[R000] Lichtbakken aan vangrail op R0
Moderator: Moderatoren
-
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 9990
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 20:54
[R000] Lichtbakken aan vangrail op R0
Weet iemand waarvoor de vreemde lichtbakken dienen die gemonteerd zijn aan de vangrail op de Brusselse Grote Ring? Ik geloof dat ik ze ook al eens tegengekomen ben ergens in Wallonië. Het zijn relatief kleine bakken met 2 oranje lichten erin.
-
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 8520
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 11:17
- Locatie: Zeist
-
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 9990
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 20:54
-
- stadsweg
- Berichten: 358
- Lid geworden op: di 31 mei 2005, 16:28
Ze staan alvast ook op de E411 op het viaduct van Beez (over de Maas) ter hoogte van Namen. Daar staan ze om dat de weg een sterke hellingsgraad heeft. Ze er dus om iedereen te waarschuwen omdat de weg ter plaatse een scherpe afdaling heeft.Mark schreef:Om je te waarschuwen voor een gevaarlijk stukje weg?
-
- 2x3 autosnelweg
- Berichten: 9990
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 20:54
Dan zijn ze in hun opzet mislukt daar ik hier moest vragen waarvoor ze dienden. Een bordje 'scherpe afdaling' zou toch duidelijker zijn.Ali schreef:Ze staan alvast ook op de E411 op het viaduct van Beez (over de Maas) ter hoogte van Namen. Daar staan ze om dat de weg een sterke hellingsgraad heeft. Ze er dus om iedereen te waarschuwen omdat de weg ter plaatse een scherpe afdaling heeft.Mark schreef:Om je te waarschuwen voor een gevaarlijk stukje weg?
-
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31351
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
Heeft het niet te maken met waarschuwing of extra begeleiding bij mist? Ik kan me voorstellen dat het bij Beez behoorlijk kan misten.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
-
- polderweggetje
- Berichten: 22
- Lid geworden op: do 16 jun 2005, 13:01
- Locatie: Sint-Pieters-Leeuw
-
- expressweg
- Berichten: 2975
- Lid geworden op: vr 17 jun 2005, 0:21
- Locatie: Lochristi
Het dient inderdaad onder andere voor situaties met heel slecht weer heb ik gehoord van collega's die verantwoordelijk zijn voor de Brusselse ring. Zowel bij sterke regenval, sneeuw of mist kunnen ze ingeschakeld werken. Of ze effectief doeltreffend zijn, daar heb ik niet echt zo een zicht op. Idem welke andere toepassingen er nog mogelijk zouden zijn. Volgens hetzelfde principe kan de wegverlichting bij situaties met heel slecht en duister weer ingeschakeld worden, per autostradesegment, maar dat gebeurt nog niet steeds, aangezien nog niet het hele verlichtingssysteem op snelwegen daarvoor aangepast (lees: gesegmenteerd) is. Toch heb ik het zelf al eens meegemaakt tijdens een hevig onweer tussen Brussel en Leuven op de E40, daar werden toen rond 15u de lichten voor de duur van het onweer aangestoken.