Even een lijstje van inconsequentheden op rijkswegen, wie heeft meer aanvullingen hierop? En dit gaat NIET over wegweizers:
- A29 tussen Klaaswaal en Willemstad:
A29 op wegwijzers, en het overgrote deel van kaarten en routeplanners, A4 op hectometerpaaltjes (zal worden gecorrigeerd), A29 in actuele wegenlijst.
A38
Niet op wegwijzers, niet op kaarten en routeplanners, wel op hectometerpaaltjes, niet in actuele wegenlijst
A73, ten zuiden van KP Zaarderheiken, tussen N271 en N273
Niet op wegwijzers, wel op sommige kaarten en routeplanners, niet in actuele wegenlijst, wel op hectometerpaaltjes, ter plekke geen snelwegstatus.
A205, rijkswegdeel bij KP Rottepolderplein
als N205 op wegwijzers, niet op kaarten en routeplanners, wel op hectometerpaaltjes, wel in actuele wegenlijst
N915
Niet op wegwijzers, niet op kaarten en routeplanners, wel op hectometerpaaltjes, niet in actuele wegenlijst
N14
Wel op wegwijzers, wel op kaarten en routeplanners, wel op hectometerpaaltjes, niet in actuele wegenlijst (met een korte overlap met de N440)
N62
Wel op wegwijzers, wel op kaarten en routeplanners (op oudere is het deel ten zuiden van Terneuzen nog als N253 weergegeven), wel op hectometerpaaltjes (m.u.v. de dubbelnummering met N61, daar als N61 behectometreerd), niet in de actuele wegenlijst
N7, Groningen
Wel op wegwijzers, wel op kaarten en routeplanners, als A7 op hectometerpaaltjes, wel in actuele wegenlijst
A59, KP Hooipolder en Drunen, stukken zonder snelwegstatus
Als A59 op wegwijzers, kaarten, routeplanners en hectometerpaaltjes, als N59 in de actuele wegenlijst.
A30, Bij aansluiting met de A1 (afrit 15)
Als A30 op wegwijzers, kaarten, routeplanners en hectometerpaaltjes, als N30 in de actuele wegenlijst
A34, bij Emmen
1 hectometerpaaltje met A34, geen snelwegstatus. Verder overal als N34 aangegeven.