Forum voor liefhebbers van kaartmateriaal
Moderator: Moderatoren
-
mavas
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18191
- Lid geworden op: do 31 mar 2005, 17:27
- Locatie: Zuid-Kennemerland
-
Contacteer:
Bericht
door mavas » za 28 okt 2017, 17:54
Chris schreef:Zoiets bedoel je zeker?
Het is wel heel slecht dat die afsluitingen er nog in staan, dat is al wel 2 maand geleden of zo? En het is niet één of andere vergeten achterafweg, maar een toerit naar de A10.
Ik krijg ook zoiets bij een route naar La-Roche-en-Ardenne:
https://www.google.nl/maps/dir/Durbuy,+ ... d50.181616
Iemand die hier toevallig weet of de brug in de N89 daar NU is afgesloten?
-
Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
-
Contacteer:
Bericht
door Wesso » za 28 okt 2017, 20:30
Volgens
dit persbericht van Sofico is die brug tot aan de winter afgesloten voor het verkeer.
-
Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32135
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Bericht
door Coen Tunnel » zo 29 okt 2017, 12:48
mavas schreef:Chris schreef:Zoiets bedoel je zeker?
Het is wel heel slecht dat die afsluitingen er nog in staan, dat is al wel 2 maand geleden of zo? En het is niet één of andere vergeten achterafweg, maar een toerit naar de A10.
Ik krijg ook zoiets bij een route naar La-Roche-en-Ardenne:
https://www.google.nl/maps/dir/Durbuy,+ ... d50.181616
Iemand die hier toevallig weet of de brug in de N89 daar NU is afgesloten?
Zelfs met de afsluiting van de brug is het een vreemde route. Je vraagt je af waarom Google Maps je niet gewoon na de brug die niet afgesloten is laat afslaan naar de Quai de l'Ourthe. Of is die ook afgesloten zonder alternatief?
-
Chrysa
- autoweg
- Berichten: 1836
- Lid geworden op: za 17 sep 2011, 21:23
- Locatie: Breda NL / Lausanne CH
Bericht
door Chrysa » zo 29 okt 2017, 13:12
Voor zover ik weet is die N89 daar in twee richtingen te berijden ipv een eenrichtingsweg.
-
Davy
- expressweg
- Berichten: 4617
- Lid geworden op: vr 11 sep 2009, 3:06
- Locatie: Aardenburg (Zeeuws-Vlaanderen)
Bericht
door Davy » zo 29 okt 2017, 13:25
Het kruispunt aan de noordzijde van de brug is ook volledig afgesloten, je kan dus vanuit La Roche niet rechtstreeks richting Houffalize rijden.
-
Egbert
- expressweg
- Berichten: 2732
- Lid geworden op: do 27 okt 2011, 8:10
Bericht
door Egbert » ma 30 okt 2017, 7:50
Elby1988 schreef:Beste,
Mijn Google maps is suboptimaal momenteel.. sinds de wegafsluiting van de A10 west in Amsterdam staat in Google maps dat die op-en afritten nog staat zijn afgesloten, terwijl dat allang niet meer is.. hierdoor krijg ik allemaal andere routes in Google maps.
Ik heb al meerdere malen het feedback formulier ingevuld (een keer of 6) echter zonder gewenst resultaat.
Iemand die weet wat ik het beste kan doen?
Geen google maps gebruiken.
-
keokiracer
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8646
- Lid geworden op: do 10 mar 2011, 3:52
- Locatie: Halsteren
-
Contacteer:
Bericht
door keokiracer » ma 30 okt 2017, 17:05
-
Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2867
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Bericht
door Robbert297 » ma 30 okt 2017, 17:37
Слава Україні
-
verfmeer95
- expressweg
- Berichten: 3549
- Lid geworden op: wo 31 jul 2013, 19:37
Bericht
door verfmeer95 » do 02 nov 2017, 16:47
Er viel mij trouwens iets raars op op Google Maps. De parallelbaan van KP Hoogeveen, die in 2011 is geopend, staat nog steeds niet in Google Maps. Volgens mij is dat een record.
-
petervdveen
- autoweg
- Berichten: 2154
- Lid geworden op: vr 02 sep 2011, 11:17
- Locatie: Emmeloord
-
Contacteer:
Bericht
door petervdveen » do 02 nov 2017, 19:37
Elby1988 schreef:
Iemand die weet wat ik het beste kan doen?
Waze downloaden
-
Chris
- Moderator
- Berichten: 76295
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:19
- Locatie: NL
Bericht
door Chris » do 02 nov 2017, 21:32
Polen heeft veel prioriteit gekregen met de satellietbeelden de laatste tijd. Ik zie in grote delen van Polen beelden van 2017. Je ziet de enorme wegenbouw in uitvoering daar.
-
Mark
- Forumbeheerder
- Berichten: 10234
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 21:11
- Locatie: Spijkenisse
Bericht
door Mark » ma 06 nov 2017, 15:11
Ik had even hoop dat Google de StreetViewbeelden in Duitsland zou verbeteren...
Maar helaas, het is alleen om de informatie in Google Maps te verbeteren op basis van de afbeeldingen. De foto's komen niet publiekelijk beschikbaar.
t3n schreef:So sollen laut Google Informationen über Straßennamen und -schilder, Streckenführungen und Geschäfte ergänzt werden. Die aufgenommenen Fotos sollen nur durch Algorithmen ausgewertet werden. Google versichert, dass bei den angekündigten Fahrten das Bildmaterial nur verwendet werde, Google Maps zu verbessern. Der Konzern habe keine Pläne, dieses Material für seinen Dienst Street View zu veröffentlichen.
http://t3n.de/news/google-street-view-d ... nd-847626/
-
Vinny
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 41327
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 12:52
- Locatie: Friesland
Bericht
door Vinny » di 07 nov 2017, 19:47
De voorwaarden voor plaatsing zijn zo streng dat Google daar niet meer de moeite voor neemt ...
Let op: Sarcasmemodus over een lengte van 10 kilometer.
-
Chris
- Moderator
- Berichten: 76295
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:19
- Locatie: NL
Bericht
door Chris » za 18 nov 2017, 15:03
Ze hebben de kleurstellingen weer aangepast. Het lijkt wel of ze het opzettelijk zo slecht mogelijk willen maken. Bijna alle dominante features hebben kleuren die dicht bij elkaar liggen en slecht contrasteren... (snelwegen, hoofdwegen, secundaire wegen, bebouwd gebied, onbebouwd gebied). Alleen natuurparken en wateroppervlakten springen er nog echt uit. Onderscheid tolwegen / tolvrij is ook weg.
-
tsov
- verkeersader
- Berichten: 738
- Lid geworden op: ma 12 jan 2009, 10:26
- Locatie: Amsterdam
-
Contacteer:
Bericht
door tsov » za 18 nov 2017, 15:20
Ja, merkte het vandaag ook. Het is wel een grote update geweest, ook lettertypes en labels lijken gewijzigd.
-
Robbert297
- expressweg
- Berichten: 2867
- Lid geworden op: ma 08 aug 2011, 10:27
- Locatie: Гронінген
Bericht
door Robbert297 » za 18 nov 2017, 16:27
Google Maps is net als Michael Jackson: die werd ook steeds bleker.
Слава Україні
-
Mandelsoft
- expressweg
- Berichten: 3228
- Lid geworden op: za 26 sep 2009, 16:16
- Locatie: Zoetermeer
-
Contacteer:
Bericht
door Mandelsoft » za 18 nov 2017, 17:34
Ik snap niet wat er bij jullie gebeurt; bij mij zijn alle snelwegen gewoon nog oranje.
Sommige mensen zijn niet in een model te vatten...
-
Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
-
Contacteer:
Bericht
door Wesso » za 18 nov 2017, 17:40
Ik zie nu ook geen bleke kleurtjes. Misschien verandert de kaart mee met de stand van de zon?
-
boe!
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: di 19 jul 2005, 20:02
- Locatie: Leusden
Bericht
door boe! » za 18 nov 2017, 18:12
Geen oranje, maar geel.
-
Mandelsoft
- expressweg
- Berichten: 3228
- Lid geworden op: za 26 sep 2009, 16:16
- Locatie: Zoetermeer
-
Contacteer:
Bericht
door Mandelsoft » za 18 nov 2017, 19:23
Ik zie nog steeds dit:
Sommige mensen zijn niet in een model te vatten...
-
Rene
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 36661
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 11:48
- Locatie: Noord-Holland
-
Contacteer:
Bericht
door Rene » za 18 nov 2017, 20:32
Gebruik jij ook Chrome, Maarten ?
En welke browsers gebruiken de anderen ?
-
Snelwegfreak
- Hoofdmoderator
- Berichten: 18033
- Lid geworden op: do 21 sep 2006, 16:02
Bericht
door Snelwegfreak » za 18 nov 2017, 20:34
Zowel bij Chrome op mijn telefoon als Firefox op de laptop zijn de snelwegen bij mij gewoon nog oranje.
Enne gojje mins blieft altied leave.
-
boe!
- 2x5 autosnelweg
- Berichten: 18236
- Lid geworden op: di 19 jul 2005, 20:02
- Locatie: Leusden
Bericht
door boe! » za 18 nov 2017, 20:43
De snelwegen zijn bij mij in Chrome geel, in Edge, Firefox en de mobiele app oranje.
Laatst gewijzigd door
boe! op za 18 nov 2017, 20:46, 1 keer totaal gewijzigd.
-
Coen Tunnel
- Voorzitter
- Berichten: 32135
- Lid geworden op: di 26 apr 2005, 11:39
- Locatie: Aan de 🅰2️⃣8️⃣
Bericht
door Coen Tunnel » za 18 nov 2017, 20:44
Ik gebruik Chrome, en daar ziet het er gewoon normaal uit.
Ook in Internet Explorer en Microsoft Edge ziet het er precies hetzelfde uit.
-
Wesso
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 7932
- Lid geworden op: za 16 jul 2005, 1:27
- Locatie: Ede
-
Contacteer:
Bericht
door Wesso » za 18 nov 2017, 21:09
Ik was net ook bij die boodschap aangekomen. Nu maar hopen dat het weer went en dat ze voorlopig even klaar zijn met restylen.
-
sven_engelen
- expressweg
- Berichten: 3354
- Lid geworden op: ma 09 dec 2013, 10:42
- Locatie: Venlo/Arnhem
-
Contacteer:
Bericht
door sven_engelen » za 18 nov 2017, 21:27
Bij mij zijn ze inderdaad ook nog oranje. Laat ik hopen dat dat nog zo lang mogelijk blijft.
Svenlo
-
verfmeer95
- expressweg
- Berichten: 3549
- Lid geworden op: wo 31 jul 2013, 19:37
Bericht
door verfmeer95 » za 18 nov 2017, 21:52
Bij Google Maps hebben ze ook doorgekregen dat de A44 tussen Bochum en Dortmund wordt omgenummerd tot A448. Dus hebben ze maar direct de hele A44 van Aachen tot Kassel omgenummerd:
-
Chris
- Moderator
- Berichten: 76295
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:19
- Locatie: NL
Bericht
door Chris » za 18 nov 2017, 21:57
Stupide fout.
In de Franse versie van Google Maps heb ik ook nog de oranje snelwegen.
-
Chris
- Moderator
- Berichten: 76295
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 15:19
- Locatie: NL
Bericht
door Chris » zo 19 nov 2017, 19:10
Op de website van Albert Heijn kom ik nog een andere Google Maps versie tegen. Alle hoofdwegen en snelwegen dezelfde kleur oranje.