Discussies over de bewegwijzering. Voor zowel het hoofdwegennet als het onderliggend wegennet. Over systeem, wegnummering, redesign, fouten, ANWB, Tebodin, etc.
Moderator: Moderatoren
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » ma 30 mei 2011, 21:07
mhkamp schreef:ben je daar niet langsgekomen?
Jawel, 2 dagen geleden. Mavas schreef hierboven al dat dat bord er nog staat en dat klopt.
mhkamp schreef:Dus de locatie van de foto hierboven is denk ik de N202 vanuit IJmuiden.
Klopt, alleen heet die daar nog net geen N202.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6129
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
-
Contacteer:
Bericht
door mhkamp » ma 30 mei 2011, 21:17
Hmm, dan heb ik dat stukje dus gemist dat Mavas het al geschreven had.
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » ma 30 mei 2011, 21:21
mavas schreef: Deze stond er tot voor kort nog steeds. Je kunt hem vinden op krp Parkweg - 's-Gravenlust. De laatste keer dat ik hem gezien heb zat de fout er nog steeds.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Mandelsoft
- expressweg
- Berichten: 3228
- Lid geworden op: za 26 sep 2009, 16:16
- Locatie: Zoetermeer
-
Contacteer:
Bericht
door Mandelsoft » ma 15 aug 2011, 15:48
http://maps.google.nl/?ll=52.014736,4.3 ... 3,,1,-6.48
Deze wegweizer staat niet op Harry's site (althans, ik heb 'm niet kunnen vinden). E19 had hier E30 moeten zijn. Inmiddels is deze gecorrigeerd na het toevoegen van de RING-aanduiding. Nu staat er RING A4 - E30
Sommige mensen zijn niet in een model te vatten...
-
Willem
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10938
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:46
- Locatie: Delft
Bericht
door Willem » ma 15 aug 2011, 15:54
Van de gecorrigeerde wegwijzer staat elders op dit forum al een foto.
-
boe!
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: di 19 jul 2005, 20:02
- Locatie: Leusden
Bericht
door boe! » ma 15 aug 2011, 16:15
Deze dus. Foto is van Harry.
-
Tachi
- verkeersader
- Berichten: 820
- Lid geworden op: ma 05 apr 2010, 18:38
Bericht
door Tachi » ma 15 aug 2011, 17:23
Nog HarnaschPolder veranderen in Harnaschpolder en dan is ie eindelijk goed.
-
Seat Ibiza
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6383
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 22:05
- Locatie: Ibiza ;-)
Bericht
door Seat Ibiza » ma 15 aug 2011, 17:27
Nee, want borden volgen de officiële naam en die is met die rare hoofdletter P midden in het woord. Zie de website:
http://harnaschpolder.nl/
-
Tachi
- verkeersader
- Berichten: 820
- Lid geworden op: ma 05 apr 2010, 18:38
Bericht
door Tachi » ma 15 aug 2011, 17:46
De polder zelf heet gewoon Harnaschpolder.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » di 16 aug 2011, 14:14
Rene schreef:Zaandam ipv Zaanstad
Een wegwijzer richting het knooppunt A7/A8.
Ik zal er binnenkort weer eens langsrijden.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
-
Contacteer:
Bericht
door Rene » di 16 aug 2011, 14:19
Zaandam mag binnen het Zaanstedelijk gebied in zwart-op-wit, maar niet als interlokaal doel in wit-op-blauw.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » di 16 aug 2011, 18:12
Dat is mij bekend. Daarom zei ik dat het verwijst naar het
knooppunt Zaandam. Want knooppunten staan wel wit op blauw.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18191
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
-
Contacteer:
Bericht
door mavas » di 16 aug 2011, 19:05
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 17 aug 2011, 0:01
Doet me denken aan "Alkmaal", wat ik ooit eens op een DRIP heb zien staan.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
kees
- expressweg
- Berichten: 3408
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 23:21
- Locatie: Het Bosch van de Hertog
Bericht
door kees » wo 17 aug 2011, 1:43
Rene schreef:Zaandam mag binnen het Zaanstedelijk gebied in zwart-op-wit, maar niet als interlokaal doel in wit-op-blauw.
Ik heb in 's-Hertogenbosch nog nooit Rosmalen als wijk van 's-Hertogenbosch op de borden zien staan. Officieel zijn ze halverwege jaren negentig ook samengevoegd (dat Rosmalen dat niet leuk vond, blijkt wel uit het feit dat vier opeenvolgende gemeenteraadsverkiezingen Rosmalens Belang de grootste partij was in de Bossche gemeenteraad, maar dat geheel terzijde). Engelen, Empel en Bokhoven is een ander verhaal, die zijn echt geannexeerd begin jaren zeventig. MIsschien dat daardoor verschillen in bewegwijzering zijn binnen steden.
-
Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Bericht
door Coen Tunnel » wo 17 aug 2011, 4:29
Rosmalen is een zelfstandige bebouwde kom (in de gemeente 's-Hertogenbosch), Zaandam niet (maar een deel van de kom Zaanstad), als ik het goed heb.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 17 aug 2011, 10:19
kees: het gaat inderdaad om kommen en niet om gemeentes.
De kom van Rosmalen is nooit samengevoegd met Den Bosch.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
sirdanilot
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 5457
- Lid geworden op: zo 13 sep 2009, 21:42
- Locatie: Leiden
Bericht
door sirdanilot » za 20 aug 2011, 11:59
Edam Volendam op één regel op een handwijzer... ik weet dat die steden aan elkaar zijn gegroeid, maar twee bestemmingen op één handwijzer naast mekaar heb ik nog nooit gezien (behalve natuurlijk havens zus t/m zoveel). Gebeurt dat vaker met Edam Volendam?
-
mhkamp
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6129
- Lid geworden op: vr 15 jun 2007, 21:32
- Locatie: Nieuw Buinen
-
Contacteer:
Bericht
door mhkamp » za 20 aug 2011, 12:54
Het is toch de gemeente Edam-Volendam?
Als je wilt worden wie je nog nooit bent geweest, zal je moeten doen wat je nog nooit hebt gedaan!
WeFo Lidnummer 0010.
-
Vinny
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 41327
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 12:52
- Locatie: Friesland
Bericht
door Vinny » za 20 aug 2011, 13:10
maar twee bestemmingen op één handwijzer naast mekaar heb ik nog nooit gezien
Komt wel vaker voor in Nederland, maar is redelijk uniek. Op een handwegwijzer bijv. hier:
http://maps.google.nl/maps?q=maastricht ... 3,,1,-4.43
En ook op portaalwegwijzers bijv. hier:
http://maps.google.nl/maps?q=maastricht ... 3,,1,-0.09
Dit wordt in het buitenland vaker gedaan, maar in Nederland kiest men er gelukkig niet vaak voor (ik vind het namelijk erg onduidelijk). Bij Edam en Volendam kun je je afvragen wat de meerwaarde is om allebei te vermelden. Met alleen Volendam kunnen mensen naar Edam ook wel de weg vinden, bijvoorbeeld hier op de A 7...
http://maps.google.nl/maps?q=purmerend& ... 11.38&z=12
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » zo 21 aug 2011, 22:59
sirdanilot schreef:twee bestemmingen op één handwijzer naast mekaar heb ik nog nooit gezien
Nog een voorbeeld:
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Peter
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10225
- Lid geworden op: di 01 mar 2005, 8:42
- Locatie: Gieten
Bericht
door Peter » wo 24 aug 2011, 9:26
Het komt in Drenthe vrij vaak voor, waarschijnlijk doordat er veel plaatsen met korte namen zijn en er dus 2 op een regel passen met meer dan een spatie ruimte ertussen.
Rondweg Assen:
http://maps.google.nl/maps?hl=nl&ll=52. ... 5.68,,1,-2
Ook Emmen is via de snelweg. Beetje inconsequent....
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 24 aug 2011, 13:20
Peter schreef:Ook Emmen is via de snelweg. Beetje inconsequent....
Maar Emmen op de fiets is toch ook die kant op?
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Peter
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10225
- Lid geworden op: di 01 mar 2005, 8:42
- Locatie: Gieten
Bericht
door Peter » wo 24 aug 2011, 13:57
Grappig bedoeld vermoedelijk ?
Dat lijkt mij niet de kortste route op de fiets. En ook niet de leukste. Het fietspad loopt naar het TT terrein (en Witten) en de hoofdweg naar de A28 en N33....
Ik weet niet of Emmen wel bewegwijzerd wordt voor fietsen in Assen. Zo ja, dan vermoedelijk via Rolde, Borger en Odoorn. Beilen via Westerbork denk ik (dus ook niet via TT-terrein)
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
-
Peter
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10225
- Lid geworden op: di 01 mar 2005, 8:42
- Locatie: Gieten
Bericht
door Peter » wo 24 aug 2011, 15:25
In Zurich (die zonder Umlaut, Vinny) naar Amsterdam.
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22844
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 24 aug 2011, 17:30
Peter schreef:Grappig bedoeld vermoedelijk ?
Nee. Ik zie een handwijzer naar Veendam, Rolde, Emmen, zonder snelwegsymbool.
Jij vond het raar dat Emmen geen snelwegsymbool heeft. Maar over Veendam en Rolde vond je niks dus nam ik aan dat de fietsroute naar Veendam en Rolde wel die kant op is. En dus die naar Emmen ook (wellicht via Rolde).
Maar ik zie dat fietsers een eigen wegwijzer hebben. Dus die snelwegsymbolen (bij Beilen/Hoogeveen) zijn eigenlijk überhaupt niet nodig.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.