Discussies over de bewegwijzering. Voor zowel het hoofdwegennet als het onderliggend wegennet. Over systeem, wegnummering, redesign, fouten, ANWB, Tebodin, etc.
Moderator: Moderatoren
-
boe!
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18266
- Lid geworden op: di 19 jul 2005, 20:02
- Locatie: Leusden
Bericht
door boe! » vr 02 sep 2016, 14:54
nickdh schreef:Op de N456 tussen de N207 en de A20 zijn alle hectometerpaaltjes verkeerd- er staat namelijk N457 op.
Dit deel van de N456 is omgenummerd naar N457.
Provincie Zuid-Holland schreef:Overgang naar N457
Zodra de Moordrechtboog en de werkzaamheden aan de parallelstructuur van de A12 zijn afgerond ontstaat op een kleine afstand van elkaar een tweede provinciale verbinding tussen de A12 en de A20. Vandaar dat de provincie het gedeelte van de N456 van de A20 naar de A12 (Middelweg en Bredeweg) overdraagt aan de gemeente Zuidplas. De N456 tussen rotonde ’t Weegje en de aansluiting met de Moordrechtboog gaat samen met de Moordrechtboog de N457 heten. Deze omnummering wordt tegelijk met het komende onderhoud doorgevoerd.
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1670
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » vr 02 sep 2016, 16:20
Dan heb ik niks gezegd. Excuses
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » vr 02 sep 2016, 20:12
Maar wel weer een "to do" voor mijn foto-site
http://wegnummers.autosnelwegen.nl.
EDIT: Done.
Laatst gewijzigd door
harry op za 17 sep 2016, 23:31, 1 keer totaal gewijzigd.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1670
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » vr 02 sep 2016, 21:36
Die komt uit
1997. Zou wellicht kunnen aangezien de A270 in stapjes werd gedegradeerd tot N270 op dat stuk.
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1670
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » za 17 sep 2016, 21:21
Geen idee hoe ik
deze nog nooit had gezien. Bleskens-Graaf bestaat trouwens niet, beste mensen van de ANWB
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » za 17 sep 2016, 23:34
nickdh schreef:Bleskens-Graaf
Dat is de zus van mevrouw Molenaars-Graaf. Dat zijn allebei dochters van mevrouw Graaf-Stroom.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
-
Contacteer:
Bericht
door Wesso » zo 18 sep 2016, 12:51
In Den Haag, daar woont een Graaf, en zijn zoon heet Jantje...
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1670
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » ma 19 sep 2016, 20:13
Tijdelijke wegweizer in Sliedrecht.
[N482][N234]
Bleskensgraaf volg [A]
De N234 ligt alleen 50 km naar het noorden, dus dat is nog een eindje om voor de plaatselijke boeren. Ik kom er morgen langs en zal er wel een plaatje van posten.
-
Chrysa
- autoweg
- Berichten: 1837
- Lid geworden op: za 17 sep 2011, 21:23
- Locatie: Breda NL / Lausanne CH
Bericht
door Chrysa » di 20 sep 2016, 16:51
Hoe moeilijk is het nou?
Bron.
-
Claus Plein
- stadsweg
- Berichten: 366
- Lid geworden op: di 26 nov 2013, 21:11
Bericht
door Claus Plein » di 20 sep 2016, 17:07
Ik verbaasde me er ook al over. Aan de andere kant is het opschrift van Etten Leur ook al beschadigd door het verwijderen van de tape (denk ik)
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » di 20 sep 2016, 17:45
Chrysa schreef:Hoe moeilijk is het nou?
Deze handwijzer zat er al op de kop in, maar dan aan de andere kant, zodat je alleen de achterkant van de plaat kon zien. De nieuwe N640 was namelijk nog niet open.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1670
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » di 20 sep 2016, 21:42
Die van de N640... hoe krijg je het voor elkaar
-
Peter
- 2x4 autosnelweg
- Berichten: 10231
- Lid geworden op: di 01 mar 2005, 8:42
- Locatie: Gieten
Bericht
door Peter » wo 21 sep 2016, 6:08
Claus Plein schreef:Ik verbaasde me er ook al over. Aan de andere kant is het opschrift van Etten Leur ook al beschadigd door het verwijderen van de tape (denk ik)
De Telegraaf heeft het ook ontdekt:
http://www.telegraaf.nl/binnenland/2664 ... kop__.html
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
-
Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18067
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Bericht
door Snelwegfreak » wo 21 sep 2016, 6:50
Zo'n beschadigd bord ophangen kan natuurlijk écht niet... Direct vervangen dus en gelijk de platen met Hoeven erop omwisselen en goed erin doen
Enne gojje mins blieft altied leave.
-
Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
-
Contacteer:
Bericht
door Wesso » ma 10 okt 2016, 18:04
Een foutje is snel gecorrigeerd met een plakstrook. Zul je net zien dat er een grapjas langskomt die hem eraf trekt...
Op de achterzijde was de plakstrook nog intact (18 september).
-
nickdh
- autoweg
- Berichten: 1670
- Lid geworden op: wo 30 dec 2015, 19:44
Bericht
door nickdh » wo 12 okt 2016, 20:48
Snelwegfreak schreef:omwisselen en goed erin doen
Ik zag er nog zo eentje op de N261, richting de A58. Ik weet 100% zeker dat ie er op z'n kop in zat maar heb er geen beeld van.
Dit is de locatie.
-
RSK
- Penningmeester
- Berichten: 7088
- Lid geworden op: do 19 sep 2013, 11:40
- Locatie: Knooppunt Bodegraven
-
Contacteer:
Bericht
door RSK » zo 11 dec 2016, 8:32
Onlangs kwam ik iets tegen waarbij ik twijfelde of het een wegweizer genoemd mag worden. Er stond een geel bord nabij Waarder, met naar ik meen de tekst "Driebruggen volg B". Vervolgens stond op het eerstvolgende beslispunt een omleidingsbordje wat naar links wees... met een 2 er op. Ik geloof nooit dat het verwarring kon veroorzaken (door een gebrek aan andere omleidingsroutes), maar de alerte Wegenforummer merkt het uiteraard wel op.
Ceterum censeo arcum Bodegravum construendam esse.
-
boe!
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18266
- Lid geworden op: di 19 jul 2005, 20:02
- Locatie: Leusden
Bericht
door boe! » do 22 dec 2016, 20:11
Ondertussen in Velp ...
- SPOILER: TOON
Ze zijn in ieder geval consistent geweest.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » do 22 dec 2016, 20:47
Zucth.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
lint41
- zandpaadje
- Berichten: 13
- Lid geworden op: do 31 jul 2014, 14:58
Bericht
door lint41 » di 24 jan 2017, 12:56
In IJzeNdoorn op het kruispunt Heuningstraat/Keizerstraat:
- SPOILER: TOON
-
Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7943
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
-
Contacteer:
Bericht
door Wesso » di 24 jan 2017, 13:19
IJzerdoorn, dat is lokaal jargon voor 'wegwijzer'. De volgende ijzerdoorn staat 1 kilometer verderop.
-
waldo79
- 4x3 autosnelweg
- Berichten: 20586
- Lid geworden op: do 05 mei 2005, 10:28
- Locatie: 's-Hertogenbosch
Bericht
door waldo79 » zo 26 feb 2017, 9:48
Ik blijf in de buurt van IJzendoorn. Gistermiddag spotte ik bij de oprit Echteld richting Arnhem een directe verwijzing naar de A15, maar dan in een schildje van een N-weg
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » zo 26 feb 2017, 21:31
Vanmiddag (niet helemaal toevallig) langsgekomen.
Ik heb IJzerdoorn ook direct op de foto gezet.
Ik kwam dit weekend nog 2 andere wegweizers tegen:
A322? Er zijn mensen die een stuk A73 willen omnummeren. Maar dit kan hier niet al bedoeld zijn, verderop staan
N322 op de wegwijzers.
N279 moet zijn: N270.
Nou ik toch bezig ben:
Linksaf is ook N329.
Maarssenbroek. RING wordt in Utrecht nergens met een spoel aangegeven en de A2 is hier ook nog niet echt (dus ten onrechte rood).
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
captain007
- Forumbeheerder
- Berichten: 8713
- Lid geworden op: di 21 okt 2008, 16:21
- Locatie: Beneden-Leeuwen
-
Contacteer:
Bericht
door captain007 » ma 27 feb 2017, 10:41
Er zitten er weer een stel mooie tussen op plekken waar ik zo nu en dan kom, maar die me nooit zijn opgevallen. Dat geval van A15 in het geel is vrij recent, want die is geplaatst bij de reconstructie van de kruising daar in het najaar van 2016. Die A322 is ook een hele leuke, maar die is me nooit opgevallen.
-
GuteFahrt
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 7136
- Lid geworden op: di 07 jun 2011, 22:39
- Locatie: Waddenstad Harlingen
-
Contacteer:
Bericht
door GuteFahrt » wo 08 mar 2017, 21:40
Bij Wommels een nieuwe wegweizer volgens mij. Er staat op de parallelweg naast de N359 een handwijzer met daarop Slachte-Kúbaard. Nooit van gehoord.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 08 mar 2017, 21:49
GuteFahrt schreef:Nooit van gehoord.
En daarom dus fout?
Misschien is Slachte wel een gehucht dat tot nu toe niet op wegwijzers stond.
Dat betekent trouwens wel dat ik er eens een foto moet maken voor
http://borden.plaatsengids.nl.
Ik zie de wegwijzer trouwens staan op Streetview, opname 2015.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
-
GuteFahrt
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 7136
- Lid geworden op: di 07 jun 2011, 22:39
- Locatie: Waddenstad Harlingen
-
Contacteer:
Bericht
door GuteFahrt » wo 08 mar 2017, 21:56
De Slachte is een dijk. Bekend van de marathon die er eens in de 5 jaar wordt gehouden.
Verder niets volgens mij.
-
harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
-
Contacteer:
Bericht
door harry » wo 08 mar 2017, 21:58
Straatnamen vallen wel vaker samen met gehuchtnamen, zoals Littenserbuorren dat er naast ligt en wél een wit plaatsnaambordje heeft.
Maar dit is sowieso een raar geval: volgens Streetview heet de weg Slachte, maar er staan bordjes
Slachtedyk.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.