A37 ontbreekt
Moderator: Moderatoren
- harry
- Wegnummerfotograaf
- Berichten: 22895
- Lid geworden op: ma 28 feb 2005, 12:09
- Locatie: Leipendam
- Contacteer:
A37 ontbreekt
Het gebeurt niet vaak dat er op een rijksweg een wegnummer op een bord ontbreekt. Hier is er eentje, bij KP Hoogeveen komend vanaf de N48: A37 ontbreekt, maar vreemd genoeg wordt het E-nummer wél vermeld.
wegnummers.nl foto's van genummerde wegen (o.a. NBA) en van plaatsnaamborden
--Harry.
--Harry.
- Palance
- 4x5 autosnelweg
- Berichten: 31587
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 13:17
- Locatie: Паланцедрецхт
- Contacteer:
Autsj. Erg slordig.
En Sjef: Zo moeilijk is het, helaas, niet om fouten en inconsequentheden te vinden. Ons land staat er vol mee.
En Sjef: Zo moeilijk is het, helaas, niet om fouten en inconsequentheden te vinden. Ons land staat er vol mee.
"You know the greatest danger facing us is ourselves, an irrational fear of the unknown. But there’s no such thing as the unknown — only things temporarily hidden, temporarily not understood.” - James T. Kirk
Autosnelwegen.net
Autosnelwegen.net
Erwin, ik weet het helaas maar al te goed...maar toch vind ik het geweldig dat jullie (René en Vincent en al die anderen die een site over snelwegen hebben incluis) zoveel tijd besteden aan het fotograferen van verkeersborden en het aan de kaak stellen van inconsequentheden op de Nederlandse (rijks)wegen. En ik vind dat dat wel eens gezegd mag worden! Dus bij deze...Palance schreef:En Sjef: Zo moeilijk is het, helaas, niet om fouten en inconsequentheden te vinden. Ons land staat er vol mee.
Ik geniet werkelijk van jullie mooie internetpagina's met foto's en weetjes.
Mijn excuses als ik iemand per ongeluk vergeet, maar ik doelde op iedereen met een eigen site/forum met foto's of informatie over het Nederlandse infrastructurele netwerk.
Re: A37 ontbreekt
Het gebeurt heel vaak dat op Rijkswegen wegnummers ontbreken, een enkele keer zelfs naar andere rijkswegen (N35 op de A28 oostbaan in Zwolle). Dat op een rijksweg het nummer van een aansluitende snelweg ontbreekt komt inderdaad niet vaak (ook niet met ruitertjes) voor, maar dat bedoelde je waarschijnlijk ook, Harryharry schreef:Het gebeurt niet vaak dat er op een rijksweg een wegnummer op een bord ontbreekt. Hier is er eentje, bij KP Hoogeveen komend vanaf de N48: A37 ontbreekt, maar vreemd genoeg wordt het E-nummer wél vermeld.
Het bord kan niet zo oud zijn dat het van voor de N37 is, toch ?
EDIT: Quote verbeterd door moderator.
130 km/h ? Dan haalt de trein me nog steeds in ...
-
- 2x2 autosnelweg
- Berichten: 6389
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 22:05
- Locatie: Ibiza ;-)
-
- dorpsstraat
- Berichten: 114
- Lid geworden op: vr 06 mei 2005, 8:45
- Locatie: Mestreech
- Contacteer:
Persoonlijk vind ik toch dat een E-nummer en het landelijke A nummer apart moeten worden vermeld. Dan is het misschien zelfs beter om het E-nummer maar helemaal niet te vermelden.
De A laten vallen ? .. hmm ja waarom niet, het had net zo goed AS37 kunnen heten ... de A voegt inderdaad weinig toe. Ik zou er alleen niet zo'n duits ruitersymbooltje van maken.
De A laten vallen ? .. hmm ja waarom niet, het had net zo goed AS37 kunnen heten ... de A voegt inderdaad weinig toe. Ik zou er alleen niet zo'n duits ruitersymbooltje van maken.
-
- expressweg
- Berichten: 4334
- Lid geworden op: zo 27 feb 2005, 20:35
- Locatie: Maaseik (België)
- Contacteer:
Is er een speciale reden waarom er in die borden een Zwitsers ruitertje is gebruikt? Vanwege het contrast vgl met het Duitse ruitertje?
Van mij mag dat E-nummer wel weg worden gelaten. Het voegt niets toe. Pak bijvoorbeeld E313: begint in Luik eindigd in Antwerpen en loopt volledig over de A13. Wat is het nut??
Ik vind deze pijl in verhouding met de wegnummers nogal groot ogen. Zou van mij wel iets kleiner mogen. Misschien lijkt de pijl kleiner als hij rechtsbovenin staat.
Van mij mag dat E-nummer wel weg worden gelaten. Het voegt niets toe. Pak bijvoorbeeld E313: begint in Luik eindigd in Antwerpen en loopt volledig over de A13. Wat is het nut??
Ik vind deze pijl in verhouding met de wegnummers nogal groot ogen. Zou van mij wel iets kleiner mogen. Misschien lijkt de pijl kleiner als hij rechtsbovenin staat.
-
- autoweg
- Berichten: 1722
- Lid geworden op: wo 30 mar 2005, 9:41
- Locatie: Zederik
- Contacteer:
Officieel liep die tot 1993 van afrit Oldenzaal van de A1 over de N342 en B213 tot aan de afrit Cloppenburg van de BAB1. Echter is door de Hanja Maij-Weggen Expressweg de E233 verlegd naar de route A37/B402 waar bij Haselünne ingehaakt wordt op de oude route richting Cloppenburg.Sjef schreef:Ja, N342! Hoe loopt die "merkwaardige" E233 nou precies? Via de A37 en dan een ommetje in Duitsland naar Oldenzaal?N342 schreef:En dan de E233 weer mooi over Oldenzaal Haselünne laten lopen i.p.v. over de A37 en B402
De E233 is nooit aangegeven op de N342 (iets wat met uitzondering van Hoek van Holland eigelijk nooit voorkomt op N-wegen). Daarnaast is het tot bijna geen enkele routeplanner doorgedrongen dat de E233 verlegd is.
Map24*
Viamichelin
* Bij deze kaart is het opmerkelijk dat de E233 ook op de Scandinavië-route (rondweg Denekamp) staat aangegeven, hier heeft de E233 immers nooit gelopen
Zo denken de meeste routeplanners dat de E233 tegenwoordig loopt:
Routeverloop E233 volgens routeplanners
IQ schreef:
Helemaal mee eens. Weg met die belachelijke E-nummers. Of het oude systeem zou (aangepast) moeten worden heringevoerd.Van mij mag dat E-nummer wel weg worden gelaten. Het voegt niets toe. Pak bijvoorbeeld E313: begint in Luik eindigd in Antwerpen en loopt volledig over de A13. Wat is het nut??
Eerst verdwijnt de waarheid, dan de wil om die te kennen.
Nee, ik denk dat Tebodin een ''normaal'' bord neer gaat zetten.snelwegracer schreef:Ik denk dat de Anwb een redesign bord gaat neerzetten. Ik zou dat niet mooi vinden.
Voor de rest van de discussie: van mij hoeven die E-nummers ook niet geintegreerd te worden, ik zie die het liefst helemaal verdwijnen, want nut hebben ze toch niet echt. Met navigatiesystemen rijden internationale chauffeurs ook niet meer over E-wegen, en bovendien moeten ze vaak toch nog over gewone A-wegen. Mijn mening over het al dan niet afschaffen van de prefix is bekend, gewoon handhaven die prefix!
Precies! Ik heb eigenlijk nooit gesnapt waarom de E233 verlegd is. En door deze wijzinging is het Grid-systeem mooi op de kop gezet. oneven nummer lopen namelijk in regel verticaal over de kaart. Door deze wijziging loopt een oneven nummer opeens horizontaal (zoals even nummers dus lopen)Mark schreef:@ N342, als ik het goed begrijp, is de E233 bij Oldenzaal allang verleden tijd?
Van mij mogen ook de E-nummers weg, als je ziet wat voor gedonder het weer opleverd bij de E233.