Verkeersmisformatie / Fouten in de media
Moderator: Moderatoren
Verkeersmisformatie / Fouten in de media
Ik stel voor om een centraal topic te openen waar fouten gemeld kunnen worden die in de media opduiken. Laten we zeggen: Een soort wegweizer maar dan anders.
TV rijnmond die het heeft over de A 220
De VID die denkt dat de A 20 bij Zoetermeer loopt
Een file op de A 1, terwijl die 50 kilometer over de grens op autobahn 30 staat.
Dat soort dingen dus.
TV rijnmond die het heeft over de A 220
De VID die denkt dat de A 20 bij Zoetermeer loopt
Een file op de A 1, terwijl die 50 kilometer over de grens op autobahn 30 staat.
Dat soort dingen dus.
Laatst gewijzigd door Vinny op ma 12 sep 2005, 10:33, 1 keer totaal gewijzigd.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Gisteren hoorde ik voor het eerst de weg (Breda-) Hazeldonk-Antwerpen correct aangeduid als E19. Tot nu toe was het steeds A16 geweest...
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22893
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Op Radio 2 waren het 19 km, tussen KP Ypenburg en Kleinpolderplein.René schreef:Gisteren hoorde ik op RTL-FM dat er 22 km file stond tussen Delft noord en het Kleinpolderplein. Ik vraag me af of er überhaupt wel 22 km tussen zitten.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Tussen Delft Noord en Kleinpolderplein zit maar 12 kilometer en tussen Ypenburg en Kleinpolderplein 14.
Ik denk dat een groot deel van de A 4 (tussen Prins Clausplein en Ypenburg) en een deel van de A 20 (naar Rotterdam cenrum) zijn meegenomen. Misschien wel terecht, dat scheelt toch weer het oplezen van 2 verschillende files.
Ik denk dat een groot deel van de A 4 (tussen Prins Clausplein en Ypenburg) en een deel van de A 20 (naar Rotterdam cenrum) zijn meegenomen. Misschien wel terecht, dat scheelt toch weer het oplezen van 2 verschillende files.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Ik herinner mij ooit een voorstel om de belangrijkste fileknelpunten namen te geven om zo te kunnen besparen op het voorlezen; dus in plaats van:
"Op de A 10 binnenring Nieuwe Meer - Coenplein staat tussen Westpoort (zoveel t/m zoveel) en de Coentunnel een file van twee kilometer"
dit:
"De coenfile is twee kilometer."
De Overschie file is langer dan gebruikelijk: Maar liefst 21 kilometer.
En de randweg Eindhoven file is van gemiddelde lengte: 4 kilometer.
"Op de A 10 binnenring Nieuwe Meer - Coenplein staat tussen Westpoort (zoveel t/m zoveel) en de Coentunnel een file van twee kilometer"
dit:
"De coenfile is twee kilometer."
De Overschie file is langer dan gebruikelijk: Maar liefst 21 kilometer.
En de randweg Eindhoven file is van gemiddelde lengte: 4 kilometer.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Dat is het toch wel. Als er heel veel files staan worden alleen die langer dan 10 kilometer opgenoemd; bij de commerciele radiostations bijvoorbeeld.Dat systeem zou voor buitenlanders wel een ramp zijn vrees ik
En ja: ik zit te wachten op de eerste verkeersinformatiebericht:
'Er staan te veel files om op te noemen, maar we hebben een paar filevrije snelwegen gevonden hoor!
Het betreft de A 7 tussen Groningen en Nieuweschans, de A 2 ten zuiden van Eijsden alleen in de richting Luik en de A 256 tussen Goes zuid en Knooppunt de Poel in beide richtingen. Gegarandeerd filevrij.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31586
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Een paar dagen terug stond in het AD een artikel over de nieuwe (automatische) manier van files tellen. Daar scheen het e.e.a. mee mis te gaan, zo werden de files vogens dat systeem langer na het aflopen van de avondspits. Als voorbeeld van mogelijke fouten werd ook een bericht aangehaald over de A13, waarbij de gemelde file veel langer zou zijn dan de snelweg zelf.René schreef:Gisteren hoorde ik op RTL-FM dat er 22 km file stond tussen Delft noord en het Kleinpolderplein. Ik vraag me af of er überhaupt wel 22 km tussen zitten.
Zie dit bericht
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
En zelfs Leeuwarden klopt niet want Oranjewoud ligt op het wegvak tussen Kooppunt Heerenveen en Zwolle.Chrizz schreef:Wirdum? Wat is dat nou weer voor flauwekul dan? Niemand buiten Friesland heeft ooit van die plaats gehoord. Maak er dan gewoon Leeuwarden van...A32 Heerenveen - Wirdum
tussen Oranjewoud en knp. Heerenveen
wegafsluiting in verband met wegwerkzaamheden
volg de omleidingsborden
Blijkbaar geld het wegvak Heerenveen - Wirdum al vanaf Heerenveen-zuid (onlogisch, ik zou vanaf KP Heerenveen kiezen), dan zou het kloppen. Doe dan meteen Zwolle - Leeuwardenboe! schreef:En zelfs Leeuwarden klopt niet want Oranjewoud ligt op het wegvak tussen Kooppunt Heerenveen en Zwolle.Chrizz schreef:Wirdum? Wat is dat nou weer voor flauwekul dan? Niemand buiten Friesland heeft ooit van die plaats gehoord. Maak er dan gewoon Leeuwarden van...A32 Heerenveen - Wirdum
tussen Oranjewoud en knp. Heerenveen
wegafsluiting in verband met wegwerkzaamheden
volg de omleidingsborden
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5473
- Lid geworden op: ma 07 mar 2005, 14:15
- Locatie: Adliswil CH
- Contacteer:
Precies zoals men het in Zwitserland altijd over de A3 Basel-Zürich heeft terwijl de file tussen de grens en Basel staat, dat verwarde mij toen ik het voor het eerst hoorde ook. Zeg dan Mulhouse - Basel ...Vinny schreef:Interessant, ik heb ooit gelezen dat de VID op de A 73 altijd Nijmegen - Venlo zegt. En dat terwijl als de file tussen knp. Ewijk en Neerbosch is; in feite de weggebruiker doet vermoeden dat de file de verkeerde kant op staat. hock:
-
- expressweg
- Berichten: 4334
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 20:35
- Locatie: Maaseik (België)
- Contacteer:
Ik snap je verwarring. Vaak is het ook nog eens zo dat ze de file in Frankrijk noemen, die voor de grens staat, maar dan zeggen ze wel A3 Basel -> Zürichmarcel schreef:Precies zoals men het in Zwitserland altijd over de A3 Basel-Zürich heeft terwijl de file tussen de grens en Basel staat, dat verwarde mij toen ik het voor het eerst hoorde ook. Zeg dan Mulhouse - Basel ...Vinny schreef:Interessant, ik heb ooit gelezen dat de VID op de A 73 altijd Nijmegen - Venlo zegt. En dat terwijl als de file tussen knp. Ewijk en Neerbosch is; in feite de weggebruiker doet vermoeden dat de file de verkeerde kant op staat. hock:
Berucht is ook de Europese verkeersinformatie op pagina 738 en 739 van NOS Teletekst. Vandaag ook weer:
Mönchen-GladbachDUITSLAND
AFSLUITINGEN
- Ten zuiden van Mönchen-Gladbach de A46, Düsseldorf-Heinsberg in beide richtingen i.v.m. werkzaamheden. Tussen knooppunt Wanlo en Holz. Duur: tot vrijdag 30 september. U kunt omrijden via de A61 en A44
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31586
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Misschien ontstaat er verwarring omdat Bergisch Gladbach (ten oosten van Köln) niet aan elkaar gescrheven wordt?R4 schreef:Ik kan even niet volgen vrees ik.
Wat is er fout met Mönchen-Gladbach? De naam is toch correct geschreven?
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
-
- autoweg
- Berichten: 1722
- Lid geworden op: wo 30 mar 2005, 9:41
- Locatie: Zederik
- Contacteer:
OP RTL nieuws zag ik bij de verkeersinformatie een weg lopen van Weert nar Rormond dit is toch een gewone weg?
Neem eens een kijkje op mijn forum Het forum over Transporttycoon. .