Google Earth & Maps
Moderator: Moderatoren
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik ben sinds deze morgen ongevraagd op de nieuwe versie van Google Maps gezet. Wat een ellende is die nieuwe versie. Het duurt een eeuwigheid voor kaarten geladen zijn en slepen gaat ook niet vlot. Het kaartbeeld ziet er ook anders uit, veel oppervlakkiger, alsof ik naar een kaart op een GPS-toestel zit te kijken.
PS: hoe moet je trouwens bij satellietbeelden de 'kaartlayer' uitschakelen?
PS2: Aha, toch de knop gevonden om terug te gaan naar de klassieke versie. Uiteraard meteen gedaan.
PS: hoe moet je trouwens bij satellietbeelden de 'kaartlayer' uitschakelen?
PS2: Aha, toch de knop gevonden om terug te gaan naar de klassieke versie. Uiteraard meteen gedaan.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat vroeg ik ook al een keer, en daar heeft nog niemand antwoord op gegeven.Alfa schreef:PS: hoe moet je trouwens bij satellietbeelden de 'kaartlayer' uitschakelen?
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Volgens mij kan dat niet, de nieuwe Google Maps heeft niet de oude satellietbeelden, maar een browserversie van Google Earth.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Klopt, het is in de nieuwe Google Maps niet mogelijk de labels in de satellietweergave uit te schakelen. Dit vind ik een heel groot gemis in de nieuwe versie.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het is al bekend dat Google nu de mogelijkheid aanbied om oude Streetview beelden te bekijken. Jammer genoeg werkt dat niet als er in beeld 1 huis geblurd is. Blijkbaar weten ze bij Google nog niet hoe ze hier mee moeten omgaan.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
In Tilburg zijn ze aan het werk aan verdubbeling van de Bredaseweg.
Maps heeft de weg dus maar even verwijderd
Maps heeft de weg dus maar even verwijderd
-- Bart --
Rij nooit sneller dan je beschermengel kan vliegen
Rij nooit sneller dan je beschermengel kan vliegen
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Op die manier werd ook de N324 bij Wijchen een keer verwijderd vanwege werkzaamheden. Toen de werkzaamheden waren afgerond vergat Google echter de weg weer zichtbaar te maken.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het ergste is nog dat de Bredaseweg sinds afgelopen maandag al weer open is...
- captain007
- Forumbeheerder
- Berichten: 8709
- Lid geworden op: di 21 okt 2008, 16:21
- Locatie: Beneden-Leeuwen
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Kunnen ook gewoon mapmaker acties zijn die niet (goed) worden gereviewd. Het valt mij op dat er veel meer van dit soort rariteiten in maps zitten sinds mapmaker beschikbaar is.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Daar heb je gelijk in. Ik heb ooit een keer een naamswijziging van een weg in de buurt doorgegeven. Zelfs het besluit van de straatnamencommissie bijgevoegd als onderbouwing, maar niet veel later was het weer gewijzigd naar de oorspronkelijke onjuiste naam. Tsja, dan niet hoor.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Verkeerd constructie-attribuut gebruikt. Komt vaker voor helaas...snelweg65 schreef:In Tilburg zijn ze aan het werk aan verdubbeling van de Bredaseweg.
Maps heeft de weg dus maar even verwijderd
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
- dorpsstraat
- Berichten: 176
- Lid geworden op: di 07 feb 2012, 18:35
- Locatie: Krimpen a/d IJssel
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er is mij iets vreemds opgevallen aan de grens tussen Roemenië en Moldavië op Google Maps:
Het lijk erop alsof er een Roemeense enclave is aan de andere kant van de rivier de Prut. Ik vroeg me af of dit echt waar is, of dat het een fout is van Google Maps?
Het lijk erop alsof er een Roemeense enclave is aan de andere kant van de rivier de Prut. Ik vroeg me af of dit echt waar is, of dat het een fout is van Google Maps?
-
- expressweg
- Berichten: 3442
- Lid geworden op: vr 03 mar 2006, 10:26
- Locatie: Sankt Augustin (Duitsland)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Bing en OSM laten de grens de rivier volgen. Ook is Duruitoarea Nouă, wat bij GMaps in Roemenië ligt, volgens Wikipedia Moldavisch.
»Als je in de verkeerde trein stapt heeft het geen zin door het gangpad in de tegenovergestelde richting te lopen«
Dietrich Bonhoeffer
Dietrich Bonhoeffer
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6911
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Wat ik nog altijd grappig vind, is dat sommige mensen nog altijd lijken te denken dat de beelden op Google Maps "live" zijn. Ik vraag mij altijd af hoe dat soort mensen zoiets in zijn werk ziet gaan.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Na het verdwijnen van de MH370 waren er ook veel mensen die op Google Maps gingen zoeken naar het vliegtuig, dat toen pas een paar dagen vermist was. Sommigen meenden zelfs het wrak gevonden te hebben. Google heeft toen maar nogmaals duidelijk gemaakt dat de satellietbeelden op Google Maps niet van recente datum zijn.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6911
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Google had voor de grap best een vliegtuig kunnen toevoegen op de satellietbeelden. Zo hadden ze meteen cijfers gehad over interessant afwijkend zoekgedrag.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ik denk dat dat niet echt gepast zou zijn geweest, met 239 vermisten.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6911
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Smakelijk had dat niet geweest zijn. Voor mij persoonlijker is dat echter niet onsmakelijker dan het toevoegen van een 3D-wrak van de Titanic op de bodem van de oceaan. Of er 100 jaar geleden nu 1000 mensen om het leven gekomen zijn, of 1 jaar geleden. Waar trek je de grens.
-
- autoweg
- Berichten: 2341
- Lid geworden op: do 25 jan 2007, 11:28
- Locatie: Almere
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Er is toch best een verschil tussen het plaatsen van een 3D-versie van een wrak op de daadwerkelijke locatie van het wrak, en het plaatsen van een nepvliegtuig ergens, terwijl in feite nog altijd niet (met zekerheid) bekend is wat er nu echt met het vliegtuig gebeurd is, of waar, terwijl mensen nog altijd er naar op zoek zijn.
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6911
- Lid geworden op: wo 16 mei 2012, 13:12
- Locatie: Aarschot
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Goed de reactie was misschien niet passelijk gezien die vliegtuigsituatie nog een nijpend actueel onderwerp betreft maar men zal wel begrijpen waar ik er mee heen wilde.
- captain007
- Forumbeheerder
- Berichten: 8709
- Lid geworden op: di 21 okt 2008, 16:21
- Locatie: Beneden-Leeuwen
- Contacteer:
-
- expressweg
- Berichten: 3549
- Lid geworden op: wo 31 jul 2013, 19:37
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Ontwikkelingshulp van Google aan Griekenland: Weer een paar Grieken aan het werk.
-
- expressweg
- Berichten: 3442
- Lid geworden op: vr 03 mar 2006, 10:26
- Locatie: Sankt Augustin (Duitsland)
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Het station van Lübbenau (Spreewald) lig op eens in het Münsterland... Huh? http://goo.gl/maps/6Ar9x
»Als je in de verkeerde trein stapt heeft het geen zin door het gangpad in de tegenovergestelde richting te lopen«
Dietrich Bonhoeffer
Dietrich Bonhoeffer
Re: Google Earth & Maps, deel 3
De N331 is 3 maanden lang deels dicht voor onderhoud. GM haalt de weg maar helemaal weg.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
-
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
- Contacteer:
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Enkele pagina's geleden kwam het gesprek op grensconflicten, daarbij haalde ik het conflict met Duitsland over de Dollard aan. Dat is deze week opgelost. Dus die discussie kan als afgedaan worden beschouwd.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Vaker uitgelegd, dat komt omdat een operator dan het verkeerde constructie-attribuut gebruikt. Ik zou de "meld een probleem" knop gebruiken.Coen Tunnel schreef: Doen ze tegenwoordig wel vaker, en ik ben er geen fan van.
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
- Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32134
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Re: Google Earth & Maps, deel 3
Dat wist ik niet. Maar het lijkt wel vaak voor te komen, ik kan me al een aantal van dit soort issues voor de geest halen.