:
Bericht
door Pino » wo 26 mei 2021, 19:48
Ik dacht te hebben begrepen dat plaatsing van NBA op de A10 Noord oorspronkelijk was voorzien voor bij het grote onderhoud vorig jaar, maar dat dat toen is uitgesteld toen het hele groot onderhoud ivm Corona werd vervroegd en omgegooid. Maar die borden zullen nu wel klaar zijn, dus nu er één schaap over de dam is, is het hopelijk een kwestie van gunstige nachten zoeken om de andere borden op dit wegvak te vervangen.
-
nvanleijden
- woonerf
- Berichten: 66
- Lid geworden op: za 22 aug 2020, 19:45
Bericht
door nvanleijden » vr 28 mei 2021, 9:52
Langs de A10-west is men ook begonnen met het plaatsen van de eerste nieuwe NBA.
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1662
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » vr 28 mei 2021, 11:56
Als dat richting Coenplein is, kan ik dat proberen in beeld te brengen.
-
nvanleijden
- woonerf
- Berichten: 66
- Lid geworden op: za 22 aug 2020, 19:45
Bericht
door nvanleijden » vr 28 mei 2021, 12:46
Richting Coenplein nog niet, richting De Nieuwe Meer hing er in ieder geval voor de afrit s115 een nieuwe aankondiging en voor de s116 een nieuw vorkbord.
-
boe!
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18233
- Lid geworden op: di 19 jul 2005, 20:02
- Locatie: Leusden
Bericht
door boe! » vr 28 mei 2021, 13:09
Lekker cryptisch. Beide rijbanen gaan uiteindelijk naar De Nieuwe Meer en De Nieuwe Meer ligt niet eens in de buurt van de S115 en S116. Ik neem aan dat je de binnenring bedoelt?
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » vr 28 mei 2021, 13:18
boe! schreef: ↑vr 28 mei 2021, 13:09
Ik neem aan dat je de binnenring bedoelt?
Ik neem juist het omgekeerde aan. En s115 zal wel s105 betekenen of zo.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
nvanleijden
- woonerf
- Berichten: 66
- Lid geworden op: za 22 aug 2020, 19:45
Bericht
door nvanleijden » vr 28 mei 2021, 13:21
Beetje in de war met nummers... bedoel uiteraard s105 en s106. De A10-west ligt tussen Coenplein en De Nieuwe Meer, de richtingen lijken me dan vrij vanzelfsprekend.
-
Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7874
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
-
Contacteer:
Bericht
door Jackbauer1350 » vr 28 mei 2021, 18:06
Dat moeten dan deze twee zijn:
Oud en nieuw nog naast elkaar
En op de binnenring net voorbij de afrit S107 staat alvast deze mast:
als vervanging van dit bord:
(foto Harry)
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1662
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » vr 28 mei 2021, 21:07
A1-Re, vorkbord voor afrit Diemen is inmiddels weer voorzien van een nieuw exemplaar;
-
Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7874
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
-
Contacteer:
Bericht
door Jackbauer1350 » vr 28 mei 2021, 21:17
Zie het schadebordentopic
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1662
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » vr 28 mei 2021, 22:07
Dat is echt totaal langs me heen gegaan.
tijd voor weekend.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22840
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » ma 31 mei 2021, 17:55
Nog een keer A10-West Amsterdam:
Richting Coentunnel:
Richting De Nieuwe Meer:
(Hier stond P+R Bos en Lommer; de naam is verkort tot S104)
Ik vind West toch wel een rare naam. Slotervaart en Osdorp zijn ook West...
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
-
Contacteer:
Bericht
door Palance » ma 31 mei 2021, 18:05
Ik zie dat het doel Haarlem gesneuveld is bij afrit 3.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
-
Rein
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10197
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Bericht
door Rein » ma 31 mei 2021, 18:38
harry schreef: ↑ma 31 mei 2021, 17:55
Ik vind West toch wel een rare naam. Slotervaart en Osdorp zijn ook West...
Ja voor ons wel, maar in/rond Amsterdam maakt men onderscheid in West (=westelijke stadsdelen binnen de Ring) en Nieuw-West (=westelijke stadsdelen buiten de Ring). Nieuw-West omvat o.a. Osdorp, Geuzenveld, Slotermeer, Slotervaart, Sloten en Sloterdijk. In Nieuw-West wonen in totaal ca 160.000 mensen, dus dat is bij elkaar een stad op zich met meer inwoners dan bijvoorbeeld Enschede, Amersfoort of Den Bosch.
-
Jackbauer1350
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7874
- Lid geworden op: ma 21 nov 2011, 22:03
- Locatie: Wijdemeren
-
Contacteer:
Bericht
door Jackbauer1350 » ma 31 mei 2021, 18:53
Palance schreef: ↑ma 31 mei 2021, 18:05
Ik zie dat het doel Haarlem gesneuveld is bij afrit 3.
Natuurlijk gedaan omdat men, en men is dan vast de gemeente Amsterdam, de N/A200 niet meer als doorgaande route wil.
Ook opvallend is dat de combi S103/S104 er niet meer is bij die aansluiting. Alleen nog S103.
Laatst gewijzigd door
Jackbauer1350 op ma 31 mei 2021, 18:56, 1 keer totaal gewijzigd.
-
Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31547
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
-
Contacteer:
Bericht
door Palance » ma 31 mei 2021, 18:55
Gelukkig hebben we de wegenkennis voor lokaal bekenden en navigatie voor lokaal onbekenden nog. Ofwel, het zal vrijwel niets uitmaken.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
-
paolie
- expressweg
- Berichten: 4100
- Lid geworden op: vr 14 nov 2008, 15:58
Bericht
door paolie » ma 31 mei 2021, 19:46
Rein schreef: ↑ma 31 mei 2021, 18:38
harry schreef: ↑ma 31 mei 2021, 17:55
Ik vind West toch wel een rare naam. Slotervaart en Osdorp zijn ook West...
Ja voor ons wel, maar in/rond Amsterdam maakt men onderscheid in West (=westelijke stadsdelen binnen de Ring) en Nieuw-West (=westelijke stadsdelen buiten de Ring). Nieuw-West omvat o.a. Osdorp, Geuzenveld, Slotermeer, Slotervaart, Sloten en Sloterdijk. In Nieuw-West wonen in totaal ca 160.000 mensen, dus dat is bij elkaar een stad op zich met meer inwoners dan bijvoorbeeld Enschede, Amersfoort of Den Bosch.
Nou, West is hier wel degelijk vreemd, want De Baarsjes en Westerpark maken ook deel uit van West, en worden apart genoemd. Hier had beter Oud-West gestaan.
-
sanderl
- autoweg
- Berichten: 1140
- Lid geworden op: ma 17 aug 2009, 12:25
- Locatie: Noord-Holland
Bericht
door sanderl » ma 31 mei 2021, 19:49
Net zo vreemd is overigens Slotervaart bij de s107. s106 is veel centraler gelegen voor Slotervaart. Dit is trouwens al lang zo.
-
Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21917
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Bericht
door Wouter N14 » ma 31 mei 2021, 19:53
En dan ben ik weer benieuwd wie er doorslaggevend is geweest, de gemeente, RWS of de Nbd.
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge