Mobiliteitsbeleid kabinet Jetten
Moderator: Moderatoren
-
Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2973
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Re: Mobiliteitsbeleid kabinet Jetten
En inmiddels rijden we met z’n allen overdag en in de nacht op de A7 90 km/u van Leek naar Groningen en van Groningen naar Zuidbroek, en zal dat de komende jaren zo blijven, want geen geld voor onderhoud in Noord-Nederland… Lekker bezig Den Haag.
Слава Україні
-
Chris
- Moderator
- Berichten: 87722
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:19
- Locatie: NL
Re: Mobiliteitsbeleid kabinet Jetten
Bij de Lelylijn en Nedersaksenlijn is door politici, beleidsmakers en in de media voortdurend de verwachting geschept dat deze lijnen er gaan komen. Waarbij discussies over de kosten en baten maar als vervelend werden gezien. Terwijl er nooit zicht is geweest op de financiering van deze projecten.Alfa schreef: wo 30 sep 2026, 0:49 Lijkt me wel dat rationele inzet van middelen in mobiliteitsproblemen belangrijker is dan regionale gevoeligheden.
De Nedersaksenlijn zou waarschijnlijk het meest onrendabele grote infraproject ooit zijn geweest. Het is totaal niet te rechtvaardigen waarom er miljarden gestoken zouden moeten worden in een spoorlijn in een uithoek van Nederland met een verwacht gebruik van 4000 reizigers per dag - het equivalent van een 60 km/h-weg tussen dorpen - terwijl overal in Nederland projecten met tienduizenden of zelfs meer dan honderdduizend gebruikers niet door kunnen gaan.
-
Rogier
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5616
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:54
Re: Mobiliteitsbeleid kabinet Jetten
https://www.parool.nl/columns-opinie/ho ... ~b0e7e1d0/
De goede column mbt investeringen in de infrastructuur van Nederland.
Wel achter betaalmuur.
De goede column mbt investeringen in de infrastructuur van Nederland.
Wel achter betaalmuur.
-
Durashift
- expressweg
- Berichten: 3988
- Lid geworden op: zo 04 feb 2018, 15:32
Re: Mobiliteitsbeleid kabinet Jetten
https://archive.ph/iImXr
Vind je dit echt een goede column? Beetje ranten op de infrastructuur in NL.. tja.. Hoge Sores Lijn vind ik dan wel aardig gevonden.
Heb bij dit soort columns vaak het idee dat er nog meer moet komen, de opbouw is in het begin goed maar dan zijn de afgesproken woorden bereikt en houdt het betoog abrupt op.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Qua begroting van I&W voor volgend jaar is er enkel het 'goede' nieuws, áls het allemaal doorgaat, dat de zgn. prijsstelling (indexatie) voor dit ministerie door mag gaan (naast die van defensie en justitie en veiligheid). De andere ministeries krijgen volgend jaar dus geen indexatie (waarmee een bezuiniging wordt ingeboekt wat op de begroting van Onderwijs dus die 1,5 miljard euro raakt..)
Verders wordt de begroting van I&W pas ergens volgend voorjaar definitief (door de behandeling van de Eerste Kamer) én dan moet er niet een spaak in het wiel gestoken worden zodat de begroting(en) door een nieuwe Eerste Kamer worden behandeld, vlak voor het zomerreces. Door de Provinciale Verkiezingen in maart volgend jaar.
https://www.nporadio1.nl/nieuws/politie ... n-februari