Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
Re: Google Earth & Maps
En ze komt ook nog eens vanaf links aangereden. Misschien een Britse toerist?
Re: Google Earth & Maps
Op deze streetview foto is te zien dat er een staat, maar blijkbaar is die later weggehaald:
https://www.google.nl/maps/@52.7682687, ... 384!8i8192
En dan kom je wel in de discussie hoe breed een middenberm moet zijn voordat het twee aparte wegen worden.
https://www.google.nl/maps/@52.7682687, ... 384!8i8192
En dan kom je wel in de discussie hoe breed een middenberm moet zijn voordat het twee aparte wegen worden.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21944
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Google Earth & Maps
Waar zie je dat de weggehaald is?Egbert schreef: ↑vr 14 jan 2022, 8:00 Op deze streetview foto is te zien dat er een staat, maar blijkbaar is die later weggehaald:
https://www.google.nl/maps/@52.7682687, ... 384!8i8192
En dan kom je wel in de discussie hoe breed een middenberm moet zijn voordat het twee aparte wegen worden.
De fietsstrook aan één zijde zou trouwens ook een belletje moeten doen rinkelen.
Re: Google Earth & Maps
De streetviewlink die je quote? Die is van juli 2021 en daar is de niet te zien. De oudere beelden van april 2019 en eerder wel.paolie schreef: ↑vr 14 jan 2022, 9:46Waar zie je dat de weggehaald is?Egbert schreef: ↑vr 14 jan 2022, 8:00 Op deze streetview foto is te zien dat er een staat, maar blijkbaar is die later weggehaald:
https://www.google.nl/maps/@52.7682687, ... 384!8i8192
En dan kom je wel in de discussie hoe breed een middenberm moet zijn voordat het twee aparte wegen worden.
Of dat het een eenrichtingsweg is waar fietsers in beide richtingen mogen gaan.De fietsstrook aan één zijde zou trouwens ook een belletje moeten doen rinkelen.
Re: Google Earth & Maps
Ah, inderdaad, ik keek alleen naar de 2019-beelden. Vreemde beslissing.Egbert schreef: ↑vr 14 jan 2022, 10:51De streetviewlink die je quote? Die is van juli 2021 en daar is de niet te zien. De oudere beelden van april 2019 en eerder wel.paolie schreef: ↑vr 14 jan 2022, 9:46Waar zie je dat de weggehaald is?Egbert schreef: ↑vr 14 jan 2022, 8:00 Op deze streetview foto is te zien dat er een staat, maar blijkbaar is die later weggehaald:
https://www.google.nl/maps/@52.7682687, ... 384!8i8192
En dan kom je wel in de discussie hoe breed een middenberm moet zijn voordat het twee aparte wegen worden.
Dan zouden er sowieso borden moeten staan.Of dat het een eenrichtingsweg is waar fietsers in beide richtingen mogen gaan.De fietsstrook aan één zijde zou trouwens ook een belletje moeten doen rinkelen.
-
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10219
- Lid geworden op: zo 10 jun 2007, 10:18
- Locatie: Haarlemmermeer
Re: Google Earth & Maps
Op Google Maps is er een stuk A2 verdwenen tussen Vinkeveen en Breukelen! Verkeer wordt ook omgeleid over andere wegen.
- Wouter N14
- Moderator
- Berichten: 21944
- Lid geworden op: vr 08 jul 2005, 12:56
- Locatie: Roosendaal
Re: Google Earth & Maps
Het heeft de krant gehaald
https://www.ad.nl/woerden/huh-snelweg-a ... ~a77b0193/
https://www.ad.nl/woerden/huh-snelweg-a ... ~a77b0193/
Het mooiste overkomt je, het minste is bedacht. Freek de Jonge
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Ik vraag me af hoeveel mensen dit advies ook daadwerkelijk zullen gaan volgen
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps
Gisteren was ook al een deel van de A59 bij Oss verdwenen. Die is intussen weer zichtbaar.
Re: Google Earth & Maps
Hoe krijg ik in Maps (op 5,3" telefoonscherm) de navigatie in 'vogelvlucht' ; dus dat ik als het ware achter het pijltje aan rijdt?
Nu loopt e.e.a uit het scherm bij grotere afstanden en ik moet ook steeds draaien aan het scherm zodat ik niet 'op de kop' hoef te kijken.
Bij de TT Bridge was dit gewoon 1x op 'rijden' drukken en het beeld was prima. Heb er nooit aan hoeven te zitten frutselen tijdens het rijden.
Nu met maps zit ik beduidend meer aan dat schermpje.. (helaas).
Nu loopt e.e.a uit het scherm bij grotere afstanden en ik moet ook steeds draaien aan het scherm zodat ik niet 'op de kop' hoef te kijken.
Bij de TT Bridge was dit gewoon 1x op 'rijden' drukken en het beeld was prima. Heb er nooit aan hoeven te zitten frutselen tijdens het rijden.
Nu met maps zit ik beduidend meer aan dat schermpje.. (helaas).
Re: Google Earth & Maps
Mijn werkadres stond goed in Google. Nu niet meer, is 300 meter naar het westen verplaatst waar ook wat gebouwen ingetekend lijken te zijn (die alleen op luchtfoto's van 10 jaar geleden staan, want toen stonden die tijdelijke gebouwen er) en vanwege de layout van het terrein kom je dus totaal verkeerd uit, kom je voor een gesloten hek te staan als je al bijna 2 km verkeerd gereden bent en kom je niet bij de parkeerplaats van het gebouw.
Gisteren twee externen op bezoek gehad die dus totaal de weg kwijt waren omdat ze navigeerden met Google Maps.
Het stond dus goed. Ik snap google dus niet. In de BAG staat het ook op de goede plek, op welke authoriteit gaan ze correcte informatie veranderen.
Het gekke is, ons kantoorgebouw staat er ook met naam in, en heeft het correcte adres. Alleen als je op adres zoekt krijg je de locatie van de incorrect geplaatste adresspeld.
Gisteren twee externen op bezoek gehad die dus totaal de weg kwijt waren omdat ze navigeerden met Google Maps.
Het stond dus goed. Ik snap google dus niet. In de BAG staat het ook op de goede plek, op welke authoriteit gaan ze correcte informatie veranderen.
Het gekke is, ons kantoorgebouw staat er ook met naam in, en heeft het correcte adres. Alleen als je op adres zoekt krijg je de locatie van de incorrect geplaatste adresspeld.
- Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Het gebeurt vaker dat een speld gaat 'rondzwerven' in de buurt. Wat daarachter zit weet ik niet. Ik zie ook dat een speld op mijn Google Maps app verkeerd staat gepositioneerd en in een bepaalde browser goed gepositioneerd.
In het geval wat je hierboven beschrijft valt er, behalve handmatig de locatie corrigeren (en misschien is dat nog een paar keer nodig) via de bewerkingsoptie denk ik weinig tegen te doen.
Mocht je willen bewerken maar het lukt niet, en je wil niet alles hier openbaar, dan kan je mij een pb sturen met de gegevens en waar je de speld wil hebben. Vaak lukt het me wel om het op te lossen.
In het geval wat je hierboven beschrijft valt er, behalve handmatig de locatie corrigeren (en misschien is dat nog een paar keer nodig) via de bewerkingsoptie denk ik weinig tegen te doen.
Mocht je willen bewerken maar het lukt niet, en je wil niet alles hier openbaar, dan kan je mij een pb sturen met de gegevens en waar je de speld wil hebben. Vaak lukt het me wel om het op te lossen.
Re: Google Earth & Maps
Sinds een paar weken heb ik geen hoogtemeldingen meer in Google Earth. Iemand anders ook? Misschien ligt het aan mij, maar ik zou het wel graag terug hebben, dus als iemand raad weet, graag.
Re: Google Earth & Maps
Misschien ken je deze ook, de elevation exaggeration. Als je het op 3 zet krijg je een beter beeld van het reliëf in een gebied.
Re: Google Earth & Maps
Street View van maar een paar weken oud op de N50.
Ik sta er zelf op: https://goo.gl/maps/rErnTccdrru8wQx97
Ik sta er zelf op: https://goo.gl/maps/rErnTccdrru8wQx97
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Ik zie geen fotograaf in beeld?
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32171
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps
Ook in Dalfsen kwam ik Streetviewbeelden van maart 2022 tegen: https://www.google.nl/maps/@52.5234358, ... 384!8i8192
Re: Google Earth & Maps
Goedemorgen. Dit is mijn eerste bericht hier. Ik zal met name meelezen, maar af en toe vast iets posten. Ik zag geen voorstel-topic, en het leek me wel gepast niet zomaar iets te plaatsen .
In ieder geval sinds afgelopen maandag toont Google Maps de verkeerde route op de treinreis Utrecht Centraal - Zwolle. Dit lijkt een bug in Google Maps zelf te zijn. Toch wel heel bijzonder vooral dat bij de sprinter wel de route tussen Amersfoort en Zwolle loopt, maar bij de intercity niet. Daarentegen loopt de route voor zowel intercity als sprinter via Baarn.
In ieder geval sinds afgelopen maandag toont Google Maps de verkeerde route op de treinreis Utrecht Centraal - Zwolle. Dit lijkt een bug in Google Maps zelf te zijn. Toch wel heel bijzonder vooral dat bij de sprinter wel de route tussen Amersfoort en Zwolle loopt, maar bij de intercity niet. Daarentegen loopt de route voor zowel intercity als sprinter via Baarn.
- Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18067
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Re: Google Earth & Maps
Goedemorgen Joey. Welkom op het Wegenforum! Er is wel een voorstel-topic, welke je hier kunt vinden, mocht je je verder willen voorstellen
Enne gojje mins blieft altied leave.
Re: Google Earth & Maps
Bij toeval stuit ik op verkeerslichtsymbolen op Google maps dat op een rotonde geprojecteerd zijn.
Dat suggereert wellicht een RDI.. maar de betreffende rotonde ligt in de binnenstad en kent geen enkele vorm van verkeerslichten in de praktijk (vanochtend nog overheen gereden )
https://www.google.nl/maps/place/Prins+ ... d5.5616223
Iemand bekend met de reden hiertoe?
Dat suggereert wellicht een RDI.. maar de betreffende rotonde ligt in de binnenstad en kent geen enkele vorm van verkeerslichten in de praktijk (vanochtend nog overheen gereden )
https://www.google.nl/maps/place/Prins+ ... d5.5616223
Iemand bekend met de reden hiertoe?
Re: Google Earth & Maps
Dit was ooit een kruispunt met verkeerslichten die is omgebouwd naar een rotonde. In Google Maps zijn de verkeerslichtsymbooltjes blijkbaar niet verwijderd.
- Sondermaut
- stadsweg
- Berichten: 405
- Lid geworden op: di 09 okt 2018, 20:01
- Locatie: Dordrecht
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Street View is vandaag in mijn straat bezig met nieuwe beelden maken. Dat mag ook wel een keer: de meest recente beelden hier zijn van oktober 2009 .
- mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18216
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Eind dit jaar moet ook in Europa de functie verschijnen dat je milieuvriendelijke routes kunt selecteren in Google Maps:
https://tweakers.net/nieuws/196654/goog ... -view.html
Ik ben vooral benieuwd naar het algoritme hierachter.
https://tweakers.net/nieuws/196654/goog ... -view.html
Ik ben vooral benieuwd naar het algoritme hierachter.
Noord-Hollandse wegen, dé site voor ontwikkeling van de provinciale wegen in Noord-Holland
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
Bezoek ook eens de Wegenwiki, dé wiki voor verkeer
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Re: Google Earth & Maps
Beelden van de Street View wagen die volledig de rode kruizen bij en in de wisselbuis van de Coentunnel negeert.
https://goo.gl/maps/rz7emskYG67vkkpR6
https://goo.gl/maps/rz7emskYG67vkkpR6
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps
Dat is een aanname. Misschien reed hij wel tegen het verkeer in
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net