Forumklassiekers
Moderator: Moderatoren
Forumklassiekers
Jaja in de paar jaar dat er nu een forum is zijn er een aantal Forum-Klassiekers geboren:
Ik doe de aftrap:
Oldenzaal-Zentrum
Berichtje over de Oldenzaalse middenstand die graag wat extra bebording wil hebben langs de A 1 om ook Duitse klanten te trekken.
Groningen Helpman:
In Groningen staan er maar liefst twee manieren om naar het centrum te rijden. Eén ervan is via de afrit Helpman.
Veel bestemmingen:
Op de A 67 staat een bord bij knooppunt Leenderheide met maar liefst 8 bestemmingen, naar de A 2, Weert, Eindhoven Stratum en de N 69. Helaas is de draad gesneuveld tijdens één van de opruimacties, maar het commentaar van iemand was erg lachwekkend.
De Franse manier van aangeven staat me nog goed bij: rechtdoor Toutes Direction en rechtsaf Autres Direction. Wie maakt nog een foto?
Nütteloosheid:
De verkuising van het woord nutteloos in ****loos had af en toe zeer leuke visuele effecten. Al zal ik het genum**** ook nooit vergeten van Bravenet. genumMERDE wegen mocht dus niet. En je maar afvragen wat er zo schunnig is aan wegnummers. We hadden het niet eens over de N 69...
Meest eindeloze discussie:
Er zijn een aantal discussies waar men maar niet over uitgepraat lijkt te zijn: De 80 kilometer zones, De A 4 tussen Delft-zuid en Bergen Op Zoom en gelijkvloerse kruisingen op snelwegen ic. knooppunt Joure en Hooipolder. Tevens knooppuntnamen en definities.
Meest gewenste omnummering:
Dat is toch wel de N 58 in Zeeland die niet meer aansluit op de A 58 in Vlissingen. Ook aan de poten van de A 7 wordt regelmatig gezaagd en wordt de nummering van de A 50 of de A 59 wel eens in twijfel getrokken.
En dan nu de AWARD voor de houten hectometerpaal (of zoiets)
Noord-Brabant: Legendarisch om zijn wisselingen van nummers van wegen.
Limburg: Geeft nauwelijks N nummers aan
Friesland: Heeft geen nieuwe-stijl hectometerpaaltjes en gebruikt ook nauwelijks de oude.
De AWARD voor de gouden hectometerpaal (of zoiets)
Drenthe: Geeft N nummers boven de 400 aan op de gewone wegwijzers en heeft een heel gedetailleerde hectometering bij kruispunten.
Noord Holland: Zet om de 100 meter altijd een hectometerpaal mét wegnummer op al haar provinciale wegen
Overijssel: Geeft voortaan maximumsnelheden aan op kilometerborden.
Ik doe de aftrap:
Oldenzaal-Zentrum
Berichtje over de Oldenzaalse middenstand die graag wat extra bebording wil hebben langs de A 1 om ook Duitse klanten te trekken.
Groningen Helpman:
In Groningen staan er maar liefst twee manieren om naar het centrum te rijden. Eén ervan is via de afrit Helpman.
Veel bestemmingen:
Op de A 67 staat een bord bij knooppunt Leenderheide met maar liefst 8 bestemmingen, naar de A 2, Weert, Eindhoven Stratum en de N 69. Helaas is de draad gesneuveld tijdens één van de opruimacties, maar het commentaar van iemand was erg lachwekkend.
De Franse manier van aangeven staat me nog goed bij: rechtdoor Toutes Direction en rechtsaf Autres Direction. Wie maakt nog een foto?
Nütteloosheid:
De verkuising van het woord nutteloos in ****loos had af en toe zeer leuke visuele effecten. Al zal ik het genum**** ook nooit vergeten van Bravenet. genumMERDE wegen mocht dus niet. En je maar afvragen wat er zo schunnig is aan wegnummers. We hadden het niet eens over de N 69...
Meest eindeloze discussie:
Er zijn een aantal discussies waar men maar niet over uitgepraat lijkt te zijn: De 80 kilometer zones, De A 4 tussen Delft-zuid en Bergen Op Zoom en gelijkvloerse kruisingen op snelwegen ic. knooppunt Joure en Hooipolder. Tevens knooppuntnamen en definities.
Meest gewenste omnummering:
Dat is toch wel de N 58 in Zeeland die niet meer aansluit op de A 58 in Vlissingen. Ook aan de poten van de A 7 wordt regelmatig gezaagd en wordt de nummering van de A 50 of de A 59 wel eens in twijfel getrokken.
En dan nu de AWARD voor de houten hectometerpaal (of zoiets)
Noord-Brabant: Legendarisch om zijn wisselingen van nummers van wegen.
Limburg: Geeft nauwelijks N nummers aan
Friesland: Heeft geen nieuwe-stijl hectometerpaaltjes en gebruikt ook nauwelijks de oude.
De AWARD voor de gouden hectometerpaal (of zoiets)
Drenthe: Geeft N nummers boven de 400 aan op de gewone wegwijzers en heeft een heel gedetailleerde hectometering bij kruispunten.
Noord Holland: Zet om de 100 meter altijd een hectometerpaal mét wegnummer op al haar provinciale wegen
Overijssel: Geeft voortaan maximumsnelheden aan op kilometerborden.
Laatst gewijzigd door mavas op ma 08 sep 2008, 13:14, 1 keer totaal gewijzigd.
Reden: spatiegebruik verbeterd
Reden: spatiegebruik verbeterd
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- expressweg
- Berichten: 2702
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:01
- Locatie: Hilversum
- Contacteer:
Re: Forum klassiekers
Geinig.
Meest eindeloze discussie:
Is dat niet over redesign?
Gewenste omnummering: inderdaad de 58. Slaat nergens meer op.
En de A59 rond de A16 en A17 verdient ook geen schoonheidsprijs.
Meest eindeloze discussie:
Is dat niet over redesign?
Gewenste omnummering: inderdaad de 58. Slaat nergens meer op.
En de A59 rond de A16 en A17 verdient ook geen schoonheidsprijs.
- Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36667
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
- Contacteer:
Da's niet helemaal waar. Het oude forum heeft bijna 14 maanden bestaan en het onderwerp redesign is eigenlijk al vanaf het begin in gesprek. Alleen is de intensiteit van de discussie de afgelopen maanden wat toegenomen.Vinny schreef:Nee. Dat is een onderwerp dat vooral de laatste paar maanden (sinds een aantal niet nader te noemen redesign-haters het forum hebben ontdekt) erg populair is.Is dat niet over redesign?
Maar René, wel de hele tijd als bij-opmerkingen bij wegwijzer-blunders en soms liep een draadje over een bepaalde snelweg uit op een discussie over de nieuwe vormgeving van de ANWB borden. Pas de laatste drie maanden zijn er echt ook aparte draden voor redesign geweest. Daarom is het ook heel irritant om nuttige bijdragen hierover terug te vinden...
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
Ik vind de meestgestelde vraag op het forum van één en hetzelfde forumlid toch wel:
Hoe goed kun je daar liften?
Van onze milieuvriend en tegengasgever Frank (jammer dat hij hier nog niet is, ik vind het altijd wel leuk discussiëren met hem)
Hoe goed kun je daar liften?
Van onze milieuvriend en tegengasgever Frank (jammer dat hij hier nog niet is, ik vind het altijd wel leuk discussiëren met hem)
Bart - als alles op jou afkomt, zit jij op de verkeerde baan...
Hmm dat is langer dan ik dacht (overigens was ik er toen ook al bij ). Het is overigens niet vólledig verdwenen. Er staan wat copy-pastes van het forum op board-z. Bij het doorspitten van het archief dook ik daarop. Brengt mij op een andere forumklassier (al vind ik hem afgezaagd) het ontbreken van de A 3. Volgens mij was dat de allereerste forumdaad op Bravenet, naar aanleiding van iemand die wat op het gastenboek van René erover had geschreven.Ja, het Bravenetforum. Van september 2003 tot januari 2004. Is volledig verdwenen.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31594
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Time flies when you're having fun, zo blijkt maar weer.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22897
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
Re: Forum klassiekers
Niet bij kruispunten, maar op plekken waar de weg begint c.q. ophoudt.Vinny schreef:Drenthe: Geeft N nummers boven de 400 aan op de gewone wegwijzers en heeft een heel gedetailleerde hectometering bij kruispunten.
Dus bijvoorbeeld op de landsgrens (Coevorden) of waar de weg gemeentelijk wordt (Westerbork).
(Fverhart is terug - hoera!)
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
Hoe zouden ze het in het buitenland oplossen:
België
Frankrijk
Italië
België
Frankrijk
Italië
Laatst gewijzigd door Vinny op wo 24 jan 2007, 23:45, 1 keer totaal gewijzigd.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- autoweg
- Berichten: 1722
- Lid geworden op: wo 30 mar 2005, 9:41
- Locatie: Zederik
- Contacteer:
Grappig zo moeten ze het wel gaan doen in het buitenland.
Neem eens een kijkje op mijn forum Het forum over Transporttycoon. .
Even een kleine toelichting op het Israëlische bord:
Normaal worden op snelwegen wel de bestemmingen vermeld (meestal maar één), maar op ringwegen (van Tel Aviv en Jeruzalem) wordt slechts de naam van de weg vermeld. De ring van Tel Aviv heet Ayalon en van Jeruzalem Begin. Deze wordt dan aangegeven. Aangezien de Ayalon genoemd is naar het riviertje dat in de middenberm van deze weg loopt, heb ik voor de randweg Eindhoven maar gekozen voor de Dommel.
Op de afslaande richting zijn meestal veel meer borden te vinden, met alle bestemmingen die verspreid over de voorwegwijzers vermeld worden nu eens in het Hebreeuws, dan in het Arabisch en het Engels. Verder heb ik alleen Dommel ook in het Hebreeuws goed geschreven. Voor het Arabisch heb ik zomaar wat getypt en op het rechterbord heb ik de oorspronkelijke Hebreeuwse plaatsnaam Bet Shemesh gewoon laten staan. Op de site http://www.mandess.com/gallery/roadsigns kun je meer Israëlische wegwijzers vinden.
Normaal worden op snelwegen wel de bestemmingen vermeld (meestal maar één), maar op ringwegen (van Tel Aviv en Jeruzalem) wordt slechts de naam van de weg vermeld. De ring van Tel Aviv heet Ayalon en van Jeruzalem Begin. Deze wordt dan aangegeven. Aangezien de Ayalon genoemd is naar het riviertje dat in de middenberm van deze weg loopt, heb ik voor de randweg Eindhoven maar gekozen voor de Dommel.
Op de afslaande richting zijn meestal veel meer borden te vinden, met alle bestemmingen die verspreid over de voorwegwijzers vermeld worden nu eens in het Hebreeuws, dan in het Arabisch en het Engels. Verder heb ik alleen Dommel ook in het Hebreeuws goed geschreven. Voor het Arabisch heb ik zomaar wat getypt en op het rechterbord heb ik de oorspronkelijke Hebreeuwse plaatsnaam Bet Shemesh gewoon laten staan. Op de site http://www.mandess.com/gallery/roadsigns kun je meer Israëlische wegwijzers vinden.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.