





Moderator: Moderatoren






De opgeknapte delen wel. De 2x2-delen zijn echter nog een ouderwetse Sovietweg met dito kwaliteit en onderhoud. De overgang daartussen was ook vrij abrupt.Volgens de berichten zou de M3 tegenwoordig ook grotendeels in goede staat moeten zijn.










Daar zijn niet zoveel voorbeelden van: wegen die over de grens hetzelfde nummer dragen.Er is een aanbesteding uitgeschreven voor de planuitwerking van 125 kilometer autosnelweg, tussen Ungheni en Budești. De autosnelweg wordt in de documenten de 'A8' genoemd, hetzelfde nummer als het traject in Roemenië.
Benieuwd of men daar nog vóór Otaci naar verwijst en hoe dat gestuurd wordt. Voorheen (of nog steeds) via Unguri:Chris schreef: di 11 aug 2026, 9:41 In het noorden van Moldavië is 10 kilometer van de R8.1 tussen Arionești en Otaci gerenoveerd.
(...)
Op de achtergrond de Oekraïense stad Mohyliv-Podil's'kyi
(...)

Volgens mij refereert dat aan het klooster van Kalarashovka.GuteFahrt schreef: wo 19 aug 2026, 21:34Dat wat eronder staat heb ik nog niet kunnen vinden. Mohyliv-Podil's'kyi heeft/had zo'n 30.000 inwoners.